Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.10.2005, 19:55   #16
docent14
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Posty: 4
docent14 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wszystko naprawdę zaczęło śmierdzieć od instalacji jakiegoś super-hiper alcohola. Na szczęście kompa mam wielosystemowego więc sprawdzę to jeszcze raz dokładnie.
docent14 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.10.2005, 14:46   #17
Jerry from hell
Calibra is the best!!!
 
Avatar użytkownika Jerry from hell
 
Data rejestracji: 06.07.2004
Lokalizacja: Trzebinia
Posty: 314
Jerry from hell zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Masz zabydkowa nagre i sie dziwisz. :-) mi mkiedys padł komp był w serwisie a misiałem nagrać kilka gierek i poszedłem u kumpla. Nagrał mi na teacu jakimś tam(prędkość 16x) i na 10 połytek chodziło 0. Dosłownie zero. Objaw---> Nic nie widac w exploratorze a płyta cała zajęta. Ja zawsze miałem lite-on'y i nigdy nie miałem problemu. Radził bym ci zrobić tak. wypal te gierke na płytce ale nie jako gre a jako obraz iso (czy jaki on tam jest) tak samo jak masz na twardym, idz do kumpla co ma jakąś nową nagre, skopiuj to na twardziela (ten obraz iso czy jaki on tam jest) i wypal alcoholem i powiedz czy pomogło. Jeśli nie to sie zastanowimy co dalej.

@docent14 nie marudź. Alcohol jest jednym z lepszych progsów do nagrywania więc może to Ty masz jakiegoś "super-hiper" kompa ze progs nie chce na nim działać :-)
__________________
Calibra..... i wszystko jasne :-)


Jerry from hell jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 19:44   #18
docent14
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Posty: 4
docent14 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@ Jerry
Dokładniej 2 komputery (jak napisane powyżej) i 3 nagrywarki. Co je łączy - to jedna z ostatnich wersji alcoholaw buildach 3xxx. Na jednym z nich zainstalowałem triala, aby przekonać się że żadne '*****-gen-key-trojan' nie przeszkadzają alcoholowi w wypełnianiu swoich funkcji. To samo.
I tu pies pogrzebany - zauważyłem podobne problemy wtedy jak już3 kompy miały tą wersję alcohola. Za pomocą nero, jedna z gier ruszyła, reszta jak zaczarowane wywalają się zaraz po screenie z logo psx.
docent14 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.