Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Homebrew

Homebrew Aplikacje, emulatory, biosy, dashe, exploity etc.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 29.07.2011, 11:53   #1
Kamelsrp
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.04.2011
Posty: 4
Kamelsrp w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Free Mc Boot - PS2 Fat i slim

Cześć.

Mam mały problem. Mam PS2 Slim (SCPH-70004b) i PS2 Fat (SCPH-39004). Free Mc Boot na PS2 Slim chodzi idealnie, nic się nie psuje, wszystko jest okej, problem mam, jak chcę zainstalować Free Mc Boot na drugiej karcie pamięci i użyć jej do FAT. Gdy włożę kartę pamięci, a następnie włączę konsolę to mam czarny ekran i nic się nie pojawia. Jedynym sposobem, żeby pojawiło się logo FMCB na ekranie (często też tylko na tym się freezuje), a następnie przejście do menu konsoli, to wyłączenie zasilacza pstryczkiem z tyłu konsoli i włączenie jej za pomocą przycisku wysunięcia klapki, po czym szybkie jej wsunięcie spowrotem. Dopiero po takim działaniu pokazuje się logo, i albo idzie dalej, albo nie idzie. Jak na karcie nie ma śladu po FMCB to konsola chodzi, włącza się normalnie i jest okej.

Co może być przyczyną tego, że tak chodzi? Sprawiłem sobie specjalnie jakieś PS2 za marne grosze, żeby pograć w gry na dysku (bo na PS2 Slim nie ma takiej możliwości, a jak mam odtwarzać z USB to...), i nie mogę, bo za chiny nie uruchomię HD Loadera, jak exploit FMCB mi się nie włączy, nie?

Free Mc Boot instaluję oczywiście na Slim z pendrive. PS2 Fat ma coś chyba z laserem, dlatego go wziąłem do gry z dysku.

Ma ktoś może pomysł, co trzeba zrobić, żeby to działało poprawnie?

Ostatnio zmieniany przez Kamelsrp : 29.07.2011 o godz. 12:07
Kamelsrp jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
PS2- Playstation 2 - HDD,USB,FREEMC, FAT I SLIM Myszop Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole 30 15.04.2011 19:08
ESR na free mc boot adrianpop16 Homebrew 15 19.03.2010 10:02
Okablowanie Ps2 Fat a Slim fubu1986 Inne 4 05.09.2009 21:59
Free MC boot tymej Hardware 2 18.07.2009 08:24


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.