Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 27.10.2012, 15:39   #1
StaryTwoj
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 27.10.2012
Posty: 1
StaryTwoj w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie działają gry z HDD

Witam wszystkich.

Jestem tutaj nowy i mam nadzieję, że w dobrym miejscu umieściłem temat.

Postanowiłem odkurzyć starą PS2 w wersji SCPH-39004. Posiadam do niej Network Adaptor w wersji europejskiej i dysk Seagate 80gb.

W celu wrzucenia gier na dysk podpinam go do PC i używam programu Winhiip w wersji 1.7.6. Na konsoli mam zainstalowany OPL 0.8.

Gry, które próbowałem zainstalować to NFS Undercover (pal), GT4(pal), CoD 3(pal), CoD 5(pal), FF XII(pal) oraz GoW 2(ntsc).

Problem polega na tym, że na PS2 działa jedynie FF XII oraz God of War 2. Przy próbie uruchomienia pozostałych pojawia się jedynie czarny ekran. W oknie programu Winhiip, na liście gier, jedynie przy dwóch wyżej wymienionych grach jest określony Boot file, zaś przy pozostałych są tylko puste pola.

Z tego co wyszukałem w Internecie, to myślę, że z GT 4 i patchem sobie jakoś dam radę, ale jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, to chętnie przeczytam

Dodam, że te wszystkie gry bez problemu działały mi z USB, z tą samą wersją OPL. Widziałem także różne listy kompatybilności z OPL i HDD jednak zauważyłem, że niektóre trochę mijają się z prawdą gdyż jak już napisałem odpaliłem wszystkie gry z USB jakie miałem bez większych problemów mimo rzekomego braku możliwości.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
StaryTwoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.07.2013, 16:05   #2
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zainstaluj najnowsza wersje OPL 0.9c z tego co kojarze odpalasz opl z HDD czy karty ? , masz wlaczone w opl kolory informacyjne przy starcie ? na jakim sie zatrzymuje ? mozesz sprubowac starego hdloader tak referencyjnie .
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Gry na PS2 nie działają. florion88 Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole 34 10.11.2011 00:30
PS2 Slim Modbo Chip - Nie działają gry z PSX Ziem Hardware 9 25.07.2010 20:00
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 01:41
Kopiowanie zabezpieczonych gier v1.64a VLuka FAQ 0 29.12.2002 17:43


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.