Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Hardware

Hardware Problemy, dyskusje o konsolach, akcesoriach i sprzęcie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 12.03.2008, 11:38   #1
halman7
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.03.2008
Posty: 3
halman7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
awaria ps2

konsola to ps2 slim 75004 żadnych przeróbek kopie odpalane na swap magic 3.8
problem jest taki:
wczoraj po włączeniu konsoli i włożeniu oryginalnej gry konsola zaczęła dziwnie się zachowywać. Płyta nie zaczyna się kręcić laser porusza się podnosi się do góry i na dół ale nie świeci na czerwono. Laser wymieniłem na inny i objawy dalej są takie same. z tego co wiem silniczek ten od kręcenia płytą też jest sprawny bo po rozpędzeniu płyty szybkim zamknięciu i otworzeniu klapki płyta zostaje wychamowana
halman7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.03.2008, 11:47   #2
marcinasss
Bywalec
 
Avatar użytkownika marcinasss
 
Data rejestracji: 29.03.2006
Posty: 27
marcinasss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sprawd***378; czy nie obluzowa***322;a si***281; kt***243;ra***347; blokada od SM.
Sprawd***378; ta***347;m***281; ***322;***261;cz***261;ca laser z p***322;yt***261; g***322;***243;wn***261; czy jest sprawna.
__________________
marcinasss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2008, 15:34   #3
halman7
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.03.2008
Posty: 3
halman7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
blokady nie mają nic do rzeczy bo próbowalem odpalic gre ze zdjętą górną cześcią obudowy i zablokawanymi blokadami i nic . tasma wydaje mi sie ze gdyby byla uszkodzona to laser wogóle nie dawał by oznak zycia a tak jak napisalem wyzej zachowuje sie normalnie tylko nie swieci sie na czerwono.
halman7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.03.2008, 19:43   #4
marcinasss
Bywalec
 
Avatar użytkownika marcinasss
 
Data rejestracji: 29.03.2006
Posty: 27
marcinasss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez halman7 Podgląd Wiadomości
blokady nie mają nic do rzeczy bo próbowalem odpalic gre ze zdjętą górną cześcią obudowy i zablokawanymi blokadami i nic.
O blokadach pomyślałem tylko dlatego, że napisałeś wyżej, że po otwarciu klapki płyta jest wyhamowana. Gdyby były włożone prawidłowo, to po otwarciu klapki konsola cały czas "myślałaby", że klapka jest zamknięta i płyta kręciłaby się nadal. No chyba, że robiłeś to bez blokad.

Cytat:
Napisany przez halman7 Podgląd Wiadomości
tasma wydaje mi sie ze gdyby byla uszkodzona to laser wogóle nie dawał by oznak zycia a tak jak napisalem wyzej zachowuje sie normalnie tylko nie swieci sie na czerwono.
Porusza się bo pewnie mechanizm go poruszający jest sprawny. Taśma łącząca bezpośrednio głowicę lasera z płytą główną nie ma nic wspólnego z mechanizmem, dlatego możliwe, że to właśnie ona sie uszkodziła i laser nie świeci. Po za taśmą, w najgorszym wypadku padł Driver, w najlepszym któryś z bezpieczników.
__________________
marcinasss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2008, 11:57   #5
halman7
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.03.2008
Posty: 3
halman7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chodzi mi o poruszanie samego szkielka (oko tego lasera ) gdy laser zejdzie na dół laser oko lasera podnosi sie góra i dół ale nie swieci
halman7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problemy z kartami pamięci dla PS2 Berion Hardware 0 23.02.2008 14:47
PS3 i kopie zapasowe gier z PS2 Zagee Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole 1 23.11.2007 10:20
Jak nagrać grę z PSX na PS2? big mike Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole 9 15.11.2006 14:21
jak nagrac plytke na ps2 megusia Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole 16 06.11.2006 15:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.