Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.06.2004, 13:39   #286
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja korzystam z programu Nero 6, Alcohol 120% i Game Jack 4 gierki chodza bez zarzutu ale jedna z zasad nie nagrywac na maxa / juz dawno pisali na temat slabej jakosci lasera zastosowanego w PS2/ , nastepna zasade korzystaj z lepszych nosnikow -bedziesz sie cieszyl dluzej gierka a na koniec wazna rzecz bo nie napisales w swoim poscie, musisz posiadac konsole przerobiona / zaistalowany chip w PS2, sa rozne wersje drozsze i tansze/ i jeszcze jedna ciekawostka z forum Doom9 tam polecaja korzystac z nosnikow minusowych DVD-R ale na ten temat sie nie wypowiadam, musisz samemu przetestowac ktore nosniki twojej konsoli najlepiej pasuja
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.06.2004, 13:43   #287
NIKE
------------
 
Avatar użytkownika NIKE
 
Data rejestracji: 29.12.2003
Lokalizacja: Świdnica
Posty: 4
NIKE w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
test
NIKE jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2004, 11:13   #288
sesion
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.06.2004
Posty: 2
sesion w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No ok thx za wszyskie rady,napewno z nich skorzystam..... ps2 przerobiona PP heh znam sie dobrze na PC,na wypalaniu plytek ale nie dvd

no nic,jeszcze raz thx i cy by sesion ;]
sesion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2004, 12:37   #289
bat
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.03.2003
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9
bat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
z tym dvd-r to zalezy od wersji ps2, starsze nie radzily sobie z dvd+r jak i wszelkimi dvd+/-rw a i nawet chyba cd-rw,
osobiscie sam wlasnie postawilem pierwsze kroki na tym polu
wypalilem jedna gre i chodzi, troche glosniej dziala laser ale generalnie zadnych problemow, na razie nagrywam na dvd-r verbatim z predkoscia x2
bat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2004, 14:57   #290
krzysiekkac
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.01.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 5
krzysiekkac w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Esiek
Nom alcohol bardzo dobrze sobie radzi z gierkami na ps2 tyle ze na plytkach dvd nie ma profilu playstation2 ale to nie przeszkadza gdyz alcohol dokonuje wyboru automatycznie.
Czy chodzi ci o to, że podczas próby odczytu w alkoholu brak jest paska wyboru profilu zabezpieczeniaSam mam z tym kłopot.Próba odczytu w Alcoholu 120% 1.9.2.1705 kończy się tylko wykryciem,że płyta to DVD-R -->
krzysiekkac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2004, 15:24   #291
Esiek
The power of Playstation2
 
Avatar użytkownika Esiek
 
Data rejestracji: 23.05.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 308
Esiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez krzysiekkac
Czy chodzi ci o to, że podczas próby odczytu w alkoholu brak jest paska wyboru profilu zabezpieczeniaSam mam z tym kłopot.Próba odczytu w Alcoholu 120% 1.9.2.1705 kończy się tylko wykryciem,że płyta to DVD-R -->
Nom chodzi mi o to ze na dole jak odczytujesz cd to masz pasek profili zabezpieczen a jak odczytujesz to tego nie masz bo do dvd alcohol sam se ustawia, ale nie miałem z tym zadnych problemów.
Esiek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2004, 15:33   #292
krzysiekkac
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.01.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 5
krzysiekkac w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To co jest w tej wersji alkohola,że przy próbie odczytu ps2 wykrywa płyte DVD-R, a pasek z profilami znika.

PS: z płytami na PSX bez problemu->kreator odczytu->wybór profilu->Play Station->i idzie.Ale z PS2 nie

Ostatnio zmieniany przez krzysiekkac : 08.06.2004 o godz. 15:40
krzysiekkac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2004, 16:47   #293
Esiek
The power of Playstation2
 
Avatar użytkownika Esiek
 
Data rejestracji: 23.05.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 308
Esiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez krzysiekkac
To co jest w tej wersji alkohola,że przy próbie odczytu ps2 wykrywa płyte DVD-R, a pasek z profilami znika.

