Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   [PS3] Custom Firmware (https://forum.cdrinfo.pl/f106/ps3-custom-firmware-87638/)

Berion 13.05.2011 22:26

Tak, jasne, wszyscy ściągają gry... Tylko w Europie wschodniej, Ameryce Środkowej/Południowej i Azji ludzie "kradną". W "cywilizowanej części Europy", gdzie mieszka większość scenowców, nikt sobie nie zawraca głowy takimi rzeczami.

Na "zwykłych" CFW i OFW tylko łącząc się z PSN co jest obecnie niemożliwe (i co obecnymi metodami po włączeniu PSN tez nie będzie). WMV/WMA i ATRAC można aktywować na Rebugu.

Po co usuwać? Nadpisać.

Wyłącznie kupione z PSS.

ed hunter 13.05.2011 22:34

Ja na ten przykład nie kradnę żadnych gier, bo ja nie gram, bo nie bardzo lubię, więc nie kradnę. :szczerb:

Diabolique 14.05.2011 00:38

a ja nikomu nie kradne, a nazywaja mnie zlodziejem i piratem :|

M@X 14.05.2011 02:09

Ja gram a nie kradne. Choc kupowanie uzywanych gier jest chyba przez Sony postrzegane jako kradziez...

ed hunter 14.05.2011 05:35

Ja przeciwko Sony knułem strasznie, kupiłem kilka jak najbardziej oryginalnych gier na PSX i potem wymieniałem je na inne. Co powinienem popełnić, seppuku, czy harakiri z łuku? :szczerb:

frog 14.05.2011 05:52

@jarek123
Zaktualizuje multimana do najnowszej wersji (nie musisz usuwac poprzedniej) i bedziesz mogl w nim odpalac MKV i inne;>

@ed hunter - Shame On You ;P ;)

jarek123 15.05.2011 09:45

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1161284)
Tak, jasne, wszyscy ściągają gry... Tylko w Europie wschodniej, Ameryce Środkowej/Południowej i Azji ludzie "kradną". W "cywilizowanej części Europy", gdzie mieszka większość scenowców, nikt sobie nie zawraca głowy takimi rzeczami.

Wyłącznie kupione z PSS.

Ściągać można też z PSN czy z półki sklepowej!

To wole kupić na płycie :P

chris996 15.05.2011 20:54

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1161292)
Choc kupowanie uzywanych gier jest chyba przez Sony postrzegane jako kradziez...

Sony może sobie takie stwierdzenie w buty wsadzić, bo w Polsce i innych krajach Europy sprzedaż wszelkiej maści używek nie tylko z gier jest legalne.Inaczej należałoby zamknąć graczy w całej Europie.
Cytat:

Napisany przez jarek123 (Post 1161450)
Ściągać można też z PSN czy z półki sklepowej!

To wole kupić na płycie :P

Ja tam wolę mimo słabego łącza dystrybucję elektroniczną. Przynajmniej nie będę musiał wkładać non stop oryginalnej płyty do napędu i żadnego kobinowania z crackami dla gier pc.

Berion 15.05.2011 23:18

Cytat:

Napisany przez chris996 (Post 1161514)
(...) Ja tam wolę mimo słabego łącza dystrybucję elektroniczną. Przynajmniej nie będę musiał wkładać non stop oryginalnej płyty do napędu i żadnego kobinowania z crackami dla gier pc.

Kosztem uzależnienia od infrastruktury sieciowej dewelopera/wydawcy.

Tak źle, a tak niedobrze.

M@X 15.05.2011 23:40

Wszystko ma swoje wady i zalety. Swiadomy niedoskonalosci wybieram jednak e-dystrybucje :-)!


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone przy u***380;yciu Tapatalk

jarek123 16.05.2011 17:48

Ja wole mieć możliwość zagrania na PSX, PS2 czy PS3 a nawet PC (emulator) czy PSP (cfw).

Kiedyś PSN odłacza i wam przestanie działać wszystko ;)

A płyte odpalisz o ile nie porysujesz czy laser nie padnie, ale od tego sie robi kopie.

A tak wracajc do tematu nieźle się namęczyłem by to mkv odpalić. Trzebylo ps3 oszukać że ma plik MTS wgrany z pena i podmienić jej na m2ts przez FTP. ;)

Berion 16.05.2011 17:56

I po co tak? Jest przecież Showtime... :P

chris996 16.05.2011 18:14

No i panowie pod dłuższej przerwie mamy nowe firmware 3.61. Zmiany dotyczą głównie PlayStation Network. W raz z nowym OFW, wymagana jest zmiana hasła do konta PSN. Instrukcja:

http://us.playstation.com/support/sy...date/index.htm

PS. Oczywiście to OFW, nie CFW! Więc nie aktualizujemy konsoli!

jarek123 16.05.2011 19:54

Cytat:

Napisany przez chris996 (Post 1161620)
No i panowie pod dłuższej przerwie mamy nowe firmware 3.61. Zmiany dotyczą głównie PlayStation Network. W raz z nowym OFW, wymagana jest zmiana hasła do konta PSN. Instrukcja:

http://us.playstation.com/support/sy...date/index.htm

PS. Oczywiście to OFW, nie CFW! Więc nie aktualizujemy konsoli!

Się wie, się czyta, ja tam jestem na bieżąco ;)

@Berion
Media serwer? Traci sie na jakości, poza tym nie mogłem skonfigurować, coś bez neta na Windowsie 7 nie chce się połaczyć.

Z płyt blu-ray konsola chodzi na 3 a na SD RGB jest zielony obraz k***aPoza tym blu-raye chyba szmerają na FullHD (pewnie jakieś zabezpieczenia). Lepiej plik z płyty wyjąć i odpalić bo najlepsza jakość ;)

Głupie to ps3 z tą legalnością do bólu :cisza:

Berion 16.05.2011 20:54

Showtime nie jest media serwerem, a odtwarzaczem audio/video. Innym słowy, instalujesz wspomniany program przez stosowną paczkę, wybierasz swój plik np. w kontenerze Matroska i oglądasz. Żadnych streamów, konwersji, głupot.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.