Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.06.2007, 00:44   #1
jarqk19
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.06.2007
Posty: 4
jarqk19 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Gry PSX na PS2 - bądź tu, człowieku, mądry

Witam serdecznie,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jestem początkujący i wiele już w życiu widziałem, ale tego problemu rozgryźć za cholerę nie mogę. Otóż posiadam nagrywarkę LiteOn Slimtype SOSW-833S (dołączaną fabrycznie do laptopa Acer Aspire 3024WLMi ). Za jej pomocą nagrywam sobie backupy gier z pierwszego Playstation celem odtworzenia ich na Playstation2 (zwykła, model v7). I tutaj następuja zagwozdka - większość z nich bez problemu działa, jednak jest kilka, których za nic w świecie nie mogę zmusić do działania, jak np. Resident Evil Director's Cut, Resident Evil 2, Bomberman World (wersja ang.), itp.

Choć, hm... pożyczyłem chyba wszystkie obrazy od kolegów, jakie tylko mieli w swoich zasobach, zawsze kończy się tak samo - odpalam grę, pojawia się logo PS, płytka przez chwilę zaczyna się rozpędzać, potem zwalnia, kilka sekund cichutko próbuje jeszcze ją odczytać, po czym zatrzymuje się zupełnie.

Nagrywam na Verbatimach ('extra protection surface' - fabryka Moser Baer India Limited) z prędkością zazwyczaj 16x. Wszystkie inne gry na tych samych płytkach działają bez problemu. Dla pewności dokupiłem jeszcze kilka Verbatimek Super Azo (MCC), jednak z takim samym efektem - logo Playstation i dalej ani drgnie.

Dodam jeszcze, że obrazy są na pewno sprawne - na emulatorze ePSXe odpalają się również bez protestów.

Zmarnowałem już dobre 20-30 płyt i nadal bez efektu, królestwo i pół księżniczki dla każdego, kto logicznie wyjaśni mi takie zachowanie płytek i konsoli, oraz zaproponuje skuteczne rozwiązanie problemu
jarqk19 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.