Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Hardware (https://forum.cdrinfo.pl/f105/)
-   -   PS4 Pro (https://forum.cdrinfo.pl/f105/ps4-pro-95859/)

ethar 08.09.2016 19:30

PS4 Pro
 
Linkować nie będę, każdy kto zainteresowany tematem na pewno już wyczytał ;)

Co sądzicie o tego typu ulepszeniu?
Jak wam się design podoba?
Jesteście w jakikolwiek sposób zainteresowani?
Ci którzy nie mają PS4, a mają zamiar kupić - celujecie w Slimkę czy Pro ?;) itp. itd.

mgit 08.09.2016 19:41

Średnie... brak natywnego wsparcia dla BD Ultra.... nowy Xbox wspiera to na dzień dobry...

Jeśli nie mamy jeszcze PS4 to najlepszy wybór... jeśli mamy - lepiej pominąć...

ethar 08.09.2016 19:47

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1367709)
Średnie... brak natywnego wsparcia dla BD Ultra.... nowy Xbox wspiera to na dzień dobry...

Jeśli nie mamy jeszcze PS4 to najlepszy wybór... jeśli mamy - lepiej pominąć...

Mnie zastanawiają tryby graficzne niby tam było 1080p/stałe 30fps, a jeszcze jest 1080p/niestałe fpsy.

I tak się zastanawiam jeśli mam TV któy obsługuje tylko HD ready (czyli 720p) to bym miał więcej FPSów ?:P

szczuru 08.09.2016 23:20

Ja tam celuję w fata - akurat na święta będą tanie jak bułeczki bo sklepy będą chciały opróżnić magazyny.

Berion 09.09.2016 01:17

Hamburger. ;p

@Ethar
Większość gier nie wystaje powyżej 720p, do dziś... Te które są, przeskaluje telewizor w dół z automatu.

frog 05.11.2016 02:03

Ja za 5dni odbieram mojego PROsiaka ;>

Berion 05.11.2016 11:09

Z wadami wieku dziecięcego? A ja za 5 miesięcy wersję slim. ;p

frog 05.11.2016 12:15

Mysle ze tutaj moze obejdzie sie bez wad wieku dzieciecego bo to w zasadzie prawie taka sama konstrukcja jak poprzednie a nie cos zupelnie nowego...Jedynie raczej jestem pewny ze dostaniemy niezla SUSZARKE heh

Berion 05.11.2016 18:58

Ja doszedłem do wniosku, że:
a. jest już trochę gier w kolejce, można kupić
b. dać dodatkowe 800zł za dodatkowe 30 klatek i lepsze światło (i to nie gwarantowane w każdej grze) to nie warto
c. i tak potem wydadzą ps4 pro uber super ;]

Więc ustawiam się na Slima w okolicach 1000zł. I raczej nie będę exploitować jak już się pojawi taka możliwość - dla takiej garstki gier nie warto, szczególnie że sądząc po Wicie, pierwsze dwa lata to będzie kopanie się z koniem (a to save'y szyfrowane, a to tamto, a to sramto).

No ale jeszcze czas, szacuję że ostatnie moje niedobitki na PS3 padną pod koniec lutego. :D Z dużych cały czas mam przed sobą The Last of Us i GTA 5, a może i Tales of Berseria jak wyjdzie po angielsku (ale wisząca TBA temu nie wróży).

frog 05.11.2016 19:45

Mi sie udalo w miare po kosztach przeskoczyc miedzy generacjami.. PS3 kupilem w promo 50% taniej tj.900zl. Ponad rok temu sprzedalem za tyle samo ;> Dodalem 700zl i kupilem Ps4 ktore jakis miesiac temu sprzedalem za 1tys. i dokladajac 600zl zamowilem PRO takze nie ma zle ;>
W kolejce zadnych gier nie mam ale obecnie juz przez jednego brzdaca coraz mniej czasu a od nowego roku drugi do pary to juz naprawde bedzie odswietne granie wiec pewnie tez nieskorzystam z MODYFIKACJI..Dopiero jak nadejda czasy ze konsola bedzie miala sluzyc dzieciom to im pewnie bedzie zalezec na ILOCI gier wiec wtedy zadzialam...Ale to juz moze bedzie PS5 ;) Bo watpie ze bedzie jeszcze jakis inny model PS4....Tzn czort wie co Microshit planuje z tym Scorpio czy to bedzie New Generation czy odpowiednik P4P czyli lepsiejszy XONE....

No ale cieszy i tak ze zdolne osoby pracuja w temacie i dawaja pstryczka w nos wielkim korporacjom ;P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.