Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   [PS3] Custom Firmware (https://forum.cdrinfo.pl/f106/ps3-custom-firmware-87638/)

szczuru 11.01.2011 23:34

Jak masz CFW GeoHota to co za problem przesłać film na konsolę za pomocą FTP? Lub w ostateczności za pomocą Media Server'a?

frog 11.01.2011 23:43

Tzn jesli chodzi o przesylanie na dysk konsoli to uzyj BlackB0x FTP Server.

BeastUSSJ 12.01.2011 08:38

Może prościej,najlepszy program do przesyłania FTP,PS3 podłączone do routera przez Wifi a PC przez Ethernet.

frog 12.01.2011 09:44

Na konsoli zainstaluj np. wyzej wspomniany BlackB0x FTP Server. a na komputerze Total Commander. W nim nowe polaczenie FTP wpisujesz nazwe i IP ktore wyswietli ci uruchomiony na konsolie FTP Server. Haslo i Login klepiemy enter.

M@X 12.01.2011 10:10

Geohot pozwany przez Sony :

http://www.redmondpie.com/geohot-sue...ps3-jailbreak/

Mowilem, ze ograniczenie Komus pieniedzy nie skonczy sie zbyt dobrze. Prognozuje wygrany proces na 2 miliony zielonych, Geohot nie bedzie mial skad ich wziac wiec w ramach ugody bedzie projektowal system zabezpieczen PS4. W ramach wolontariatu.

szczuru 12.01.2011 10:11

No i dupa :/Pozwy poszły w ruch i teraz ludzie będą bali się stworzyć CFW z pikpołkami :/
Tak samo flukes1 poległ twierdząc, że spatchowanie lvl1 + szukanie bugu, po którym system staje dęba może w najlepszym wypadku zając kilka lat :/

Berion 12.01.2011 13:47

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1138899)
Prognozuje wygrany proces na 2 miliony zielonych, Geohot nie bedzie mial skad ich wziac wiec w ramach ugody bedzie projektowal system zabezpieczen PS4. W ramach wolontariatu.

Powinieneś urodzić się trzecim bratem Grimm. ;P

atomix 12.01.2011 17:40

http://gry.interia.pl/ps3/news/sony-...onsole,1582014

Coś podobnego tyle ,że po Polsku ;)

Ten fragment jest najlepszy
Geohot umieścił u siebie także linki do dokumentów złożonych przez Sony, więc wszyscy ciekawscy mogą im się przyjrzeć z bliska. Wciąż też jednak, co ciekawe, ma na stronie link prowadzący do uniwersalnego klucza autoryzującego oprogramowanie konsoli, który będzie dla Sony najsilniejszym dowodem w sprawie. Dlatego nie ma wątpliwości, że to dopiero początek i finalne pozwy, które mogą skutkować wyrokiem np. więzienia lub grzywny są już przygotowywane.

Berion 12.01.2011 20:12

Tak na dobrą sprawę to było do przewidzenia, skoro pozywano producentów dongle'i. Klucz (nie jeden zresztą) sam w sobie nie łamie w żaden sposób postanowień licencji etc. (równie dobrze mógłbym sobie te numerki odgadnąć) tylko sposoby jego "wydobycia", także myślę że sprawa z góry przegrana (choć taki np. Bunny walczy do dziś, o dziwo wychodząc obronną ręką). Jedno jest pewne, zrobią mu bardzo dobrą reklamę.

Wszyscy się obchodzili z Sony jak z jajkiem, szczególnie GeoHot (na jego CFW niemożna i nie będzie można grać na kopiach), tymczasem i tak został pozwany... :haha:

Lekcja na przyszłość, aby zaszywać się pod pseudo, a łączyć przez TORy itp. wynalazki.

M@X 12.01.2011 20:45

Pamietasz Dark Alexa, ktory wypuscil CFW do PSP? Gdy Sony straszylo pozwami, zniknal na dlugi czas, a potem podszywal sie pod cala grupe scenowa wypuszczajaca FW nowej generacji, choc nadal byl to ten sam czlowiek.

Geohot, wlasciwie George Hotz (ciekawe skad ksywka ;-)?) gdy wypuscil BlackRa1n do wykonania jailbreak iPhone'a to po uruchomieniu programu i podlacżeniu iPhone'a do komputera na ekranie urzadzenia pojawila sie twarz zbuntowanego geohota wokol ktorej lataly iPhone'y.

Geohot to lansiarz - musi popisac sie wszystkim co zrobi by skojarzono to z jego osoba. Dlatego pozew Sony jest uzasadniony i- na dobra sprawe - prawie wygrany, bo nie bladza po omacku.

ethar 12.01.2011 23:12

Dla mnie to zabrzmiało jakby wjazd na Geohota, z tego względu że złamał iPhone'a. A Ty jesteś znany jako wielbiciel "nadgryzionego jabłka". I żadnego pod żadnym względem modowania, tego co zostało stworzone. ;) Ale to chyba takie moje osobiste odczucie ;)

Czyli co można robić na CFW Geohot'a? Jeżeli nie odpala back-up menadżerów (brak możliwości grania na kopiach), to homebrew można odpalić? Znaczy ktoś mi wytłumaczy bo chyba nie wszystko rozumiem... :P

M@X 13.01.2011 02:08

A skadze. Zestawilem dwoch "lamaczy" i ich podejscie do swiata. Jednego nikt na oczy nie widzial i nie wie jak wyglada, drugi chwali sie wszystkim co zrobil, kazdy zna jego twarz i nazwisko. Ktorego trudniej znalezc gdy komus zachce sie pozwu...?

habinka 13.01.2011 11:50

Witam , mam pytanie na jakiej zasadzie działa uruchamianie gier poprzez menu ps3 wiem ze wgrywa się plik pkg który zajmuje mało miejsca i trzeba podmienic coś w pliku EBOOT , dlatego zwracam się z proźbą o wytłumaczenie , chciałem na próbe tak zrobić, posiadam grę nba jam i chcę ją jakoś sprawdzić

szczuru 13.01.2011 12:04

Na CFW 3.55 Instalujesz np specjalne PKG od Castlevanii i za pomocą FTP (wcześniej zainstaluj też "Blackbox FTP Server") przesyłasz pliki gry do odpowiedniego folderu na hdd w PS3.

habinka 13.01.2011 12:24

przeglądając psx scene znalazłem taki temat i wychodzi na to ze inne gry tez działają

pobawiłem sie w podmiane na Black Box Ftp Server i działą gry się uruchamiają jednym słowem da się grac na backupach


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.