Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 11.03.2003, 22:16   #76
patryk2004
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 25.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 82
patryk2004 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
niestety mnie potrzebna jest nagrywarka uniwersalna ponieważ nagrywarki dvd i tak są drogie a na dwie to poszło by duzo kasy. Nagrywarki będe używał do wszystkiego. Dlatego jestem ciekaw jak to jest czy np. kopie playstation robione na nagrywarce sony nie będą działać czy poprostu będą się np. przycinać albo wieszać. A jak np. z filmami czy filmy przegrywane na pionierze będą nie działać na bardzo dużej ilości odtwarzaczy stacjonarnych. Ja moge kupić tylko jeden model i muszę tak pogodzić wszystko żeby dało się skopiować i film i grę i żeby wszystko działało.Zależy mi też żeby płyty się szybko przegrywały i bez błędów. Ciekawe jest kiedy wyjdzie nagrywarka dvd liteona albo ta sanyo co może nagrać na cdr 1,7 gb.
A jeśli pionieer to czy napewno on a nie lg lub coś innego?
patryk2004 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.03.2003, 04:44   #77
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nie oszukujmy sie - bedziesz zarabial na tej nagrywarce - pogodz sie z tym ze bedzeisz musial kupic dwie spawarki - przy przecietnych cenach plyta dla end-usera szybko na to zarobisz (zakladam ze bedziesz bral 20-40 zeta...)

koledzy wyzej mowia prawde - nie ma idealnego modelu i albo zaczniesz sie specjalizowac (tylko filmy, tylko ps2, tylko costam) albo zabulisz za wachlarz umniejetnosci w postaci 2 palarek
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 08:49   #78
Luzaczek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 08.02.2003
Posty: 115
Luzaczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
patryk2004 napisa***322;(a)
niestety mnie potrzebna jest nagrywarka uniwersalna ponieważ nagrywarki dvd i tak są drogie a na dwie to poszło by duzo kasy.
1. Dlugo Ci jeszcze zajmie, zanim zrozumiesz, ze takich nie ma? Staralem sie to wyjasnic najprosciej jak moge. Zamienmy sie miejscami: teraz ja pytam: podaj mi konfiguracje komputera do wszystkiego (gry, filmy, CAD, biuro, net) i zeby kosztowal np. 3 tys, bo wiecej nie mam, bo "poszloby za duzo kasy". To absurd.

2. Jesli masz tak gigantyczne potrzeby, to zakladam, ze bierzesz pod uwage ciecie setek (tysiecy ?) plyt. Bez sensu wszak jest mowic o nagrywaniu wszystkiego, jesli to "wszystko" to 2 gry i 3 filmy na miesiac. Jesli zas setki - slusznie prawi przedmowca - zwroci sie po prostu.

3. W moim przekonaniu zdecydowanie wieksze znaczenie dla kompatybilnosci ma rodzaj uzytej plyty i oprogramowania, a NIE nagrywarka. Skupilbym sie wiec na pytaniach o programy. Moge Ci dac 10 nagrywarek i 20 kompow, ale jak nie bedziesz mial do nich systemu (chocby windowsa) to mozesz pomarzyc o "wyprodukowaniu" czegokolwiek.

4. Testy duzo nie kosztuja. Kup sony, wypal 100 szt, jak sie nie spodoba, sprzedaj i kup pioneera. Mysle, ze max stracisz 100-200zl na sony, co z pewnoscia zrekompensuja te nagrane plytki. W ten sposob sam nabedziesz doswiadczenie. Nikt tak naprawde z nas nie wie, co rozumiesz przez pojecie "wszystko", ani o jakich ilosciach plyt mowimy.
Luzaczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 17:11   #79
patryk2004
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 25.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 82
patryk2004 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
"1. Dlugo Ci jeszcze zajmie, zanim zrozumiesz, ze takich nie ma?..."

wydaje mi się że nagrywarka która nagra gierke też potrafi nagrac film


" podaj mi konfiguracje komputera do wszystkiego (gry, filmy, CAD, biuro, net) i zeby kosztowal np. 3 tys, bo wiecej nie mam, bo "poszloby za duzo kasy". To absurd."

wydaje mi się że nie jest to problem komputer do tych zastosowań ma porostu dużo ramu (256 dd4/333 -125 zł) dysk twardy może być baraccuda 5 80gb (ok.560 zł) płyta i procesor to około 700 zł
Po doliczeniu monitora to ja widzę duży zapas gotówki za którą kupisz drukarkę , skaner itp



" Jesli zas setki - slusznie prawi przedmowca - zwroci sie po prostu."

ja potrzebuję uniwersalną nagrywarkę

"3. W moim przekonaniu zdecydowanie wieksze znaczenie dla kompatybilnosci ma rodzaj uzytej plyty i oprogramowania, a NIE nagrywarka. Skupilbym sie wiec na pytaniach o programy. Moge Ci dac 10 nagrywarek i 20 kompow, ale jak nie bedziesz mial do nich systemu (chocby windowsa) to mozesz pomarzyc o "wyprodukowaniu" czegokolwiek."

jestem informatykiem i windowsa umiem zainstalować

"4. Testy duzo nie kosztuja. Kup sony, wypal 100 szt, jak sie nie spodoba, sprzedaj i kup pioneera. Mysle, ze max stracisz 100-200zl na sony, co z pewnoscia zrekompensuja te nagrane plytki."

zawsze jest taka możliwość chociaz ja wole zaoszczędzic te 100-200zł

"W ten sposob sam nabedziesz doswiadczenie. Nikt tak naprawde z nas nie wie, co rozumiesz przez pojecie "wszystko", ani o jakich ilosciach plyt mowimy."

