Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Hardware

Hardware Problemy, dyskusje o konsolach, akcesoriach i sprzęcie.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.11.2003, 10:01   #1
Kubugangsta
Bywalec
 
Data rejestracji: 01.11.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 39
Kubugangsta w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs down PLAYSTATION 2 - uważajcie przy zakupie tej konsoli!!!

Parę miechów temu kupiłem se plejaka drugiego z ripperem (model V7). Na początku było wszystko spoko. Po jakimś czasie zauważyłem, że nie czyta niektórych płytek CD-R i DVD-R, np. tych gorszych firm. Jakby tego było mało okazuje się że nie jest kompatybilny z niektórymi grami ze starego dobrego PSX, np. nie poszła żadna gra z serii RESIDENT EVIL. Dwóch moich kumpli ma PS2 model V5 i nie ma żadnych takich problemów. Inny koleś powiedział mi, że te nowsze modele PS2 są po prostu lepiej zabezpieczone przed piractwem. Ja uważam, że trafiłem poprostu na jakiś trefny model, ale patrzyłem na innej konsoli (także model V7) i był ten sam problem.
Kiedy chcecie kupić se PS2, radzę ją przetestować - weźcie z sobą różne rodzaje płytek z grami, wypalonych na najtańszych, najgorszych płytkach, weźcie jakiegoś RESIDENTA z pleja jedynki i jak wszystko bez problemu odczyta dopiero kupujcie konsolę, bo inaczej możecie pożałować swego zakupu, ale wtedy może już być za póżno.
__________________
Kubu
Kubugangsta jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.11.2003, 10:56   #2
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
moim marzeniem [jeszcze nadal aktualnym] jest kupienie sobie plejaka jedynki. Po prostu jeżeli chodzi o gierki to jest bez konkurencyjny według mnie. Może kiedyś to się spełni...

Mowisz o trafnej wersji PS2... ja mam takie pytanie... skąd będę wiedział jaki model PS2 kupuje !? Mi się zdaje, że czegoś takiego nie ma nigdzie napisanego... Zresztą jak mowa o oryginalnym plejaku to przecież co oryginalne to z reguły jest kompatybilne tylko z tym co jest tylko oryginalne. Proste...

Zresztą każda firma najlepiej zachwala swój produkt... no a my niestety jesteśmy tymi testerami, którym nic nie pasuje...
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2003, 15:52   #3
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
KarolluZ napisa***322;(a)

Mowisz o trafnej wersji PS2... ja mam takie pytanie... skąd będę wiedział jaki model PS2 kupuje !? Mi się zdaje, że czegoś takiego nie ma nigdzie napisanego... Zresztą jak mowa o oryginalnym plejaku to przecież co oryginalne to z reguły jest kompatybilne tylko z tym co jest tylko oryginalne. Proste...
Ja powiem tak: mam konsole ps2 jakies 2 miechy. Jeszcze jej nie przerobilem, ale jezeli bede to tylko Ripperem 2, poniewaz pracuje on na bezpiecznym dla lasera napieciu - 3,3V. Poza tym pozwala on na ogladanie DIVX'ow na konsoli .

Jezeli chodzi o model to mam v7 i mozna to latwo sprawdzic - z tylu jest taki kod (w moim przypadku jest to SCPH - 39004). Dla kazdej wersji, od v1 do najnowszej v9 przypisany jest inny kod.
A jezeli chodzi o kompatybilnosc to PS2 jest kompatybilny ze wszystkimi grami z PS1.

Kubugangsta - prawdopodobnie masz uszkodzony laser, choc nie jestem pewien, bo na tych sprawach sie za bardzo nie znam .
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.