Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   [PS3] Custom Firmware (https://forum.cdrinfo.pl/f106/ps3-custom-firmware-87638/)

Trilu 25.02.2016 08:36

Nie widać tyłu,jak mam ocenić jak nie widać:P

Pad działa bezprzewodowo bez PS2 Launcher'a :wow:

misiozol 25.02.2016 08:40

Cytat:

Napisany przez Trilu (Post 1353211)
Pad działa bezprzewodowo bez PS2 Launcher'a :wow:

:taktak:

Berion 25.02.2016 12:15

Nie nada. Plastyk na interfejsie. ;/

misiozol 25.02.2016 15:32

Plastic is fantastic :P

ethar 06.03.2016 14:17

Cytat:

Napisany przez Trilu (Post 1353211)
Nie widać tyłu,jak mam ocenić jak nie widać:P

Pad działa bezprzewodowo bez PS2 Launcher'a :wow:

Nareszcie jakaś funkcja, która mnie dotyczy i interesuje :D Tylko od ojczyma odbiorę konsolę ^^

Coś myślę, że w końcu wrócę do OKAMI PL by Berion, ffgriever i Norek ^^

Berion 06.03.2016 18:05

A to już siódmy rok mija... ;(

ethar 09.03.2016 08:56

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1354411)
A to już siódmy rok mija... ;(

To źle? Że dalej ludzie chcą ogrywać ten wyśmienity tytuł?

Z takich ciekawostek - dopiero teraz zacząłem ogrywać MGS4, a jest to moja pierwsza kupiona gra na PS3 (wtedy nawet nie miałem jeszcze konsoli)... Za 5 lat nadrobię zaległości i może kupię PS4 albo mocnego PC ;)

Berion 09.03.2016 13:05

Wręcz przeciwnie, ale źle że jeszcze tego nie zrobiłeś przez te siedem lat. ;p

Ja MGS4 ograłem dawno, ale kompletnie mi nie podszedł. Kilka miesięcy temu wróciłem do niego dla trofeów (;p) i okazało się nie jest aż taki zły, a nawet o niebo lepszy niż kolejna i ostatnia część. Ale dziś wygląda już paskudnie (grałem od razu po MGS5 ;]).

ethar 09.03.2016 13:44

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1354667)
Wręcz przeciwnie, ale źle że jeszcze tego nie zrobiłeś przez te siedem lat. ;p

Ja MGS4 ograłem dawno, ale kompletnie mi nie podszedł. Kilka miesięcy temu wróciłem do niego dla trofeów (;p) i okazało się nie jest aż taki zły, a nawet o niebo lepszy niż kolejna i ostatnia część. Ale dziś wygląda już paskudnie (grałem od razu po MGS5 ;]).


Okami poległo jak miałem koło 20h+, a potem karta pamięciocha mi padła/zagineła/nie wiem. Mimo co straciłem save'a to było problemem mojego nie ukończenia...

MGS4 póki co mam bardzo podobne odczucia... te rationy takie realistyczne - bardziej mi pasowało jak takie zielone puszki lewitowały nad ziemią. To miało swój klimat. I ogólnie średnio właśnie klimatycznie mi podchodzi, mam nadzieję że dalej będzie trochę klimatu z MGS1. Ponoć fabularnie jest świetny i dużo wnosi do fabuły, dlatego trzeba przejść.

Graficznie jest całkiem niezły, chociaż może to dlatego że ogrywam po Peace Walkerze. Gdzie tekstury mają rozdzielczość chyba z Amigi :P (Chociaż teraz patrzę i tylko w mojej wersji naszywka FoxHound wyglądała jakby miała wielkość 16px i wrzucona na model - nie wiem czemu).

impact18 21.03.2016 12:30

Witam wszystkich.
Czy jest jakaś nadzieja, że emulacja psp na ps3 będzie kiedyś w pełni możliwa? Strasznie wkurzające jest to, że połowa gier działa normalnie a reszta nawet uruchomić się nie chce..
Od czego w ogóle zależą postępy? Od softu na ps3 czy programów do konwersji?

ethar 21.03.2016 17:08

Nie szukałbym "rozwiązania" problemu emulacji PSP na PS3... Emulator PPSSPP - któy wyszedł na PC oraz Androida (i jakieś inne systemy). Z mojej strony dodam, że na telefonie odpaliłem grywale Loco Roco, a na PC Portable Ops oraz Peace Walkera i to w szybkości emulacji 500-700% tak więc, pomyślałbym nad rozwiązaniem PC + Pad.

Berion 21.03.2016 18:07

Zależy od Sony. Emulator ma obsługiwać tylko gry wydane w sklepie. Innych z założenia nie musi. To i tak dobrze, że aż tyle jest grywalnych. To tak jak z emulatorami PS2. Jedyny rozwijany był ten czysto softowy, także pod gry ze sklepu.

Firmware PS3 w ogóle przestał być rozwijany dawno temu, więc wiesz, nie oczekiwałbym cudów. Jedyne co dodają to certyfikaty i zwiekszaja numery tak dla zasady, aby blokować CFW online, pewnie łatać jakieś luki w zabezpieczeniach i usuwać zbędne wg. Sony funkcje.

impact18 22.03.2016 10:31

Szkoda, fajnie by było mieć wszystkie gry na jednej konsoli ;). W ogóle scena ps3 jakoś kuleje, przecież konsola ma dużo możliwości a większość homebrew to aktualizacje ma z 2014...

Berion 22.03.2016 11:54

Do emulacji lepiej kupić sobie NUCnik i nie mieć dylematów, że coś nie działa (najlepsze i najwięcej emulatorów jest na Windows, a do tego masz bezproblemowy dostęp do zasobów). Zaś "currentgenowe gry" zostawić "currentgenom" (w sumie to już "pastgenonom" ;d).

Scena umiera ponieważ:
- nie ma i nie ma komu pisać porządnych bibliotek
- co najmniej 60% osób odpłynęło od sceny i warez sceny na rzecz usług online, które je na dobrą sprawę wykluczają, czyli granie online i "darmowe" gry w abonamencie
- ludziom nie zależy na save'ach, trofeach, ani nawet kupionych grach - godzą się na ich tymczasowość

impact18 26.03.2016 07:49

A jeszcze jedno małe pytanie.
Czy konsoli robi różnicę jak odpalane jest zwykłe iso ps2 czy przerobione do formatu "classics"? Pewnie nie ma i konsola odpala ten sam emulator i gra chodzi tak samo?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.