Ilość nie ma znaczenia , ja chce przegrać ps2, x-boxa a w drugiej kolejnosci jakieś filmiki

Wytłumacz mi jak to możliwe że jest nagrywarka która wypali grę a nie wypali filmu?

A może wiecie czy gdzieś są testy większej ilości nagrywarek ,w sklepach internetowych jest duży wybór (pionieer, ricoh, plextor, HP, LG, sony, toshiba, philips , teac) ?
patryk2004 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 17:47   #80
Luzaczek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 08.02.2003
Posty: 115
Luzaczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
" podaj mi konfiguracje komputera do wszystkiego (gry, filmy, CAD, wydaje mi się że nie jest to problem komputer do tych zastosowań ma porostu dużo ramu (256 dd4/333 -125 zł) dysk twardy może być baraccuda 5 80gb (ok.560 zł) płyta i procesor to około 700 zł
Po doliczeniu monitora to ja widzę duży zapas gotówki za którą kupisz drukarkę , skaner itp
----------------
Acha - i na tej konfiguracji pojdzie "wszystko"? Moze jakis zakladzik maly, ze znajde program, ktory nie bedzie dzialal?

BTW - zapomniales o zasilaczu

-------
" Jesli zas setki - slusznie prawi przedmowca - zwroci sie po prostu."
ja potrzebuję uniwersalną nagrywarkę
-------
Masz duze szanse na bycie zrobionym w balona. Pamietam jak w firmie takim ekszpertom, bo chcieli komp do wszystkiego wciskalo sie najgorszy szmelc. "For cretyn only" mialy nalepki.

-------
jestem informatykiem i windowsa umiem zainstalować
-------
Brawo! zainstaluj wiec nagrywarke, jedna, druga, trzecia, wybierz najlepsza dla siebie i pal. Sam sie nauczyles instalowac czy moze na grupie Ci ktos wyjasnil jak instalowac windowsa?

-------
zawsze jest taka możliwość chociaz ja wole zaoszczędzic te 100-200zł
-------
Jest takie powiedzenie: "Nas biednych nie stac na oszczedzanie".

-------
Ilość nie ma znaczenia , ja chce przegrać ps2, x-boxa a w drugiej kolejnosci jakieś filmiki
-------
Jesli chcesz nagrac 1 szt. na miesiac (ilosc nie ma znaczenia) i wydac 2000zl na nagrywarke to wspolczuje.


-------
Wytłumacz mi jak to możliwe że jest nagrywarka która wypali grę a nie wypali filmu?
-------
BA! Wytlumacz mi, jak to mozliwe, ze na 10 princo, 4 nie dzialaja. Albo na pioneer dzialaja 2x, a 1x juz nie. Albo, ze w ogole 2x dzialaja, a na LG nie. Itp itd.

Jakotakich testow chyba nie ma. Polecam lekture anglojezycznych grup dyskusyjnych - tam masz praktyczne rady uzytkownikow.
Luzaczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 18:02   #81
patryk2004
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 25.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 82
patryk2004 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
"Acha - i na tej konfiguracji pojdzie "wszystko"? Moze jakis zakladzik maly, ze znajde program, ktory nie bedzie dzialal? "

jestem gotowy do zakładów


"Masz duze szanse na bycie zrobionym w balona. Pamietam jak w firmie takim ekszpertom, bo chcieli komp do wszystkiego wciskalo sie najgorszy szmelc. "For cretyn only" mialy nalepki.
"
ja mam wszędzie dobrych znajomych i nikt mi nie sprzeda badziewia

"Brawo! zainstaluj wiec nagrywarke, jedna, druga, trzecia, wybierz najlepsza dla siebie i pal. Sam sie nauczyles instalowac czy moze na grupie Ci ktos wyjasnil jak instalowac windowsa?"

Ale ja chce dvd na razie jedną , co do Windowsa nie myślałem że to dla Ciebie było takie trudne sie nauczyć go zainstalować jakby to był Linux Debian to bym Cię zrozumiał po części

"zawsze jest taka możliwość chociaz ja wole zaoszczędzic te 100-200zł
-------
Jest takie powiedzenie: "Nas biednych nie stac na oszczedzanie"."

Jeśli zawsze kupując cokolwiek liczysz się że to sprzedasz i kupisz drugie jak będzie źle działać to musisz być milionerem i chyba zwykle długo czekasz zanim dostajesz to co chcesz. Ja wole kupic z głową

"Jesli chcesz nagrac 1 szt. na miesiac (ilosc nie ma znaczenia) i wydac 2000zl na nagrywarke to wspolczuje."
podając cenę sugerujesz chyba nagrywarkę sony czyżby ona potrafiła też playstation nagrać?

