Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Hardware (https://forum.cdrinfo.pl/f105/)
-   -   [komentarze] Sposoby uruchamiania homebrew i kopii gier (https://forum.cdrinfo.pl/f105/komentarze-sposoby-uruchamiania-homebrew-kopii-gier-54333/)

Tom-mod 16.11.2005 21:42

Dobra, kupiłem lutownice z grotem o grubości coś koło 0,7 mm. Teraz tylko czekam na modchipa do psxa z allegro.
Jak dojdzie i wezmę siędo roboty to rzuce informacjami jak mi poszło. Trzymajcie kciuki :piwo:

Berion 18.11.2005 19:25

Cytat:

Napisany przez anciol
Słuchajcie, wie ktoś może czy można sprawdzić jaki chip jest w konsoli?? I jeśli można, to w jaki sposób.
Ktoś już kiedyś poruszał ten temat, ale nie moge teraz tego znależć, a może to nie na tym forum było. Nie wiem, nie pamiętam. Dlatego jeśli ktoś by mógł mi powiedzieć będe wdzięczna
Moja konsola ma już kilka lat i nie pamiętam co za wynalazek w niej siedzi a dobrze było by wiedzieć

Cytat:

Napisany przez Kael
heh prawde mowiac mnie tesh to interesuje bo tesh nie mam pojecia co w niej siedzi berion powinien wiedziec wiec jak poczekamy to sie dowiemy

Ja Wam powiem, jest taki jeden nie zawodny... Rozkręcić konsolę i samemu/ej zobaczyć :D

No właśnie - nie wiem. Np. jeśli masz Rippera (2 lub 3.x) odpalisz Ripper2/3Navigator... Można by jeszcze poszukać po stronach z modami i zobaczyć jak, który odpala kopiee z PSX czy filmy (często to jest po kilka resetów lub/+ jakiś przycisk na padzie)... ...

Cóż... nie wiem.

Des: Ja tez uwarzam że jedynym dobrym panaceum jest rozkręcenie plejki ewentualnie sprawdzić wszystkich producentów modchipów jak się ich produkt odpala - taka mała rada
;)

Berion 30.11.2005 18:18

Ilość załączników: 1
LOL
Kto chce takiego moda? :D

Arcadio 07.12.2005 15:00

Co to? Śjakiś nowy chip? :)

Berion 07.12.2005 15:37

Cytat:

Napisany przez Arcadio
Co to? Śjakiś nowy chip? :)

A zbieram ostatnio strony wszelakie poświęcone modchipom, fixom, bootcd i natrafiłem na ten wynalazek. Pojęcia nie mam skąd oni go wytrzasnęli...

Jak dla mnie ten mod pretenduje do tytułu: "siara roku" :D

jaceq 23.01.2006 23:14

Witam
Czy mozecie cos powiedziec o zabezpieczeniu do ps2 slim jakim jest x-pro ?
Tutaj wiecej informacji : http://www.x-pro.com.pl/xpropl.html
Jest to projekt firmy z gdanska i polecaja to jako uzupelnienie do rippera 3.4u. Co o tym sadzicie? :hmm:

Berion 24.01.2006 10:08

@jaceq
Słyszałem, ale montaż jest dość problematyczny.

Jeśli jeszcze nie masz zmodowanej konsoli to kup H2O V3. Na pokładzie ma już SubZeroFixV2.

Podobno ma pojawić się Ripper 3.4u (nie mylić z 3.2u sflashowanym do 3.4 [?]), który będzie specjalnie dedykowany Slimom...

jaceq 24.01.2006 21:41

Dzis rozmawialem z nimi - faktycznie mozntaz jest czasochlonny i skomplikowany, dlatego serwisy tego raczej nie montuja. Ale skoro sami to opracowali to nikt nie zamontuje tego lepiej niz oni sami :) X-Pro + ripper 3.4u - dodatkowo dostaje od nich 12ms gwarancji na przerobke i 12ms na laser!! (z czym spotykam sie pierwszy raz i jest to bardzo mile zaskoczenie) ;)
Mysle ze warto.

Berion 24.01.2006 22:17

@jaceq
Gwarancja na laser? Hmm... Coś podobnego :)

Jeśli mówią prawdę to czemu nie? Myślałem, że masz zamiar osobno kupić tego fixa i "zamontować" samemu etc... Dlatego odradzałem.

Cóż, to życzę nie zawodnej pracy.

przemo_one 14.04.2006 09:12

mialem juz pare konsol, ale zadnego next gena nie modowalem, nie byl modowany, osobiscie brzydze sie piractwem,

Desden 14.04.2006 09:41

Cytat:

Napisany przez przemo_one
mialem juz pare konsol, ale zadnego next gena nie modowalem, nie byl modowany, osobiscie brzydze sie piractwem,

100% racji, zawsze mozna wymieniac gry :spoko:
Gorzej dla tych co niechca czekac, tylko zamówić coś ze stanów,w tedy nie mają wyjścia ;)

Berion 14.04.2006 10:04

Cytat:

Napisany przez przemo_one
[...] osobiscie brzydze sie piractwem,

Jedna drobna uwaga odemnie: wstawiając modchip umożliwiasz tym samym odpalenie na konsoli gier z innego regionu i nie licencjonowanego kodu (homebrew). To NIE jest piractwo. Piractwo zaczyna się w momencie kiedy odpalasz kopię gry, której nie masz.

spit 29.06.2006 17:33

Ja chcia***322;em tylko tak zapyta***263;, odchodz***261;c od tematu: w moim mie***347;cie (czy tam wsi) nikt nie zajmuje si***281; monta***380;em Ripper***243;w do PS2. Co radzicie? Sam tego nie zrobie, bo moja wiedza nt. takich rzeczy ogranicza si***281; do wymiany ch***322;odzenia i procka w komputerze :D

Desden 29.06.2006 22:13

@spit poczytaj sobie o DMS'ei ezi w kt***243;rym nic nie trzeba lutowac, tylko wylozyc sporo kasy na jego posiadanie ;)

Berion 30.06.2006 09:02

Zgadza się, ale DMS4 E.Z.I nie jest chyba do Slimów :| Jest bardzo drogi, ale to jest cena w miarę wprostproporcjonalna do możliwości i jakości. Jeśli się ma sporo pieniędzy (taaa, jasne, każdy ma wnadmiarze :D) i brak "szpecy" do montażu moda to jest to bardzo dobra alternatywa. Tak, zgadza się... DMS4 E.Z.I NIE TRZEBA lutować.


Natomiast co Ci mogę poradzić... Wybierz się do jakiegoś większego miasta (czyt. z giełdą komputerową). Tam zawsze są ludzie, którzy modują. Omów się tak, że kolo będzie montować na Twoich oczach (nie oddawaj nigdy konsoli - to się czasem źle kończy). Nie każdy się na coś takiego godzi, ale warto poszukać.

Ewentualnie wyślij konsolę Kriss-owi, jeśli masz zaufanie do poczty polskiej :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.