Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   Przegrywanie kopii plyt na konsole Dreamcast (https://forum.cdrinfo.pl/f104/przegrywanie-kopii-plyt-konsole-dreamcast-1456/)

Smiech 20.04.2001 22:21

Jeśli masz płyte cdr chodzącą na dreamcasta to wystarczy zrobić cdcopy najczęściej używanym do tego celu programem jest DiscJuggler3. będzie działać bo te płyty są już przerobione. Oryginalnej płyty z dreamcasta w ten sposób nie przegrasz. Aby zgrać oryginał trzeba użyć jakiegoś urządzonka do konsoli i przy jej pomocy zrzucać image na PC słyszałem że robią to przez serial port 115 kB/s zajmuje to całą noc a robi sie to dlatego że oryginalne płyty na dreamcast amają zazwyczaj 2 sesje a cdrom w PC widzi tylko pierwszą sesje która jest fakowata, na drugiej dopiero jest gra.
A co do tych urządzonek to poszukaj na www.megagames.com sekcja konsol i dreamcast

Piotr 15.07.2001 09:36

Jak nagrać płytę z dreamcast w formacie cdi?
 
Mam grę z dreamcasta w formacie cdi i nie wiem jak ją przegrać. Jest to format diskjuglera, ale on nie chce wczytać jej z dysku. Proszę o pomoc.

Rikos 13.11.2001 12:04

Heeelp!!!!!
 
Mam problem ze zgrywaniem gier na konsolę Dreamcast. Próbowałem to zrobić w ClonCD ale skutek jest ten sam -konsola jej nie czyta. Nie wiem czy potrzebny jest do tego jakiś soft ? Bo chyba pirackie wersje jakoś muszą być zgrywane. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Hawk 14.11.2001 11:00

Spróbuj kopiować gry na DC CDRWin 4.0 lub 3.9 podobno działa i kopiuje wszystko

Boryss 20.11.2001 23:23

DiscJuggler, Teac 512EB i Dreamcast - POMOCY!!!
 
Jak zwykle przytrafiają mi się problemy szczególne i wyjątkowe, więc może nie uzyskam odpowiedzi, ale do rzeczy:
Próbując nagrać tytuł na Dreamcasta programem DiscJuggler 3.5 na Teacu 512EB udało mi się pchnąć 2 backupy na 10. 8 cedeków konsolka nie widzi (pecet tak).
Nie jest to związane z jakością cd-r, ponieważ u kumpli na nagrywarach LG i Yamahy idzie wszystko bez problemów.
Info dod.:
- Windows 98, na Me też nie działało
- niezależne od prędkości, jeden tytuł poszedł na maksa, inne nie poszły przy 4x
- ustawienia programu bez zmian po instalacji
Proszę o pomoc.

Marcin 21.11.2001 09:07

Witam miałem Teac CD-W516E było to samo,
Plextor PX-W1610A (16x10x40) tez nie bardzo chodziło na DC i na PSX to samo - babolki.
Plextor PX-W1210S (12x10x32) działa wszystko na LG tez jest super. Pozdrawiam

Puszas 04.05.2002 16:18

Dreamcast
 
Czy moze mi ktos polecic jaki program zeby mozna byl nim przegra gry dla Dreamcasta???

Dawid Partyka - Koli 04.05.2002 18:46

Cytat:

Puszas (04-05-2002 17:18):
Czy moze mi ktos polecic jaki program zeby mozna byl nim przegra gry dla Dreamcasta???
DiscJuggler ale tylko dla pirackich gier dla DC. jesli chodzi o orginały to niema takiego programu. Kopia nie będzie działać.

Dexterx 04.05.2002 21:05

zgadzam sie z kolega sam mam dreamcasta - i disc juggler jest spoko - nie powinienes miec zadnych problemow z grami

kostek 05.05.2002 15:53

clone także przegrywa bezproblemowo

SlawkoRobo 08.05.2002 18:51

Dreamcast i problem z VT2k2
 
Witam szanownych grupowiczow.Mam problem ktory juz kosztuje mnie zbyt duzo czasu,nerw i pieniedzy :).Sciagnalem w edonkeyu plik "Virtua Tennis 2K2 - Full Iso Dreamcast Game - 25-10-2002 - WWW.ADGE.FR.FM" i mam problem z jego wypaleniem (a konkretnie z uruchomieniem na Dreamcascie),rozpakowalem to ustrojstwo do obrazu image.cdi discjuglerra i za nic nie moge tego wypalic tak zeby "zadzialalo" .Moze ktos mial do czynienia z tym plikiem i moze mi pomoc .(probowalem uruchomic go bootdisciem i nic..).Zreszta wypalenia nowego bootdiscu tez nie udalo mi sie uruchomic.Wydaje mi sie ze cos namieszalem w opcjach Discjuglerra.Moze ktos pomoze mi rozwiacac ten problem ?

Smiech 08.05.2002 20:49

każdy z funkcja cdcopy zadziała ponieważ gry na dreamcasta na płytach cd sa już tak spreparowane, że można je przegrać byle czym aby było cdcopy. Wiekszosc imagow na warezach jest jednak w formacie Disc Jugglera, ale jak masz już płyte to kopiuj byle czym np w nero cdcopy.
Oryginalnej płyty z dreamcasta nie przegrasz na PC gdyż mają one 2 sesje a pc widzi tylko pierwsza z nich gdyż tylko napęd Dreamcasta GDROM potrafi pdczytać druga sesje na której jest gra. Jedyny sposób skopiowania oryginału to podłaczenie dreamcasta do PC specjalnym kablem i zrzucenie image na dysk.

kostek 08.05.2002 20:58

to Ty sobie przegrywaj np.: Nero ale inni niech lepiej to robią cdr winem lub clonem

puszekp 10.05.2002 18:01

help!!CZY ISTNIEJE PROGRAM DO KOPIOWANIA CD SEGA DREAMCAST?
 
Czy istnieje program do kopiowania plyt cd segi dreamcast
jezeli nie to w jaki sposob to robic.??
Dzieki za wszelka pomoc.

Dexterx 10.05.2002 18:27

help!!CZY ISTNIEJE PROGRAM DO KOPIOWANIA CD SEGA DREAMCAS
 
no jest taki a nawet kilka np- Disc Juggler- polecam
no i clone cd


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.