Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Hardware (https://forum.cdrinfo.pl/f105/)
-   -   PS3 "Jailbreak" (https://forum.cdrinfo.pl/f105/ps3-jailbreak-86545/)

mig25 04.10.2010 07:28

Cytat:

Napisany przez StoQ (Post 1120857)
Witam.

Mam taka prośbę do was. Jutro chciałbym pójść na zakupy i w końcu stworzyć płytkę. Czy ktoś już ją zrobił i podzieliłby się przemyśleniami i schematami i opisem potrzebnych rzeczy? Bo co nie znajdę jakiegoś to w opisach twierdzą że coś jest nie tak. że opis nie zgadza się ze schematem itp. Pomóżcie proszę..

Podstawowe pytanie jaki procesor chcesz zastosować (a raczej jesteś w stanie zdobyć). Z tego co widzę to bardzo ciężko cokolwiek z Atmela kupić , lepiej z PICami ,ale też sprzedawcy podwyższyli ceny dwukrotnie...

StoQ 04.10.2010 08:30

No właśnie zauważyłem że ciężko coś atmela niestety zdobyć. Tak więc zostaje mi PIC. Dzisiaj przebiegnę całe miasto i poszukam jakiegoś pic i szukam właśnie chyba pod to schematu działającego z guziczkiem najlepiej i dwoma ale działającymi diodami. w najgorszym wypadku chłopak na alledrogo sprzedaje PIC po 20zł już zaprogramowane :)

armorsnake 04.10.2010 12:10

Co sądzicie o poniższym patencie, szczególnie przydatne dla posiadaczy slimów

http://www.vgcrepairs.biz/zen_store/images/cableps3.jpg

frog 04.10.2010 14:44

No no praktyczne ;>

Berion 04.10.2010 15:28

A ja nie wiem co to ma wspólnego z JB? :P
Po za tym chyba taniej sobie samemu zrobić niż kupować jakieś seledynowe gówno. IMHO ;]

- - -

Jeśli chodzi o kopie i sprawy "okołobackupmanagerowe" to zrobiłem stosowny topik (skoro nikt wcześniej nie chciał :P):
>> http://forum.cdrinfo.pl/f106/open-ma...5/#post1120929

jarek123 04.10.2010 17:13

Cytat:

Napisany przez armorsnake (Post 1120894)
Co sądzicie o poniższym patencie, szczególnie przydatne dla posiadaczy slimów

Ja mam premierówke 60GB z pstrykaczem.

@Berion bez przesady, nie zawsze musi być tanio i po kosztach a wyglądać jak rób z innej epoki kabli. Przynajmniej ja wolę dopłacić do estetyki np. czarnej listwy niż jechać ja białej z targu.

A jeśli o tym mowa, czy ktoś mógł by mi dopasować coś sensownego z brejków (np. samych płytek na amelu czy co tam najlepsze) by pasowało do obudów sony np. pendrivów i podobnych?

np do rozebrania i podmiany w tym/tego:
http://sp.sony-asia.com/media/58/28680

psycho144 04.10.2010 18:10

Po dlugich godzinach meki - odpalilem JB na ipodzie touch'u.
I teraz pytanie - wszystkie programy na normalne JB beda z nim kompatybilne ?
Oraz jak wyglada sprawa z odpalaniem kopii zapasowych o rozmiarze wiekszych niz 4gb. np. U2 / HR - na zewn. dysku ?
Jest juz taka mozliwosc ?

Btw
Byly kasowane konta ? :P z 5 lat temu mialem tu konto... ale chyba forum bylo czarniejsze i nie na vB ;)

Berion 04.10.2010 19:32

Cytat:

Napisany przez psycho144 (Post 1120951)
Oraz jak wyglada sprawa z odpalaniem kopii zapasowych o rozmiarze wiekszych niz 4gb. np. U2 / HR - na zewn. dysku ?
Jest juz taka mozliwosc ?

