Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Homebrew

Homebrew Aplikacje, emulatory, biosy, dashe, exploity etc.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.06.2013, 19:57   #1
Halas19
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Halas19
 
Data rejestracji: 11.06.2012
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 107
Halas19 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[PS2] HDD-OSD, jak i z czym to się je.

Rozochocony ostatnimi nowinami (przynajmniej dla mnie, bo nie jestem jakoś bardzo na bieżąco) postanowiłem posprawdzać różne rzeczy jak np. w temacie. Są to rzeczy dość ciekawe dla przeciętnego ciekawskiego użytkownika konsoli, który na różne sposoby próbuje sobie ułatwiać korzystanie z zabawki
Są jednak pewne rzeczy, których zwykły człowiek bez pomocy speców nie jest w stanie zrobić samemu. Wiem, że kopalnią wiedzy są zagraniczne serwisy o tej tematyce, gdzie oprócz tutków i dyskusji na te tematy są również zamieszczone odpowiednie pliki, dzięki którym jesteśmy w stanie z tym sobie poradzić.
Jestem pewien, że gdy na naszym rodzimym gruncie powstaną takie dyskusje ludzie będą bardzo zadowoleni, że ktoś fachowo będzie mógł im wytłumaczyć w ich ojczystym języku co jest 5
Sam jestem też ciekawy kilku rzeczy, które chciałbym osiągnąć z waszą pomocą (naszych speców jak i również użytkowników "pro" w temacie) i usprawnić swój starożytny sprzęt.

- Pierwsza rzecz, która jest dla mnie ciekawa to jak zainstalować programy na dysku po instalacji OSDSYS 2. Sam się zastanawiałem i pomyślałem czy może nie jest tak jak z instalacją gier w OSD, czyli zrobić ISO z takim programem na dysku utworzyć partycję PP. Zainstalować taki obraz w WinHiip, a potem zainstalować go KERMITEM w OSD... Nie wiem to tylko mój taki pomysł, chętnie bym się dowiedział jak wygląda to w rzeczywistości.

- Drugie co jest dla mnie intrygujące, jak powstają ikonki gier bądź programów w OSD, wiem że po zainstalowaniu gry przez KERMITA ikonka jest taka ch***wata. Wiem, że to tylko zabieg estetyczny, ale chciałbym aby to jakoś wyglądało.

Mam nadzieję, że jeśli pojawi się tu jakaś wiedza przydatna to ktoś z niej skorzysta i będzie rad z tego powodu. I oczywiście chciałbym też, aby inni zamieszczali tu swoje problemy związane z tym ciekawym oprogramowaniem, bądź innym pokrewnym - BB Navigatorem.
Halas19 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.11.2013, 20:20   #2
wiedzmin35
Bywalec
 
Avatar użytkownika wiedzmin35
 
Data rejestracji: 11.07.2007
Lokalizacja: Legnica
Posty: 65
wiedzmin35 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam
No widzę Panowie że ruch w temacie straszny.
Próbowałem zamienić ikony HDL na takie jak z MC,korzystając z postów z PSX scene.com,ale poległem(j.angielski).
Szukałem sposobu na poukładanie gier według własnej kolejności i też zonk.Wiem że można tylko jak?
No liczę na pomoc kogoś obeznanego w temacie.
wiedzmin35 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Chuck Norris Morris Humor 111 07.10.2018 02:42
plik z rozszerzeniem .out ????? czym się to je ? Kito Napędy optyczne CD 2 22.11.2003 22:10
Proxy - a z czym to sie je? :) Smartek Komputery - oprogramowanie i sprzęt 4 08.11.2003 19:59
Plik .bin jak to sie je Tonio Off topic 1 09.11.2001 15:17


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.