Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   problem z gran turismo 4 (https://forum.cdrinfo.pl/f104/problem-gran-turismo-4-a-50950/)

Snikersik 15.07.2005 22:30

Na SM nie chodzi, chodzą mity że jednak chodzi ale to zwykłe bajki, sam miałem chyba z 4-5 wersji GT4 :/

Kupiłem orginał... :D

Bo SwapShit nie obsługóje DVD9 (nie wiem nie używam, tak twierdzi Desden, a na ich stronę nie chce mi się zaglądać ). - dop. Berion

Desden 20.07.2005 14:38

No to juz problemu z GT4 nie bedzie-wszyscy razem swap rządzi(joke):D

kiewas 22.07.2005 11:57

Mam pytanko, potrzebuje zextractować z ISO GT4 pliki, po to żeby móc zrobić ripa, tylko nie mogę zrzucić danych z drugiej warstwy, używam Apache2 - ale niestety jak chcę zmienić warstwę to program się zawiesza. Znacie jakieś alternatywy??

-edit-
dobra, już sobie poradziłem, wystarczyło zmienić nazwę pliku ISO na krótszą :P

wonsak 22.07.2005 12:20

jak zrobisz ripa to ja jestem księdzem, wiem już jakie mózgi próbowały i nic z tego nie wyszło , mimo wszystko powodzenia

Desden 22.07.2005 12:25

Cytat:

Napisany przez wonsak
jak zrobisz ripa to ja jestem księdzem, wiem już jakie mózgi próbowały i nic z tego nie wyszło , mimo wszystko powodzenia

Ja zrobie i co będe Biskupem, hmm?

@kiewas no widzisz, a już miałem napisac :P

Berion 22.07.2005 13:20

Cytat:

Napisany przez wonsak
jak zrobisz ripa to ja jestem księdzem, wiem już jakie mózgi próbowały i nic z tego nie wyszło , mimo wszystko powodzenia

Jest jedno ALE. Te "mózgi", a konkretnie Sonix wypuścił ripkit'a (rozgryzł cała tablicę w *.vol'u :) )
- Teraz każdy może sobie takiego sprawić :D

Sonix! DZIEN-KU-JE-MY :) (w imieniu całej wschodniej części świata :D)

kiewas 22.07.2005 18:24

Cytat:

Napisany przez wonsak
jak zrobisz ripa to ja jestem księdzem, wiem już jakie mózgi próbowały i nic z tego nie wyszło , mimo wszystko powodzenia

A więc już mam mówić do ciebe per wasza świętobliwość? :P

http://www.backuptools.co.uk/ - tutaj można sobie pobrać owego toola do ripowania, działa wyśmienicie , testowałem. Wyrzucasz filmiki, a ten programik sam się troszczy o zrelinkowanie brakujących plików innym :)

Berion 22.07.2005 18:29

Cytat:

Napisany przez kiewas
[...] Wyrzucasz filmiki, a ten programik sam się troszczy o zrelinkowanie brakujących plików innym :)

Jak to Ripkit :)
Też przetestuję, narazie jednak muszę zrobić porządek na twardzielu. Za mało miejsca na takie zabawy.

bazuka 23.07.2005 16:46

Moze juz ktos pisal ale wydaje mi sie ze na stronie http://www.WAREZ/ pojawila sie wersja na normalnego DVD Gran Turismo 4 Pal Multi 5 DVD 5 ktorej nie trzeba patchowac tylko nagrac i do roboty.... Moze sie ktos wypowie o te wersji ;)

Berion 23.07.2005 17:01

@bazuka
Nie sprawdzałem jeszcze. Narazie mam zamiar zrobić sobie DVD9Rip...

Berion 24.07.2005 13:40

Jak postanowiłem tak też uczyniłem :)

Jako, że mam pionka 107D, który nie obsługuje płyt DL obraz mi się zrzucił tylko z jedną warstwą. :( Mimo wszystko postanowiłem poświęcić tę jedną płytę i sprawdzić tool'a Sonix'a (v1.01).

Program nie widzi *.vol [!] Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, aby go wybrać. Kliknąłem RIP i poszło... z'RIP'ował stary plik GT4.vol i utworzył nowy GT4L1.vol.
Nagrałem wszystko na płytę i... ...

... ... ... tak, działa.

Pierwsze wrażenie: masssakra XD.
Brak FMV i animacji w tle, brak części oświetlenia w tle, brak smooth'ów, brak nawet cześci teł XD... Bida XD (czyli podobnie jak kilka lat temu z GT3). Na szczęście podczas gry wszystko jest w porządku.

Od biedy można pograć, nawet laser nie szaleje zbytnio... eee... ... ...

Jak dotąd testowałem tylko Arcade (GT Mode nie sprawdzałem, nie chciało mi się memorki wkładać).

Desden 24.07.2005 14:25

No masakra to napewno jest,ale znajac życie to pewnie Sonix popracuje nad swoim wynalzkiem,moze zrobi aby gra była na dwóch płytkach.
Podobnie jak mozna z MGS2 sub. w tedy nikt, by nie nażekał ;)

kiewas 24.07.2005 16:32

Cytat:

Napisany przez Berion
Jak postanowiłem tak też uczyniłem :)

Jako, że mam pionka 107D, który nie obsługuje płyt DL obraz mi się zrzucił tylko z jedną warstwą. :( Mimo wszystko postanowiłem poświęcić tę jedną płytę i sprawdzić tool'a Sonix'a (v1.01).

Program nie widzi *.vol [!] Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, aby go wybrać. Kliknąłem RIP i poszło... z'RIP'ował stary plik GT4.vol i utworzył nowy GT4L1.vol.
Nagrałem wszystko na płytę i... ...

... ... ... tak, działa.

Pierwsze wrażenie: masssakra XD.
Brak FMV i animacji w tle, brak części oświetlenia w tle, brak smooth'ów, brak nawet cześci teł XD... Bida XD (czyli podobnie jak kilka lat temu z GT3). Na szczęście podczas gry wszystko jest w porządku.

Od biedy można pograć, nawet laser nie szaleje zbytnio... eee... ... ...

Jak dotąd testowałem tylko Arcade (GT Mode nie sprawdzałem, nie chciało mi się memorki wkładać).

no właśnie, nie masz większości tych rzeczy o których napisałeś bo nie miałeś GT4L1.VOL, a to z tamtego pliku wypakowują się filmiki, które kasujesz (nie wszystkie, tyle wykasowujesz żeby mieć 1.25GB) i tool robi z powrotem GT4L1.VOL (prawie wszystko tam jest, oprócz tych filmików, każdy brakujący jest zrelinkowany do 20r60r.pss).

To co masz to jest RIP extremalny :P

Berion 24.07.2005 16:48

@kiewas
Ano nie :) Cóż... RIP jest surowy :)

Przydałaby się możliwość relinkowania własnych utworów do gry :) lub chociaż wywalenie ich... ...

M@X 25.07.2005 21:08

Wpolczuje, intro do GT4 jest boooskie- ten Ford GT40 w rytm na pcozatku monumentalnej muzyki a potem jej mieszanie sie z gitarowymi riffami klasycznego juz "Moon Over The Castle". Zalujcie - polecam kopie 1:1!

@Berion - sonixowi to chyba podziekuje caly trzeci swiat, bo caly swiat rozwiniety zrobil sobie kopie na DVD9 rowno z wyjsciem toola TOXiC. No ale coz... Sam pewnie do tej pory zajezdzalbym oryginal (a jak!), gdyby nie uczynnosc kolegi z nagrywarka DL!


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.