Nie ma takie możliwości i raczej nie będzie nigdy na FAT32. Można jedynie kopiować w celach archiwizacji, wtedy dzieli pliki, które mają powyżej 4GB na kawałki.

Cytat:

Btw
Byly kasowane konta ? :P z 5 lat temu mialem tu konto... ale chyba forum bylo czarniejsze i nie na vB ;)
Nie było. CDRinfo.pl zawsze było niebiesko-jakieś i na vbul. :P

- - -

@jarek123
Ja Ciebie rozumiem, ale spójrz na tamten obrazek i powiedz, że jest estetyczny. Mnie się kojarzy ten "przedłużacz" ze Stadionem XX-lecia albo Bazarem Różyckiego.

psycho144 04.10.2010 19:38

Dzieki za informacje.
Zdawalo mi sie ,ze istnieje taka mozliwosc - gdyz z tego co przejrzalem na szybko , to widze, ze sa juz jakies programy ktore dziela pliki od gier (>4gb) na mniejsze - i tylko informacji nie moge odszuakc, czy to dziala :)

Berion 04.10.2010 19:42

No dzieli np. OBM, ale skąd gra ma wiedzieć, że jej się plik podzielił? Także jak mówiłem, w celach archiwizacji, a nie grania.

psycho144 04.10.2010 20:07

Rozumie :) troche glupi pomysl jezeli mozna bez problemu w winrarze podzielic...
Ale zawsze to jakis program wiecej w dorobku :)

mig25 04.10.2010 20:18

Ale jaki głupi pomysł ? Masz grę na dysku wewnętrznym , archiwizujesz go OpenBM na dysk zewnętrzny , i za każdym razem możesz przywrócić z tego dysku zewnętrznego na wewnętrzny z zachowaniem wielkości plików... Nic lepszego narazie nie można wymyśleć. Jedyne czego brakuje to programu pod Windę ,żeby ściągniętą grę na ten zewnętrzny dysk skopiowała z podziałem kompatybilnym z OpenBM.


Oczywiście wszystko byłoby ok ,gdyby przesyłanie po FTP ,które działa jednak szybciej niż każdy dysk podłączony pod USB.

Berion 04.10.2010 21:23

Cytat:

żeby ściągniętą grę na ten zewnętrzny dysk skopiowała z podziałem kompatybilnym z OpenBM
Nie chcę wprowadzać zamordyzmu, ale serio: ZERO postów o kopiach z internetu. Null, zero, nicziewo, nic. ;]

Rozumiem, że nie masz napędu BD w PC, a chciałbyś oszczędzić ten swój w konsoli... ale taki cytat jak wyżej można by podciągnąć pod rodzaj promowania, oswajania ludzi z piractwem jako czymś zupełnie normalnym. Będę temu przeciwdziałać.

mig25 04.10.2010 21:36

Ściągniętą grę miałem na myśli ściągniętego z konsoli backupa gry przez FTP.

jarek123 04.10.2010 21:37

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1120954)

@jarek123
Ja Ciebie rozumiem, ale spójrz na tamten obrazek i powiedz, że jest estetyczny. Mnie się kojarzy ten "przedłużacz" ze Stadionem XX-lecia albo Bazarem Różyckiego.

Wiem, ale co proponujesz lepszego, tańszego i domowego? Mi się samoróbka kojarzy z przedłużaczami z PRLu. Takim pstrykaczem. Moim zdaniem lepsze to niż wyjmowanie kabla z konsoli. Może też zastosować listwę pstrykaczową. Lepsze były by bez tej przejściówki japońskiej. Btw też taki zamiennik JAP-PL posiadam ;)

PS. Dawno nie byłem na bazarze, ale jak takie rarytasy mają to trzeba się przejść. Ostatnio jak byłem, to kupiłem listwę białą która pod działaniem jakiegoś urządzenia, nagrzewała własny kabel aż parzył. Takie białe listowe cuda można na targach trafić.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.