Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 15.06.2004, 09:06   #301
1507
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.03.2004
Posty: 37
1507 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ps2-problem

nero nie przegrywa zabezpieczonych płyt, prawada?
a co do alcoholu używam alcoholer no i alcochol , robię obraz na dysk i jest ok. problem występuje przy nagraniu. game jack ma problem ze zrobienie obrazu mam dvd pioneer120 i dvdr liteon 451s, pioneer staje przy 52% i wyrzuca mi error odczytu płyty a lteon przy 92% i kurna jest grane? czy to wina napędu czy nośnika źródłowego? jedna płytka była nagrana na espernza a druga na xdisc
1507 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.06.2004, 09:29   #302
Wajchiusz
---===//eLWu\\===---
 
Avatar użytkownika Wajchiusz
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Lokalizacja: ---===//eLWu\\===---
Posty: 179
Wajchiusz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez 1507
nero nie przegrywa zabezpieczonych płyt, prawada?
a co do alcoholu używam alcoholer no i alcochol , robię obraz na dysk i jest ok. problem występuje przy nagraniu. game jack ma problem ze zrobienie obrazu mam dvd pioneer120 i dvdr liteon 451s, pioneer staje przy 52% i wyrzuca mi error odczytu płyty a lteon przy 92% i kurna jest grane? czy to wina napędu czy nośnika źródłowego? jedna płytka była nagrana na espernza a druga na xdisc
sproboj uzyc lepszych plyt, byc moze twoj burner niezabardzo trawi espki i xdiski
Wajchiusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2004, 12:45   #303
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
gry na PS2 normalnie bez problemu nagramy uzywajac Nero 6 a nosniki tez duza role odgrywaja lepiej korzystac z markowych (to nie tylko moja opinia).Wykonaj image w Nero wolny odczyt plyty a nastepnie nagraj na DVD z podwojna predkoscia, nie nagrywaj w "locie".
Chyba ze jest uwalona plyta z gra najlepiej sprawdz w konsoli PS2

Ostatnio zmieniany przez grzes07 : 15.06.2004 o godz. 12:54
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2004, 13:47   #304
1507
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.03.2004
Posty: 37
1507 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DziĘki SprÓbujĘ
1507 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2004, 14:40   #305
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
krotkie info jeszcze do tego co napisalem, jezeli nie jestes pewny czy wszystko klapnie przy wypalaniu na plyte DVD-R mozesz nagrac to na plyte TDK DVD-RW ( watpliwa jakosc gry na PS2 rysy itp. ) u mnie wlasnie plyta tego producenta byla odgrywalna na konsoli gdy wykonalem kopie w celu sprawdzenia z wieloma innymi mialem duze problemy nie startowaly (najlepsze sa testy samemu wykonane).
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2004, 22:27   #306
wojt22
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2004
Posty: 1
wojt22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pytanko za 100 punktów. Jaki program odczytuje zabezpieczenia giry z PS2 a jaki najlepiej je zdejmuje. Ja mam Nagryware DVD od 3 dni i jestem zielony a 2 sąsiadów mnie menczy zeby im z orginalnych płyt na DVD-R przegrac.
wojt22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.06.2004, 10:04   #307
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@wojt22
nie potrzebujesz zadnego programu do odczytu zabezpieczen na grach do PS2 jezeli juz tak bardzo tobie zalezy to uzyj programu Alcohol 120% w kreatorze odczytu wybierasz profil Play Station 2 i to wszystko ( i nie uzywaj predkosci maksymalnej przy odczycie). Ale tak jak napisalem w poprzednim poscie mozesz z powodzeniem uzyc Nero 6 robiac image gry na dysku a potem to wypalajac na plycie DVD ( z nosnikow DVD polecam markowe to nie tylko moja opinia i nie wypalaj na maksymalnej predkosci laser w PS2 jest nie najlepszej jakosci gry moga sie zacinac) to co napisalem to wszystko z moich doswiadczen a grami na PS2 bawie sie juz dobre kilka lat (ja osobiscie nie gram na PS2 lecz moj syn). I jeszcze jedno najwazniejsze konsole PS2 musza byc przerobione inaczej kopie gier nie leca na playstation 2 ale mysle ze to wiesz
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2004, 10:35   #308
texas27
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.03.2003
Posty: 2
texas27 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pytanie na temat gier do PS2

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od jakiegoś czasu borykam się z następującym problemem: Jak powszechnie wiadomo aby móc zagrać na wypalanych grach do PS2 trzeba mieć przerobioną konsolę. Moje pytanie brzmi następującą - jeżeli nieprzerobiona konsola czyta nagrywane filmy (zarówno na dvd-r jak i dvd+r zamknięty jako dvd-rom) oraz podczas startu z grą nagraną na nośnik dvd+r zachowuje się do pewnego momentu jakby czytała oryginał to czy nie ma na dzień dzisiejszy możliwości obejścia zabezpieczenia Libcrypt w taki sposób, aby nie trzeba było przerabiać konsoli.
Za wszelkie sugestie będe wdzięczny.

