Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   Przegrywanie kopii plyt na konsole Dreamcast (https://forum.cdrinfo.pl/f104/przegrywanie-kopii-plyt-konsole-dreamcast-1456/)

kosa45 30.03.2003 08:44

Dzięki. Tylko że ja trochę źle napisałem i mogłeś to zrozumieć że mi chodzi o orginał a mi chodzi o "kopię". Czy przegrywanie "kopii" wygląda tak samo jak napisałes wyżej??

patryk2004 31.03.2003 17:52

alcohol z wyłączoną opcją zamykaj ostatnią sesję

bolo23 03.12.2003 13:01

iso ---> cdi
 
siemka,mam plik .iso , ale musze go przerobic na .cdi , jak tego dokonac? , tzn wiem ze chyba za pomoca cdmage , ale niemam pojecia jak to zrobic , thx za pomoc

nimal 03.12.2003 13:07

mozesz sprobowac zmienic po prostu rozszerzenie
jesli nie pomoze to sciagnij sobie diskjunggler'a, obraz iso podepnij w daemon tools i diskjunggler'em zrob zapis do pliku obrazu .cdi

bolo23 03.12.2003 13:14

no wlasnie tak tez probowalem ale disc juggler widzi to jako 1 sesja i 1 sciezka i nagrywa jako audio ...
ze zmiana nazwy tez probowalem ale dreamcast nieczyta takiej plytki wtedy

nimal 03.12.2003 13:22

sprobuj tego:
http://www.czechy.com.pl/dc/emulacja/sb.htm

bolo23 03.12.2003 13:27

ooo thx, biore sie doroboty
:)

SEBAW 06.12.2003 13:56

Użyj programu UltraISO lub WInISO.

nimal 08.12.2003 06:45

@ SEBAw - tu chodzilo o odwrotna przemiane - z .iso do .cdi
progsy ktore podales robia tylko w odwrotnym kierunku (chyba ze cos im sie pozmienialo bo dawno ich nie uzywalem ;) )

Kubugangsta 04.05.2004 20:40

dziwna rzecz z plikami *.cdi (obraz płyty disc jugglera)
 
Niedawno pościągałem sobie kilka gier na konsolę dreamcast ze strony www.suprnova.org. Wszystkie były obrazami płyt "disc jugglera" (pliki cdi). Ponieważ nie miałem tego programu, wypalałem je w ten sposób, że montowałem obraz płyty jako wirtualny cd w programie daemon tolls i potem wypalałem programem "clone cd". Jednak zauważyłem że niektóre pliki cdi nie dają się zamontować jako wirtualny cd. Przy próbie odczytu tak zamontowanego obrazu wyskakuje komunikat, że coś tam nie jest zgodne z windowsem, czy coś podobnego. Wreszcie wkurzyłem się i ściągnąłem disc jugglera aby to nagrać. Gdy ustawiłem opcję symulacji zapisu wszystko było dobrze, ale jak zacząłem wypalać, doszło do 5 procent, a potem napęd zaczął dziwnie skrzeczeć i po chwili przerwał wypalanie i zmarnowałem płytę. Wypaliłem potem za pomocą programu Alcohol 120%, ale on źle nagrywa gry na dreamcasta, co jest właściwie z tymi plikami cdi?

wolf 04.05.2004 21:48

odp
 
A czy zainstalowałeś najnowszą wersję tego programu ? jeżeli tak to może obrazy są żle wykonane

termit66 16.12.2004 14:18

Wypalanie na dreamcasta
 
Mam pytanie jaka szybkoscia wypalac plyty w formacie *.cdi discjugglerem tak aby poszlo na dreamcascie bo wypalilem 24x i nic nie czyta?

Berion 16.12.2004 17:57

Cytat:

Napisany przez termit66
Mam pytanie jaka szybkoscia wypalac plyty w formacie *.cdi discjugglerem tak aby poszlo na dreamcascie bo wypalilem 24x i nic nie czyta?

Wypal x52 napewno pójdzie :D :D :D

Oczywiscie nie sugerój się tym co napisałem powyżej. Powinieneś nagrać zdecydowanie wolniej... ... I pamietaj: DC nie lubi wszystkich płyt... ...

PS: Jak nagrywasz w Padus Disc Juggler? (chodzi mi o opcje nagrywania)... ...

termit66 16.12.2004 22:46

jak wgrywam obraz to opcji juz nie mozna zmienic.tam jest od razu predkosc 1x ale bez przesady.mam to nagrywac 1x?czy dremcast czyta plyty RW bo najpierw chcialbym tak sprawdzic bo 3 plyty juz zepsulem?

Berion 17.12.2004 14:09

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez termit66
jak wgrywam obraz to opcji juz nie mozna zmienic.[...]

Nieprawda...

Cytat:

Napisany przez termit66
[...] tam jest od razu predkosc 1x ale bez przesady.mam to nagrywac 1x?czy dremcast czyta plyty RW bo najpierw chcialbym tak sprawdzic bo 3 plyty juz zepsulem?

Z -RW daj sobie spokój.
Kupiłeś/posłodziłeś Ten program? :D Inaczej będziesz miał x1

Obrazy w DJ to self-boot'y. Poterzebujesz Utopii do swojego DC (chyba wiesz o tym?)

Poniżej zamieszczam ustwienia do niego:
(Przeczytałem, to gdzieś, po wypaleniu (na Verbatim Crystal Azo) jednak nie działa na DC kolegi)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.