Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Hardware

Hardware Problemy, dyskusje o konsolach, akcesoriach i sprzęcie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.09.2002, 10:19   #1
Mlody-San
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.07.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 46
Mlody-San w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Która konsole, jaki model itp... [?]

Mam nadzieje ze ten temat tu pasuje bo to w koncu off topic.

Potrzebuje opinii dobrze znajacych sie na tych sprawach osob bo przede mna naprawde ciezki wybor. Planuje sobie kupic Playstation 2. W zwiasku z tym mam pytania:

1. Jaki model kupic. Sa podobno rozne (np. SCPH-XXXXX) wersje. Podobno te nowsze sa mniej awaryjne i ogolnie lepsze. Ktory model jest najlepszy i jaki ma symbol (V.5, R, SCPH - cos w tym stylu).
2. Mam 3 warianty. Albo kupic nowa "czysta" konsole i dac ja do przerobienia (montaz mod-chipa), albo kupic nowa ale juz z wmontowanym mod-chipem, albo kupic nowa i czekac az pojawi sie jakis nowy, lepszy mod-chip (ewentualnie obecny stanieje). Ktory wariant wedlug Was jest najlepszy? Boje sie kupic nowa i dac do przerobki bo nieumiejetny "monter" moze mi podobno popsuc konsole, moge wiec kupic nowa ale juz przerobiona (od pirata, na gieldzie) ale boje sie ze konsola moze pasc po miesiacu, poza tym moze niedlugo wyjdzie lepszy chip i moze warto poczekac.
3. Jakie sa obecnie mod-chipy i ktory z nich jest ten ULTIMATE tzn. odpala oryginaly-importy we wszystkich systemach+Ps2 CDR i DVDR we wszystkich systemach+PSX CDR we wszystkich systemach i ewentualnie zdejmuje blokade regionalna na filmy DVD (ale to juz niekoniecznie). Jestem w stanie wydac 100 zeta wiecej na wlasnie taki chip niz meczyc sie z jakimis SWAP TRICKAMI.
4. Podobno we wrzesniu bedzie jakas obnizka cen w europie. Czy w zwiazku z tym oplaca sie jechac do niemiec i tam kupic PS2 (ale potem trzeba bedzie osobno dac do przerobienia)? Ile mozna zaoszczedzic (roznica jakbym kupil w polsce)?
5. Czy montowanie chipa jest naprawde takie trudne jak mowia? Czy ludzie ktorzy w Polsce sie tym zajmuja znaja sie dobrze na tym? Czy mozna im zaufac i dac konsole do przerobienia? Czy daja jakas gwarancje (np. miesiac) po przerobieniu?
6. Czy po przerobieniu konsoli mozna ja potem "odrobic" (tzn. wyjac mod-chip) jak wyjdzie jakis lepszy?
7. Ile trzeba zaplacic za najlepszy mod-chip?
8. Jak juz sie kupi chip to ile trzeba zaplacic gosciowi, ktory go wmontuje (zeby nie wyjsc na frajera)?
9. Czy jest sens zazadania np. 2 miesiecznej gwarancji na nowego ale juz przerobionego Pleja 2 i katowania go przez ten okres w celu sprawdzenia czy wytrzyma i czy nie jest uszkodzony?
10. Czy mod-chipy psuja konsole? Czy konsola staje sie wtedy bardziej awaryjna i szybciej pada laser?
11. Podobno najnowszy model ma przemodelowana plyte glowna ze nie mozna wmontowac chipa? Czy to prawda?
12. Czy pojawil sie juz Messiah 2? Jak tak to czy jest najlepszy?
13. Co oferuje Magic Chip i Magic Chip 2?

To wszystkie pytania jakie teraz przychodza mi do glowy. Jezeli ktos ma doswiadczenie ktorym chcialby sie ze mna podzielic, bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek opinie, rady, wskazowki. Bardzo bym prosil o odpowiedzi w stylu AD 1, AD 10. Tak zeby nie bylo zamieszania.

Bardzo prosze o pomoc! Jest to dla mnie bardzo wazne bo na Waszych opiniach bede glownie opieral swoja decyzje.

Za KAZDA pomoc z gory BARDZO dziekuje!!!!!!!!!
Pozdrawiam.
Mlody-San jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaki jest adres stronki www, która pokazuje adres IP? B@rtek Off topic 12 04.10.2004 07:30
Jaki model nagrywarki ?? Marcin69 Napędy optyczne DVD 7 28.07.2003 14:45
Jaki model Sony DRU500? chico99 Napędy optyczne DVD 4 29.03.2003 21:09
jaki model nagrywarki kupic? figaro Napędy optyczne CD 15 13.12.2002 17:22
Jaki model i jakiej firmy nabyć?????? Bea Napędy optyczne CD 7 27.05.2001 18:50


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.