Pozdrawiam
texas27 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2004, 08:15   #309
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Takiej mozliwosci na dzien dzisiejszy niema musisz posiadac przerobiona konsole aby korzystac z kopi gier na PS2, wiem ze ta przerobka ( z chipem) jezeli chcesz sporadycznie pogrywac na kosoli lub masz dostep do gier orginalnych to przerobka jest zbyteczna ale jezeli masz zamiar intensywnie korzystac z PS2 (i nie masz dostepu do orginalow) to wtedy jest to oplacalne dla ciebie (gry na PS2 a szczegolnie te nowe sa bardzo drogie)
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 16:25   #310
asan
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.06.2004
Posty: 2
asan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Przegrywanie gier na PS2

Witam!
Czy mógłby ktos powidziec jakim programem przegrac gierke na PS2?
asan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 17:55   #311
jehuty
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika jehuty
 
Data rejestracji: 19.05.2004
Posty: 7
jehuty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No Nie!!!
Asan nie to żebym coś do ciebie miał ale czy ty nie masz oczu
Istnieje coś takiego jak opcja "szukaj". takich topiców typu "jak wypalić kopię gry na PS2 jest już kilka !

Dobra spox skoro kuz coś napisałem to odpowied na twój post.
Ja używam dvd decryptera (najpierw iso na dysk a potem burn na czyste dvd-r, albo dvd+r z booktype)
No ostatecznie to samo alcoholem ( obraz na dysk i burn)
To tyle. I pamiętaj o tej radzie na przyszłość (szukaj)

Pozdro
__________________
Heh :-) Wypalanie DVD nie jest wcale takie trudne jak sę wydaje...
jehuty jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 18:43   #312
asan
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.06.2004
Posty: 2
asan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no dzięki spoko nastepnym razem poszukam kompletnie zapomnialem o takiej opcji bo rzadko sie na forach wypowiadam;]
asan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 19:02   #313
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ale uzywaj markowych plyt i nie nagrywaj na maxa (gra moze ci sie zacinac to moja rada) wiem ze co nie ktorzy powiedza ze nagrywaja na maxa,ale moje pierwsze gierki rowniez te od firmy EA GAMES nagrywalem trzy lata temu i wszystkie do dzisiejszego dnia sa w 100% sprawne
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2004, 04:00   #314
jarek1984
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.07.2004
Posty: 16
jarek1984 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wypalanie zabezpieczonych gier PS2

Jakiego programu użyć aby wypalić zabezpieczoną gre na PS2
jarek1984 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2004, 09:55   #315
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Gry na PS2 pisalem juz kilkakrotnie nie posiadaja zabezpieczen jedynie mozna sie spotkac z grami ktore sa na DVD-9 i tych tak latwo nie mozna skopiowac lecz to jest maly odestek ktore spotkalem, program ktorego mozesz z powodzeniem uzyc jest Alcohol 120% posiada juz gotowe profile dla PS2, rowniez dobrym programem jest Nero 6 lub RecordNow Max.Najlepiej jest wykonac obraz gry PS2 na dysku a nastepnie wypalic (nie wykonywac w "locie").Nalezy korzystac z dobrych markowych plyt takie jak Verbatim nie mamy potem problemow z gra z uplywem czasu (zwiechy).Zalecana predkosc nagrywnia przy plytach DVD jest 1 lub 2 (przy niektorych grach mozna szybciej ale na wlasne ryzyko ja najczesciej korzystam z predkosci x2 a wypalam juz ponad trzy lata i odpadow ponizej 1%) przy plytach CDR rowniez mozna spotkac gry PS2 uzywamy predkosci od 1 do 8 i nie powinno byc problemu z wykonaniem kopi kazdej gry PS2 i jeszcze jedno twoja konsola musi byc przerobina ale masle ze masz.

powodzenia
grzes07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.