Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   AIO Project, czyli płyta ze wszystkimi programami dla PS2 (https://forum.cdrinfo.pl/f106/aio-project-czyli-plyta-ze-wszystkimi-programami-dla-ps2-93698/)

KyRol 07.10.2014 03:38

Masa świetnie wykonanej pracy, masa. Bardzo dobrze, że coś takiego powstało, postaram dodać coś od siebie i przeczeszę znane mi zakamarki w sieci, na wskutek czego mam nadzieję, uda się uzupełnić nieco contentu do następnego releaseu.

Berion 07.10.2014 20:41

Byłoby miło. Ja mam już trochę programów zebranych do kolejnej wersji:

CNF-Tool v0.5.1.7z
FFXTool v0.3.7z (nowsza wersja)
Game Graphic Studio v7.40.7z
M4c#in3 ID Changer v0.2a.7z (był, ale rozpakowany który nie działał)
Omniconvert v1.1.0B.7z (nowsza wersja)
P2M Extractor v1.0.1.7z
Rainbow v1.0-52.7z
rasm v0.1.7z
RipPSS v0.5a.7z
TextER v1.0b6.7z
Tim2bmp Converter Tool.7z

+ brakujące schematy montażu ze sksapps i fuses

misiozol 07.10.2014 21:30

Jak zrobisz update daj znac , poslemy w swiat nowa wersje .

Berion 07.10.2014 21:41

(...) która zainteresuje może z 10 osób, ale ok. Scena jest praktycznie martwa. Nasze pokolenie przestało grać, a więc Ci co się interesowali sceną przestali się nią interesować. Piraci z kolei albo przestali piracić (wyrośli, stać ich, etc.) albo przestali grać. Młodzi w ogóle nie mają pojęcia o technologii, technice, nie potrafią czytać, nie potrafią nieszablonowo myśleć, uzależniono ich od usług online. Cóż, no trudno. Będę mieć za to co wspominać na stare lata jak dożyję i pokazać wnukom co kiedyś dziadek montował. :czar:

Podsumowując: ja to w sumie robię dla siebie, trochę z sentymentu i trochę jako hobby.

Berion 11.10.2014 00:20

Ilość załączników: 2
Wersja 1.3.
MD5: 8B1EE99792568A4EAB0153B21BC72E07

Można odpalać przez OPL, ale sensu w tym dużego nie ma bo większość programów się tak nawet nie odpali.

Dorzuciłem też autorun z opisem płyty i ikonkę dla Windows.


PS: Byłem pijany, więc polski changelog jest po części polski, a po części ponglish. ;p

misiozol 11.10.2014 12:33

Poszlo w swiat ;)

A youkai of love 15.11.2014 17:56

A nie ma żadnych aktualizacji dla modbo760? XD No i update do DMS3 na płycie jest beta v4 a najnowszy to beta v7, znalazłem na sksapps.

ethar 16.11.2014 01:13

Mam rozumieć że to taki Elf-pack 3.0 na sterydach? ;D Z chęcią sprawdzę co tam jest, tylko muszę swoją nagrywarkę znaleźć :P

Berion 16.11.2014 10:05

Tak, elfpack to taka miniaturka, regionalna nawet i nie będzie już rozwijany. AIO Project go zastąpił.

@Haker120
Modchipy są potraktowane jeszcze po macoszemu. Tyczy się więc to nie tylko ich fw, ale też schematów. Nie da się zrobić wszystkiego na raz. Motywacja też jest mała bo w zasadzie nikogo to nie interesuje. Garstkę osób i tylko garstka z tejże garstki rozumie co to jest AIOP. ;)

ethar 16.11.2014 10:40

AIOP - jest Twoim projektem? Czy w przyszłych wersjach będą paczki programów/narzędzi do PS3?

@Haker120 A po co Ci aktualizacja do modbo760 - przecież wszystko lata na nim jak ta lala :P

misiozol 16.11.2014 12:27

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1301194)
Tak, elfpack to taka miniaturka, regionalna nawet i nie będzie już rozwijany. AIO Project go zastąpił.

@Haker120
Modchipy są potraktowane jeszcze po macoszemu. Tyczy się więc to nie tylko ich fw, ale też schematów. Nie da się zrobić wszystkiego na raz. Motywacja też jest mała bo w zasadzie nikogo to nie interesuje. Garstkę osób i tylko garstka z tejże garstki rozumie co to jest AIOP. ;)

Berion nie badz depresyjny , interesuje i bys byl zaskoczony ile osob to interesuje robisz kawal dobrej roboty jak cos potrzebujesz daj znac na pewno znajda sie osoby ktore chetnie pomoga , ja np. chetnie dopomoge w jaki kolwiek sposob ;)

A youkai of love 16.11.2014 13:55

Cytat:

Napisany przez ethar (Post 1301207)
@Haker120 A po co Ci aktualizacja do modbo760 - przecież wszystko lata na nim jak ta lala :P

Tak, ale zastanawiałem się czy są jakieś, po zaktualizowaniu DMS3 w końcu ruszył FMCB. XD No i szanowny guru Berionie, nie poddawać się! AIOP uratowało mi konsolę, w razie czego mogę pomóc, zwłaszcza że ps2 to 5 konsola w moim życiu. Niejednokrotnie wymieniałem laser. Ah to kombinowanie z Lens Changer. XD

Berion 16.11.2014 15:18

@ethar
Bardzo bym chciał kiedyś dożyć czasów kiedy ludzie zaczną czytać readme, tym bardziej że jest też po Polsku. To chyba moje czwarte marzenie. :P

To nie chodzi o to, że na nim lata lub nie, tylko o to że jest to jedna z opublikowanych wersji oprogramowania, tym razem wewnętrznego. A skoro jest to "All in One" to chciałbym aby nie było ""All in One with exceptions". ;]

- - -

"Depresyjność" to moja jesienno-zimowa natura. ;]

ethar 16.11.2014 16:46

Jeszcze się ściągało, jeszcze nie wypaliłem nie przeczytałem - a ja niecierpliwy czasem jestem ;) Przeczytam :)

Właśnie, sporo osób z forum jest wdzięcznych i gdyby nie Twoja praca, pewnie nigdy bym nie zrozumiał tzw. Sceny i myślałbym że na PS2 można tylko grać... w Okami pewnie nigdy bym nie pograł bo po angielsku by mi się nie chciało. A tak to dostałem jak najbardziej dopracowane spolszczenie jakie widziałem (tak próbowałem gdzieś znaleźć błędy, ale pomimo tego okazały się "niebłędami".)

Pasjonaci dalej gdzieś tam żyją w naszym świecie :)

Berion 16.11.2014 20:41

Jesteś więc rozgrzeszony. :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.