Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 05.06.2006, 12:37   #1
Pierogowicz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.01.2006
Posty: 4
Pierogowicz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z odczytem filmu

Na poczatku chcialbym zaznaczyc, ze nie znam sie za bardzo na nagrywaniu plyt DVD. Mam taki problem. Mam na dysku obrazy (*.img) 2 filmow. Nagralem DVD Decrypterem (szybkosc x4) te 2 filmy i byloby wszystko pieknie tylko niestety moje PS2 odtwarza tylko pierwszy z nich. Drugi dziala na pewno, bo moge go odtworzyc na komputerze. Nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna. Oba filmy sa w PALu. Bylbym bardzo wdzieczny jesli ktokolwiek moglby mi powiedziec jak odtworzyc ten film na PS2. Niestety nie mam mozliwosci ogladania filmow na PC w wiecej niz 2 osoby, dlatego tak zalezy mi na obejrzeniu go na konsoli.
Pierogowicz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.06.2006, 12:39   #2
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jakie p***322;yty? jaka nagrywarka?
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2006, 13:04   #3
Pierogowicz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.01.2006
Posty: 4
Pierogowicz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Plyty TDK DVD+R

Nagrywarka NEC

Wczesniej nagralem juz mnostwo plyt na PS2 i wszystkie dzialaly
Pierogowicz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2006, 22:38   #4
rdg
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.03.2005
Posty: 73
rdg zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pierogowicz
Plyty TDK DVD+R

Nagrywarka NEC

Wczesniej nagralem juz mnostwo plyt na PS2 i wszystkie dzialaly
Zdarzylo mi sie to raz w przypadku koncertu U2 - wtedy pomogl podwojny reset (reczne ustawienie DVD w Ripperze) i wszystko gralo. To DVD bylo inaczej skonstruowane i nie pokazywalo sie Menu domyslnie po wlaczeniu tylko od razu byl wlaczony koncert (film).
__________________
BenQ DW1620Pro - 2F1 oem
rdg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.