Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Hardware (https://forum.cdrinfo.pl/f105/)
-   -   PlayStation Portable (https://forum.cdrinfo.pl/f105/playstation-portable-44877/)

REi 19.12.2004 19:07

PlayStation Portable
 
Nie moglem sie powstrzymac od napisania tego watku :D. Co o niej myslicie, czy macie zamiar ja kupic, na jakie gry czekacie?

Mialem okazje zobaczyc to w akcji - jeden z przyjaciol z krakowa zdecydowal sie nabyc takie cudo na allegro (2500pln - juz wole poczekac az do nas dojdzie) i widzialem MG AC!D w akcji - szczena opada taka grafa na konsolce kieszonkowej :serdusz: zakochalem sie (dowodem moze byc kolejny moj wyjazd do kumpla z krakowa czyli 30 pln na bilet i kilka godz jazdy :D ).

Ziele 19.12.2004 22:30

Fajnie wygląda ale cena z kosmosu. Jak narazie za tą cene wole pda :D

czero 19.12.2004 22:40

Kurcze, gdyby nie ta cena. Jak na razie to pozostaje to w sferze marzen ;).

kiewas 19.12.2004 22:46

Ojej, sporo sporo :| Ale fakt, patrząc na te gierki na PSP kopara opada... ja jew ofkoz w akcji nie widziałem, ale za to często na GameOne pokazywali możliwości tego cuda...

REi 19.12.2004 23:37

2500pln to faktycznie cena z kosmosu - cena w japoni w przeliczeniu na nasze to okolo 650 do 700 pln (koles z allegro niezla kase na tym robi) a to nie jest juz tak duzo. Biorac pod uwage cene PSTwo w japoni i PSP wyszlo mi okolo 730pln (u nas PSTwo kosztuje 699 a w japoni PSP jest troszke drozsze od PSTwo)

Ziele 20.12.2004 00:31

za 2500zł to będę takie coś kupował: loox 720 http://www.digit-life.com/articles2/...emens-loox-720

Super maszynka :D
Ma: Wifi, BT, irde dużego zasiędu (pilod do wszystkiego), dotykoway ekran VGA, aparat cyfrowy 1,3Mpix (nie jest jakiś rewelacyjny ale o wiele lepszy niż w komórkach), usb host, slot na karty CF, SD, MMC.... itd :D

Gęstość pikseli na tym lcd jest ponad 2x wieksza niż na waszych monitorach... rewelacja.

teraz mam loox'a 600 :P

Berion 20.12.2004 12:29

A mnie się to niepodoba... Developer'rzy wraz "nowymi możliwościami" (czyt. większym power'em) coraz to nowych hand-held'ów, topią się "w tym całym 3D" zupełnie zapominając o 2D! W mordę jeża! Ja chcę nowego Metal Slug'a, Seiken Densetsu, Dizzy'ówek... ... I co dostaje w zamian? Karciankę MGS, GT4 Mobile, Tenchu - doopenchu itd...

Cena? no właśnie... ...

Faworyzuje NDS...

kiewas 20.12.2004 13:41

Fakt, Nintendo DS to też niezły kawałek sprzętu z ciekawymi możliwościami, no i stworzony dla miłośników gier 2D

M@X 20.12.2004 21:29

Hehe... Berion, pamietasz pierwsze MG? W takiego MG:A bym zagral. I to normalna skradanke, a nie jakies karciane *******y ;-D

Berion 21.12.2004 11:16

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Hehe... Berion, pamietasz pierwsze MG? W takiego MG:A bym zagral. I to normalna skradanke, a nie jakies karciane *******y ;-D

Pewnie, że tak. Niestety ukończyłem dopiero na Emu (goowniarz wtedy byłem i nieogarniałem za bardzo tej gry :nie: ).
Jak mi kumpel powiedział, że Acid ma być karcianką, wyśmiałem go. Zajrzałem w sieć i ... ... Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooo!

Ktoś kojarzy co to za nośnik ten UMD? Ponoć ma być zastosowany w PSP ???

REi 21.12.2004 11:30

Cytat:

Napisany przez Berion
Pewnie, że tak. Niestety ukończyłem dopiero na Emu (goowniarz wtedy byłem i nieogarniałem za bardzo tej gry :nie: ).
Jak mi kumpel powiedział, że Acid ma być karcianką, wyśmiałem go. Zajrzałem w sieć i ... ... Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooo!

Ktoś kojarzy co to za nośnik ten UMD? Ponoć ma być zastosowany w PSP ???

MGA posiada element losowy - karty ale to sie swietnie sprawdza a klimat MG jest zachowany - wiem bo gralem :D

UMD to na oko taki Minidisc o wiekszej pojemnosci i w innej obudowie. I nie ma byc a jest zastosowany w PSP i swietnie spelnia swoja role nosnika gier.

PS. ja nie faworyzuje PSP bo do niedawna bylem zagorzalym fanem Nintendo i tylko Nintendo a teraz kombinuje z kad wziasc kase na obie kieszonsolki (jak pisalo NEO+)

Berion 21.12.2004 11:43

Cytat:

Napisany przez REi
MGA posiada element losowy - karty ale to sie swietnie sprawdza a klimat MG jest zachowany - wiem bo gralem :D

A co byłeś na E3? :D

No nie wiem, musiałbym to sprawdzić w autopsji. Brzmi idiotycznie: MGS karcianka ??? - sam chyba przyznasz

REi 21.12.2004 12:16

Cytat:

Napisany przez Berion
A co byłeś na E3? :D

No nie wiem, musiałbym to sprawdzić w autopsji. Brzmi idiotycznie: MGS karcianka ??? - sam chyba przyznasz

Popatrz na moj pierwszy post - gralem u kumpla.

To nie karcianka - nie w takim standardowym znaczeniu. To jest STRATEGIA TUROWA w ktorej dodano element losowy. Nie dziala to tak jak standardowa karcianka - czyli wystawiasz karty itp. tylko jak chcesz uzyc Socoma to musisz miec jego karte ale rownie dobrze mozesz ta karte wykozystac na inne sposoby: wymienic ja na AP (Action points) albo wlozyc ja w 1 z 2 slotow jakie posiada postac co daje inne kozysci.

M@X 21.12.2004 14:41

Z tego co mowisz to nadal brakuje mi klimatu MGS. To stanie za sciana, zeby w odpowiednim momencie wyskoczyc i skrecic straznikowi kark. To wlasnie ta adrenalina towarzyszaca niepowtarzalnej koncepcji skradanki sprawiala ze "Metal byl Metalem". Ech, koniec swiata blisko...

REi 25.12.2004 00:54

fajny artykol:
http://www.engadget.com/entry/1234000510024287


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.