"
BA! Wytlumacz mi, jak to mozliwe, ze na 10 princo, 4 nie dzialaja. Albo na pioneer dzialaja 2x, a 1x juz nie. Albo, ze w ogole 2x dzialaja, a na LG nie. Itp itd."

To znaczy że na LG działają.

Zadam może proste pytanie:
Czy kupując pionieera będe mógł nagrać gry i film czy może lg czy cokolwiek innego?
patryk2004 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 18:35   #82
Prześladowca
Fucking Bullshit!!
 
Avatar użytkownika Prześladowca
 
Data rejestracji: 03.12.2002
Lokalizacja: Paczków
Posty: 212
Prześladowca zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Czy jest TU może POWER USER od DVD-R?

Cytat:
patryk2004 napisa***322;(a)
Jestem ciekaw opini osoby która wykorzystuje w 100 % nagrywarkę DVD jestem ciekaw jakiej nagrywarki używa i czy kopiował gierki na ps2 , x-box?
Może Teac Dvd-rw 4x Retail 1349.00 zł, kumpel ma i nie narzeka. Kopiuje wszystko. Ale z tego co wiem kopiowanie jest nielegalne
__________________
***27001;***26478;***28704;***28530; ***28783;***27001;***26478; ***28704;***28704;***28530; ***26984;***26978;***25972;***34816;***28279;***20565; ***20546;***47058;***44837;***24838;***25180;***47426;***36876;***29917;***44837;***28245;***30049;***26740;***29295;***31337;***25701; W540E 2.4A
My E-Mail
Prześladowca jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 19:05   #83
patryk2004
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 25.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 82
patryk2004 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzięki za podpowiedź , tego mi było trzeba
patryk2004 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 19:09   #84
patryk2004
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 25.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 82
patryk2004 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jestem za nagrywarką Teac w takim razie . Tylko jestem ciekaw .Czy są tutaj jacyś fani nagrywarek DVD TEAC?
patryk2004 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 20:06   #85
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
pewnei sa w hibernacji

a mnie ciekawi dlaczego tak ladnie wymigales sie od odpowiedzi ile plyt chcesz palic... czyzbys sie wstydzil? przeceiz to nie wstyd sprzedawac kradzione...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.03.2003, 22:02   #86
CobraVerde
KONKWISTADOR
 
Avatar użytkownika CobraVerde
 
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
CobraVerde zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
właśnie,że wstyd
CobraVerde jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2003, 09:32   #87
Domix
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2003
Posty: 4
Domix w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Psx 2

Czy jest możliwość skopiowania gier na PSX 2 tak by działały bez modyfikacji konsoli? Jak wpłynie modyfikacja konsoli na jej prawidłową pracę?

Pozdrawiam,
dominik
Domix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2003, 15:46   #88
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
o ile mi wiadomo chyba że się mylę ...
-Nie można używać pirackich płytek bez modyfikacji PSX
-Nie ma żadnego wpływu na pracę konsoli

..............................
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2003, 16:05   #89
romo20
Bywalec
 
Avatar użytkownika romo20
 
Data rejestracji: 12.02.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 77
romo20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mylisz sie

Witam,
jesli chodzi o modchipa to nie jst tak pieknie.Jego zainstalowanie powoduje szybsze wykoncenie konsoli.Podobno jest wieksze napiecie na laserze (czyt.szybciej sie zluzywa) po drugie plytki nagrywane przez piratowa sa marnej jakosci i laser musi sie bardzo napracowac zeby odczytac jakies informacje.Tlkoi sa lepsze bo nie ma ciec na plycie .Coz zawsze jest jakis dylemat ,jesli ams zjeszcze jakies pytania to wal na gg 2851191 ,pozdrowienia
RomO
A nie da sie przegrac tak plytki zeby chodzila na nieprzerobionej konsoli (ejst to logiczne)
__________________
Poznasz faceta ,po tym jak konczy
romo20 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2003, 10:01   #90
Domix
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2003
Posty: 4
Domix w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: mylisz sie

Cytat:
romo20 napisa***322;(a)
Witam,
jesli chodzi o modchipa to nie jst tak pieknie.Jego zainstalowanie powoduje szybsze wykoncenie konsoli.Podobno jest wieksze napiecie na laserze (czyt.szybciej sie zluzywa) po drugie plytki nagrywane przez piratowa sa marnej jakosci i laser musi sie bardzo napracowac zeby odczytac jakies informacje.Tlkoi sa lepsze bo nie ma ciec na plycie .Coz zawsze jest jakis dylemat ,jesli ams zjeszcze jakies pytania to wal na gg 2851191 ,pozdrowienia
RomO
A nie da sie przegrac tak plytki zeby chodzila na nieprzerobionej konsoli (ejst to logiczne)
Właśnie o ten dylemat mi chodzi. Czy warto przerobić konsole (lub kupić przerobioną - to chyba duże ryzyko zakupu uszkodzonej)żeby płacić mniej za gry, czy raczej poklonić się nisko i płacić po 200 za gry? Oto jest pytanie.
Domix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.