Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   Kopiowanie save'ów z CD na Memory Card .Help! (https://forum.cdrinfo.pl/f106/kopiowanie-saveow-cd-memory-card-help-55356/)

Brock Lesnar 11.08.2005 18:01

Kopiowanie save'ów z CD na Memory Card .Help!
 
Witam wszystkich. Jak w temacie. O co chodzi? Otóż dowidziałem sie, że istnieje możliwość zgrać ściągnięte save'y z netu na CD, a następnie na Memory Card (PS2). Całą procedure znam już chyba na pamięć (po lekturze posta Beriona) i po wypaleniu ok. 4 płyt CD stoje w tym samym miejscu. Mianowicie płyta odpala sie tylko do napisu Playstation (SCEE) i na tym koniec. W ogóe nie odpala sie PS2menu.Moja konsola posiada Rippera ( z tego co pamiętam). Obecie porzyczyłem konsole kolegi która czyta CD-RW i cały czas próbuje. Błagam o pomoc poniewasz bardzo mi na tym zależy. Mój GG:1195527. Pozdrowienia dla wszystkich osób tworzących tę strone. Jesteście the Best !!!

Berion 11.08.2005 19:41

Cytat:

Napisany przez Brock Lesnar
[...] Pozdrowienia dla wszystkich osób tworzących tę strone. Jesteście the Best !!!

:) dzięki...

A na czym wypaliłeś? Czyli zaczynamy od standardowego pytania (nie napisałeś)

Desden 16.08.2005 17:47

Cytat:

Napisany przez Brock Lesnar
Pozdrowienia dla wszystkich osób tworzących tę strone. Jesteście the Best !!!

thx!
Cytat:

Napisany przez Brock Lesnar
...Obecie porzyczyłem konsole kolegi która czyta CD-RW i cały czas próbuje...

Jesli robisz to na cdrw to sie nie dziwie,spróbuj na zwykłej cd to wykonac musi działac :mruga:

Rafal2222 02.11.2005 19:06

Cytat:

Napisany przez Desden
thx!

Jesli robisz to na cdrw to sie nie dziwie,spróbuj na zwykłej cd to wykonac musi działac :mruga:

Witam.
Działac nie musi;) Wiem,że temat już stary, ale nie chce robić bałaganu na forum.
Zrobiłem wszystko tak jak jest napisane w tutorialu, rączka za rączkę, tak aby niczego nie spaprac. Wypaliłem Nerem na Cd-R i...i po uruchomieniu konola wraca mi do menu. Owszem, płytkę widzi jaki Playstation2 Disc,ale nie chce jej załadować. Co jest grane?
Dodam tylko,że system.cnf zgrałem i wyedytowałem z PS2 Media Player (który u mnie chodzi),gdyż o[pis ncfa w tutorialu bł nieco zakecony:)))
Pozdrawiam

Desden 02.11.2005 23:32

Wiesz jeszcze jak masz swapa(tez tak mam nie raz z autopsji) to tylko albo wypalic raz jeszcze ci polecam,albo do bólu sprawdzac.Oczywiście przy założeniu, że na 200% zrobiłes dobrze ;)
Możesz temu obrazowi spróbować jeszcze przypisać plik dummy lub czymś tam upchać dodatkowymi progsami itd.

Rafal2222 03.11.2005 10:21

Niestety, płytka na Swapie też nie działa. Spróbuje wieczorkiem wypalić taką zapchaną, moze wtedy ruszy. A gdyby nie słżo to mam taki pomysł: poprosił bym o ISO Twoijej płytki (takiej co chodzi0 i bym wypalił, jakby ruszyła, to bym pozmieniał tylko save i...moze by sie udało:)) Co Ty na to?:) Iwso nie musi byc duze, byle by chodziło..hehe:) Do sułyszenia

Berion 03.11.2005 12:55

Cytat:

Napisany przez Rafal2222
Witam.
Działac nie musi;) Wiem,że temat już stary, ale nie chce robić bałaganu na forum. [...]

Słusznie :)

Cytat:

[...] Dodam tylko,że system.cnf zgrałem i wyedytowałem z PS2 Media Player (który u mnie chodzi),gdyż o[pis ncfa w tutorialu bł nieco zakecony:)))
Pozdrawiam
Trochę tak :D, niedługo wszystko zostanie przemodelowane, znikną pewne ograniczenia itd... be patience

Cytat:

[...] Spróbuje wieczorkiem wypalić taką zapchaną, moze wtedy ruszy. [...] nie musi byc duze, byle by chodziło [...]
Może być i 700MB, dummy się "zsumują". Choć skoro nie odpalasz na Swapie to nie wiem po co dummy.

Desden 03.11.2005 21:53

Cytat:

Napisany przez Rafal2222
A gdyby nie słżo to mam taki pomysł: poprosił bym o ISO Twoijej płytki (takiej co chodzi0 i bym wypalił, jakby ruszyła, to bym pozmieniał tylko save i...moze by sie udało:)) Co Ty na to?:) Iwso nie musi byc duze, byle by chodziło..hehe:) Do sułyszenia

||

Rafal2222 03.11.2005 22:28

Pomysł diobrya, prawda?:) Jeszcze nie bawilem sie tym, ale jeszcze dziś spróbuj innego patentu;) Najpierw jakis filmik..a noż jakaś wenna mnie dopadnie:)

Rafal2222 04.11.2005 00:24

Udało się!!:)))
Co prawda zmarnowałem na to jeszcze z 3 CD, ale warto było:) Jednak patent działa tylko na Swapie, nie wiem czemu,ale na Ripperze nie chce póśc:/ Co zrobilem, ano zrobilem tak:

1. Robiłem tak pisało, tyle,że elf wyglądał tak:
BOOT2 = cdrom0:\PS2MENU.ELF;1
VER = 1.10
VMODE = NTSC

2. Plik DUmmy o wielkosci 20 480 kB
3. Wrzcuiłem wszystko do CDGen'a w takiej kolejności (MUSI TAKA BYĆ)
- system.cnf
- ps2menu.elf
- pliki npo
- Dummy File
4. Naprawilem LBA dla CNFa oraz po nim dla DUmmy
5. Wygenerwoałem pliczek.
6. Wypaliłem.
7. Wsadzilem do PS2 z Ripperem i .. kicha.
8. Po 10 minutach wsadzilem do PS2 ze Swapem (w sumie z barkie nadziei:) i..działa!:)
9. Pomoc w programi jest pod SELECTem wiec nie ma z tym problemu:)

To wszystko. Dzieki za support;) Pozdrawiam

Rafal2222 04.11.2005 13:25

Poprawka do wyżej wymienionej opini o Rppierze. Płytke dzisiaj raz jeszcze sprawdziłem i działa (nie tylko na Swapie). Chyba o jeden resecik za mało zrobiłem;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.