Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Hardware (https://forum.cdrinfo.pl/f105/)
-   -   Zalegające akcesoria do konsol... ktoś, coś? (https://forum.cdrinfo.pl/f105/zalegajace-akcesoria-konsol-ktos-cos-98199/)

KaiQ 22.05.2020 12:34

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1436382)
Pewno i tak, myslalem ze to jedno jedyne co masz i marnie czyta ;) a tak to pewnie niech se lezy jak i u mnie lezy :D

Nie nie... ja będę wystawiał na OLX, jeśli ktoś ma BSOD'a lub RROD'a ( :hmm: ) to powinien być zadowolony. W końcu będę wystawiał za jakieś 170zł. Tak że nie powinienem nikogo skrzywdzić dodając zasilacz i pada. Ja wolę za te pieniądze inne sprzęty sobie ogarnąć do zestawu. Albo dowiedzieć sie w końcu jak się na przerobionym Xboxie360 instaluje homebrew, emulatorów (skąd je wziąć) i uruchamia kopie gier ze starego Xboxa ale już z dysku.... to jednak wątek na inny temat ;)

Aha, tutaj dopiszę...

Nie wiem czy znajdą się zapaleńcy, ale będę też sprzedawał komputer All-In-One od ASUS'a. Eee TopPC ET1610PT
Załącznik 157529
Ja to maglowałem na kilka sposobów.
W środku jest:
+ Procesor Intel Atom 1,6

+ 2GB RAM,
+ HDD 160GB
+ Ekran 15,6 DOTYKOWY
+ Grafika Intel GMA 3150

aczkolwiek.... ja z tego robiłem maszynę emulator, Raz testowałem komputerowe wersje Androida (ten wariant najrzadziej), Systemy operacyjne zmieniające PC w emulator typu Batocera Linux, Lakka, RecalBox i w końcu Windowsa XP aby na tym mieć szaleć z tytułami, które nie bardzo dzisiaj na nowszych sprzętach nawet w trybie kompatybilności i tutaj też się rewelacyjnie to sprawdza. Widzałem taki sam komputer w aptece jako terminal do przeglądania strony apteki i pokazywania prezentacji dla klientów.

Jak byście wycenili taki sprzęt?

KaiQ 22.05.2020 15:04

wybaczcie uciekające wyrazy, pisałem w pośpiechu odrywany przez dzieci... (a już nie mogę edytować) :hmm:

misiozol 22.05.2020 15:23

Spoko przezyjemy , chcesz sie nauczyc naprosciej jak sie da to moge ogarnac jakis poradnik zeby to bylo lopatologicznie aczkolwiek wydaje mi sie ze tego to nie brak w sieci :hmm: z tego co mi sie wydaje pisalem nawet o tym jako recenzja glitcherow na x360 ;)

KaiQ 22.05.2020 15:50

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1436387)
Spoko przezyjemy , chcesz sie nauczyc naprosciej jak sie da to moge ogarnac jakis poradnik zeby to bylo lopatologicznie aczkolwiek wydaje mi sie ze tego to nie brak w sieci :hmm: z tego co mi sie wydaje pisalem nawet o tym jako recenzja glitcherow na x360 ;)

Niby tak, jednak każda konsola ma swoich rozwiązań, zakrętów, zakamarków w rozwiązaniach scenowych bez liku. W każdej jest od groma tricków i weź się tu odnajdź... Ja to bym wolał sobie z jakim swojakiem usiąść i toast2zapoznać się bezpośrednio ze sprzętem w swoistej dyskusjo/prezentacji toast2toast2toast2;)
Więcej się można tak dowiedzieć, bo w innych okolicznościach to błądzimy po forach zadając pytania, czekając na odpowiedź i zastanawiając się czy dobrze rozumiemy temat :hmm:

Mój Xbox360 ma zainstalowaną nakładkę FreestyleDash i jest to bodajże RGH.

loki7777 22.05.2020 19:50

FSD to juz staroc teraz juz Aurora tylko. Chociaz ja trzymam oba na dysku.
Dla gier z oryginalnego X masz partycje z tym co trzeba - samo sie instaluje.
W emulatory PS1 sie malo bawilem ale sa i calkiem dobrze dzialaja ale jak zawsze trzeba sie bawic w ich konfiguracje.

misiozol 22.05.2020 20:59

Jakos sie niemoge dogadc z ta Aurora, to dla mnie jakies kalectwo , FSD zdecydowanie wiecej opcji daje :hmm:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.