![]() |
Cytat:
|
ale to nie konsola tworzy klimat
klimat tworzy gra i ludzie w nia grajacy, a ze jest dostepna na jednej z platform to sprawa drugorzedna |
@Berion
moze i zaleją lepszym poczkamy zobaczymy. |
Cytat:
Wracając do kleju: To, że MS na to odpowie jest pewne. W tej chwili jedyna możliwość oszukania konsoli to jej napęd, który jest praktycznie nie zabezpieczony, więc... :) Zresztą, tak naprawdę nie wiem po co to komu skoro nie można odpalić homebrew. Gry są jeszcze drogie, płyty DL też, więc korzystają na tym praktycznie tylko warez kid. Ja czekam na jakiś sensowny modchip... |
@Berion
czyzby***347; mia***322; x360 ? |
Cytat:
|
tak patrze na te "p***281;kanie" sadze ze to malo ma ztym wspolnego bo nadal jest malo ciekawych gier!
Co ztego ze wyjdzie GOW(gears of war) na x360 jak peka ta gra w 12 godzin! A narazie tych dobrych gierek nie kaszany,jest jak na lekarstwo niestety.... |
Dlatego nie warto sie w to pchac - widze ze nie tylko ja zauwazylem ze oferta jest uboga. Radze czekac - jak ktos kupuje konsole, to znaczy ze "czuje jej klimat". Dlatego radze, czekajcie. Japonczycy nas nigdy nie zawiedli :-).
|
@M@X
mam czekac rok do premiery MGS 4? |
Jesli uwazasz e nie warto, to faktycznie nie czekaj. Jesli uwazasz ze marny rok czekania znaczy cos wobec kolejnego Metal Gear Solid, to znacyz ze nie jestes go godny... Wybacz, uderzyles w czuly punkt - MGS to biblia dla mnie.
|
m@x jestes nieobiektywny wobec mgs, bo nawet jesli bedzie najwiekszym gownem to i tak bedziesz zachwalal
|
Bo MGS nie moze byc najwiekszym gownem i tyle. Konsolowcy przyznaja mi racje - poza tymi ktorzy maja dwie lewe rece i nie potrafia w niego grac ;-).
|
kazdy moze popelnic blad, rowniez kojima i producent gry
i mylisz tez jedna rzecz - jak to mowisz x-zlom, jesli nie masz tych samych gier na obie konsole to nie stiwerdzisz, ktora jest lepsza, mozesz jedynie powiedziec, ze na jedna badz druga jest wiecej lepszych dla ciebie gier, ktorymi jestes zainteresowany bo samo porownanie gier, w ktore mozesz zagrac na tym lub na tym a nie obu nie prowadzi do stwierdzenia, ktora jest lepsza |
Prowadzi. Bo konsola jest do GRANIA. Nie zapominaj o tym. Sprzet jest mi obojetny. Sony jest najlepsze bo wychodza na nie najlepsze gry. Tyle.
|
mylisz pojecia lepszosci.jest ciekawsza konsola co nie oznacza, ze lepsza.
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.