PS: z płytami na PSX bez problemu->kreator odczytu->wybór profilu->Play Station->i idzie.Ale z PS2 nie
Co ma byc?? Nic nie ma przecie jest dobrze, jedyna róznica cd do dvd to ta ze tutaj poprostu nie wybierasz profilu bo on wybiera sie sam, ty tylko dajesz dalej i ma działac, tak jest w kazdej wersji alcohola i na kazdej płycie dvd.
Esiek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2004, 16:58   #294
krzysiekkac
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.01.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 5
krzysiekkac w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Esiek
Co ma byc?? Nic nie ma przecie jest dobrze, jedyna róznica cd do dvd to ta ze tutaj poprostu nie wybierasz profilu bo on wybiera sie sam, ty tylko dajesz dalej i ma działac, tak jest w kazdej wersji alcohola i na kazdej płycie dvd.
Teraz kumam nagrywara DVD od 2 dni to i są kłopopty.Dzięki za wyjaśnienie
krzysiekkac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2004, 17:30   #295
Esiek
The power of Playstation2
 
Avatar użytkownika Esiek
 
Data rejestracji: 23.05.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 308
Esiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez krzysiekkac
Teraz kumam nagrywara DVD od 2 dni to i są kłopopty.Dzięki za wyjaśnienie
Po to tu jestesmy :cool:
Esiek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2004, 21:54   #296
dzej
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.06.2003
Lokalizacja: kolobrzeg
Posty: 42
dzej zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kto pomoze???

Witam wszystkich.
Mam dwa problymy Taz sciagnole obraz na PS2 dvd i mam z tym obeazem problem wypala go alcoholem predksc 2x na plytce na ktorych juz wczesnie nagrywalem i chodzilo i jak wloze do konsoli to wyskakuje NO DATA?co jest nie tak?A drugi problem to mam gre na PS2 i wmomencie rozruchu wyskakuje taki dziwny komunikat""nO ANALOG CONTROLER(DUALSHOCK@2)DE DETECTED.pLEASE INSERT AN ANALOG CONTROLER(DUALSHOCK@2)IN CONTROLER PORT1""Probowalem kilka razy restartowalem i dalej to wyskakuje .O co chodzi z tym
Dzej
__________________
dzej

Ostatnio zmieniany przez dzej : 12.06.2004 o godz. 21:59
dzej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2004, 08:44   #297
Val
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Posty: 127
Val zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co do pierwszego pytania to może ściągnąłeś uszkodzony obraz albo fake, albo się płyta poprostu źle nagrała. Co do drugiego pytania to konsola prosi cię abyś podłączył oryginalnego pada dualshocka z Playstation2 do pierwszego portu (nie jakąś podróbę czy z Plastation1). Jeśli masz takiego to może uszkodził ci się pad, kabelek lub może poszły Ci porty.
Val jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2004, 16:24   #298
wolf
No Guts, No Glory
 
Avatar użytkownika wolf
 
Data rejestracji: 06.07.2002
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 653
wolf zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
odp

Cytat:
Napisany przez dzej
Witam wszystkich.
Mam dwa problymy Taz sciagnole obraz na PS2 dvd i mam z tym obeazem problem wypala go alcoholem predksc 2x na plytce na ktorych juz wczesnie nagrywalem i chodzilo i jak wloze do konsoli to wyskakuje NO DATA?co jest nie tak?A drugi problem to mam gre na PS2 i wmomencie rozruchu wyskakuje taki dziwny komunikat""nO ANALOG CONTROLER(DUALSHOCK@2)DE DETECTED.pLEASE INSERT AN ANALOG CONTROLER(DUALSHOCK@2)IN CONTROLER PORT1""Probowalem kilka razy restartowalem i dalej to wyskakuje .O co chodzi z tym
Dzej

A ModChip jest ? bo dzięki niemu możesz pograć na kopiach płyt na Ps2
__________________
145 Sqr PFT Skalski's Circus: February - July 1943
Thomas St John Marmaduke "Pat" Pattle (AS988)80 Sqr RAF 20 April 1941 - credited with 50 victories, 8 probable
Ray "Throttle" Thorold-Smith (BS231)452 Sqr RAAF 15 March 1943 - credited with 5.5 victories
wolf jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2004, 07:18   #299
1507
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.03.2004
Posty: 37
1507 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak przegrać zabezpieczony ps2

jak przegrać płytkę play station2 z zabezpieczeniem LIBCRYPT próbowałem Alcohol120% i gdy pasek stanu zapisu bądż symulacji dochodzi do 100% i komuter wisi. Game Jack natomiast przy 92% tworzenia obrazu wyświetla błąd odczytu płytki i kończy sprawę.
Czy może ktoś ma oklepany sposób na przegranie ps2?
pomóżcie dobrzy ludzie
1507 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2004, 08:39   #300
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W programie Alcohol 120% masz do wyboru profil dla PS2 mysle ze tak ustawiasz.
Ja korzystam rowniez z Nero i Game Jack 4.0 i jak dotad nie mialem problemu.Trudno powiedziec dlaczego zawiesza plyte moze plyta ma ryse lub jest brudna, daj rowniez mniejsza predkosc przy odczycie nie na "maksa", albo masz cos "skopanego w twym systemie".Sprobuj wykonac image w programie Nero i zobacz czy rowniez zawiesza sie i moja rada nagrywaj zawsze na mniejszej predkosci / z wieksza moze byc roznie/.
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.