Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   Nie działają gry z HDD (https://forum.cdrinfo.pl/f104/nie-dzialaja-gry-z-hdd-91502/)

StaryTwoj 27.10.2012 14:39

Nie działają gry z HDD
 
Witam wszystkich.

Jestem tutaj nowy i mam nadzieję, że w dobrym miejscu umieściłem temat.

Postanowiłem odkurzyć starą PS2 w wersji SCPH-39004. Posiadam do niej Network Adaptor w wersji europejskiej i dysk Seagate 80gb.

W celu wrzucenia gier na dysk podpinam go do PC i używam programu Winhiip w wersji 1.7.6. Na konsoli mam zainstalowany OPL 0.8.

Gry, które próbowałem zainstalować to NFS Undercover (pal), GT4(pal), CoD 3(pal), CoD 5(pal), FF XII(pal) oraz GoW 2(ntsc).

Problem polega na tym, że na PS2 działa jedynie FF XII oraz God of War 2. Przy próbie uruchomienia pozostałych pojawia się jedynie czarny ekran. W oknie programu Winhiip, na liście gier, jedynie przy dwóch wyżej wymienionych grach jest określony Boot file, zaś przy pozostałych są tylko puste pola.

Z tego co wyszukałem w Internecie, to myślę, że z GT 4 i patchem sobie jakoś dam radę, ale jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, to chętnie przeczytam :P

Dodam, że te wszystkie gry bez problemu działały mi z USB, z tą samą wersją OPL. Widziałem także różne listy kompatybilności z OPL i HDD jednak zauważyłem, że niektóre trochę mijają się z prawdą gdyż jak już napisałem odpaliłem wszystkie gry z USB jakie miałem bez większych problemów mimo rzekomego braku możliwości.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. :)

misiozol 09.07.2013 15:05

Zainstaluj najnowsza wersje OPL 0.9c z tego co kojarze odpalasz opl z HDD czy karty ? , masz wlaczone w opl kolory informacyjne przy starcie ? na jakim sie zatrzymuje ? mozesz sprubowac starego hdloader tak referencyjnie .


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, vBulletin Solutions Inc.
Search Engine Optimization by vBSEO