Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   problem z gran turismo 4 (https://forum.cdrinfo.pl/f104/problem-gran-turismo-4-a-50950/)

majnman 11.04.2005 18:28

problem z gran turismo 4
 
WITAM WSZYSTKICH
MAM PROBLEM CHCIAŁEM WYPALIĆ GIERKĘ NA PS2 GT4 GIERA MA 5.27 GB, ROZPOZNANE ZABEZPIECZENIE TO: PSX/LybCrypt KOPIOWAŁEM ACOHOLEM 120- 1.9.5.2722 UŻYWAJĄC ALCOHOLERA i profilu psx/LybCrypt OCZYWIŚCIE NA PŁYCIE DL, FIRMY PLATINUM 8.G GB X 2.4 PO WYPALENIU GIERKA SIĘ NIE ODPALA PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM KONRAD... ( majnman@op.pl )

RoCzEz 20.04.2005 22:36

Tej gierki nie da się przegrać. Problem polega na odczytywaniu przez konsole płyt DL, konsola czyta płytę od zewnętrznej części nośnika do środka ,a nagrywarki wypalają płytę DL na odwrót i PS2 nie czyta tych płyt.

Desden 21.04.2005 09:09

Ps2 odczyta,ale on raczej nie ma infinity itp. czy NA+Hdd więc ma po zawodach(na razie) :D

stawross 23.04.2005 13:40

Dvd9 Double Layer
 
Witam wszystkich mam pewien problem od jakiegos czasu posiadam gran turismo 4 powiedzcie mi jak i w jakim programie idzie to nagrac i co trzeba ustawic poniewaz nagrywalem w nero i nic zwalilem tylko dwie plytki
za podpowiedz jak nagrywac plytki double layer bede wdzieczny

bart_3d 23.04.2005 16:24

Był już topic na ten temat, ale chyba został przeniesiony.
Poszukaj w dziale z zapezpieczeniami.

stawross 24.04.2005 08:43

To jak mozesz to podpowiedz mi chociaz gdzie jest taki dzial zabezpieczenia poniewaz nie znam tego forum :-(

ed hunter 24.04.2005 08:48

Cytat:

Napisany przez stawross
To jak mozesz to podpowiedz mi chociaz gdzie jest taki dzial zabezpieczenia poniewaz nie znam tego forum :-(

na głównej forum :bicz:

grzes07 24.04.2005 09:10

Cytat:

Napisany przez stawross
To jak mozesz to podpowiedz mi chociaz gdzie jest taki dzial zabezpieczenia poniewaz nie znam tego forum :-(


witam


ja moge tylko podpowiedziec jedno daj sobie spokoj z ta gra sam widzisz jakie straty juz poniosles i nic z tego nie wyszlo.
Aby odpalic ta gre to niestety potrzebujesz HDD chip Matrix Infinity (firmware 1.4b)lub DMS 4 Toxic Firmware 1.3, czytalem rowniez ze ta gre skopiowano nowa wersja programu Alcohol 120% i podobno odpala ale to tylko ploty dlatego do tego nalezy podejsc dosyc ostroznie.
Dlatego odradzam kopiowania tej gry chyba ze masz za duzo kasy.
A ponizej masz link do tego dzialu

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=50950

pozdrawiam

M@X 24.04.2005 11:50

W skrocie : nie nagrasz tego bo zabezpieczenie opiera sie na tym iz plyta moze byc wytloczona w PTP lub OTP (GT4 jest w PTP), a nagrywana tylko w OTP. Fizycznie nie da sie tego zrobic bo nie ma takich nagywarek i nosnikow - cala nadizeja w dwuwarstwowych nosnikach typu "minus"...

wg-89 24.04.2005 15:48

Nie da się skopiować bo Gran Turismo jest nagrane od brzegu do środka, a nie od środka do brzegu. Aktualnie żadne nagrywarki nie mogą nagrywać od brzegu do środka. Tak pisało w psx extreme.

M@X 24.04.2005 21:39

Zgadza sie dzis wertowalem ten numer PSX Extreme i w duzym skrocie tak to wyglada - a w ogole to "bylo napisane" a nie "pisalo" ;-D!

rafalm1 11.05.2005 15:56

A co to jest ten infiniti i na +hd?
A w związku z tym czy oryginał pójdzie czy nie?
Słyszałem że niektórzy jakoś rozbijają plik iso i go nagrywają partiami tak żeby to co jest na koncu nagrało sie na początku.
Tyle że trzeba wiedzieć jak rozbić ten plik.

Berion 11.05.2005 15:58

Cytat:

Napisany przez rafalm1
A co to jest ten infiniti i na +hd?
A w związku z tym czy oryginał pójdzie czy nie?
Słyszałem że niektórzy jakoś rozbijają plik iso i go nagrywają partiami tak żeby to co jest na koncu nagrało sie na początku.
Tyle że trzeba wiedzieć jak rozbić ten plik.

Oryginał bez problemu (no powiedzmy, że bez problemu)

wYpor 14.05.2005 10:43

Cytat:

Napisany przez majnman
WITAM WSZYSTKICH
MAM PROBLEM CHCIAŁEM WYPALIĆ GIERKĘ NA PS2 GT4 GIERA MA 5.27 GB, ROZPOZNANE ZABEZPIECZENIE TO: PSX/LybCrypt KOPIOWAŁEM ACOHOLEM 120- 1.9.5.2722 UŻYWAJĄC ALCOHOLERA i profilu psx/LybCrypt OCZYWIŚCIE NA PŁYCIE DL, FIRMY PLATINUM 8.G GB X 2.4 PO WYPALENIU GIERKA SIĘ NIE ODPALA PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM KONRAD... ( majnman@op.pl )

Wcale nie musisz mieć HDD, by odpalić Gt4 na na starym PS2. Wystarczy użyć patcha Toxic Patcher DL na obrazie płyty i po problemie. Miałem taki sam problem. Na hiszpańskim forum powiedzieli mi co i jak i działa bez problemu. I jeszcze coś nie oszczędzaj na nośnikach DL. O ile zwykłe 4.7 niekoniecznie musiały być Verbatima czy TDK, by wszystko dobrze śmigało, to DL muszą być najlepszej jakości, by działały. Nie zniechęcaj się. Ja zmarnowałem 4 verby, by w końcu odpalić gt4. Pozdrawiam.

grzes07 14.05.2005 13:10

@wYpor

witam

czy warto bylo?, praktycznie ta gra "kosztowala" 5 plyt DVD DL co daje w praktyce 150 zl., a mamy tylko kopie gry. Wiem ze to twoja sprawa(kasa rowniez) ale czy warto takie wysokie koszta ponosic?.
Ale kazdy ma prawo wyboru.

pozdrawiam


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.