Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Hardware

Hardware Problemy, dyskusje o konsolach, akcesoriach i sprzęcie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 07.10.2016, 23:47   #1
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 01.02.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pamięć USB dla PS2

Ostatnio odkopałem i zawiozłem dziewczynie swoje PS2 Slim (zima idzie ), ale przydałaby mi się jeszcze dodatkowa pamięć USB.

Przeglądam różne modele i nie jestem w stanie się zdecydować. Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałem, ale czy model PenDrive'a ma znaczenie w przypadku PS2?

Chodzi o:

- uruchamianie SNES-Station + Crash Team Racing przy pomocy POPStarter'a (gry w obu przypadkach na USB)
- odtwarzanie filmów przez USB na TV


Do tej pory używałem dwóch modeli:

- GOODRAM GoodDrive Twister 8 GB (kupiony lata temu, z tym że na moim nie ma tego napisu na obudowie więc nie wiem nawet czy to naprawdę ten model)

https://mediamarkt.pl/komputery-i-ta...twister-8-gb-1


- TOSHIBA HAYABUSA 8GB

https://mediamarkt.pl/komputery-i-ta...a-hayabusa-8gb

Jestem najbliższy kupna właśnie tego modelu, podoba mi się zatyczka i wygląd.


Pytania:

1) W przypadku Toshiby - szybkość odczytu [MB/s]: 17, szybkość zapisu [MB/s]: 6

Z tego co czytałem, nie są to najwyższe prędkości ale czy wystarczające dla PS2 / odtwarzania filmów na TV? Czas zapisu nie jest dla mnie aż takim problemem, ale czy prędkość odczytu jest wystarczająca?

2) Model o pojemności 16 GB (również 32 GB) jest niewiele droższy, czy pojemność ma jakieś znaczenie dla działania pamięci USB i np. czym mniejsza tym lepiej czy jest to bez różnicy?

3) Ostatnio przy użyciu pierwszego z wymienionych modeli (GoodRam) testowałem najnowszą betę POPStarter'a i filmiki w większości przycinały się (m.in. intro w Suikodenie II), Metal Gear Solid mocno zwalniał w czasie samej rozgrywki. PenDrive był oczywiście formatowany i defragmentowany. Czy przyczyną może być prędkość odczytu / zużycie pamięci USB czy to akurat normalne działanie w przypadku tego emulatora?

4) Jakich Wy używacie modeli?
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
HUB USB - czy dla mnie wystarczy pasywny/czy zależy to od komputera? malanski Komputery - oprogramowanie i sprzęt 12 09.10.2013 07:36
PS2 Slim SCPH-70004 - koniec z płytami - USB/HDD/SMB - pytania Y2J Hardware 48 27.03.2013 01:21
PS2 - A dysk przez USB. ethar Homebrew 7 12.09.2009 10:56
Szukam programu do blokowania portu USB dla urządzeń pamięci przenośnej koszalek Komputery - oprogramowanie i sprzęt 5 04.05.2009 22:20
Mysza PS\2 --> USB problem chester Off topic 8 30.07.2006 17:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.