Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Homebrew

Homebrew Aplikacje, emulatory, biosy, dashe, exploity etc.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.12.2019, 00:16   #1
Sortis
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.12.2019
Posty: 1
Sortis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PS4 Oprogramowanie - kombinacje/pytania

Witam serdecznie,

na starcie oczywiście zaznaczam że jestem całkowicie zielony w tych kwestiach, więc liczę na wyrozumiałość.
Kupiłem na dniach PS4 pro 1TB z VR i move, tak mnie naszło... miałem w zamiarze zrobić złamać blokady żeby móc grać na piratach, nie przeczytałem o wersjach oprogramowaniach jakie są potrzebne - mam wersję 6.70.

Wiem oczywiście że do niej nie ma możliwości grania na piratach, ale mam pytanie trochę z innej beczki. Czytałem o możliwości wymiany dysku w PS4, co jest łatwe w zrobieniu. Stąd zacząłem kombinować, mała szansa ale warto spytać - czy jeżeli wyjmę dysk z PS4, sformatuję go z poziomu komputera, wrzucę ponownie do PS4 i z pendrive'a zainstaluje system z aktualizacją np. 5.05 to będę miał możliwość włączenia Homebrew? Czy w ogóle mogę zrobić taki manewr czy jest on niemożliwy? Domyślam się że gdyby była taka możliwość to przeczytałbym już o tym w niejednym miejscu, jednak kombinuje jak koń pod górkę żeby jakkolwiek móc się nacieszyć konsolą... byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Jeżeli powyższe jest niemożliwe, od razu chciałbym spytać o coś jeszcze. Inną możliwością wtedy jest czekanie na złamanie wersji 6.70 - domyślam się jak długo to zajmie skoro nawet starsze wersje jeszcze są do złamania Wiem że muszę wtedy zablokować aktualizacje automatyczne żeby nie aktualizowało mi się oprogramowanie jeszcze wyżej bo wtedy nie doczekam się w ogóle jailbreak. Czy oprócz wyłączenia automatycznej aktualizacji systemu nie mogę łączyć konsoli z internetem?
Pytam ponieważ gdybym czekał rzeczywiście na złamanie tej wersji - grałbym do tej pory na kilku gierkach oryginalnych i bym je wymieniał. Stąd pojawia się kolejne pytanie - czy bez aktualizacji oprogramowania gry oryginalne w ogóle będą chodzić? Czy żeby w nie grać muszę mieć:
a) dostęp do internetu?
b) najnowszą aktualizację oprogramowania?

Przepraszam za esej, przepraszam jeżeli moje pytania są banalne - nie znalazłem jednak takiej informacji szturmując dogłębnie wujka Google.

Jestem zielony, także jeszcze raz prosiłbym o pomoc, kupę kasy władowałem i teraz jestem trochę w kropce.
Pozdrawiam
Sortis jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.12.2019, 09:37   #2
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,684
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Nie ma mozliwosci zejscia nizej z softem , i tak beda dzialac ale jak kupisz nowa gierke to jesli bedzie wymagala nowego softu to bedziesz musial zaktualizowac albo nie pograsz .
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
kombinacje/pytania, oprogramowanie, ps4

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Limitowana edycja 500 Million PS4 Pro. Jolek Inne 5 09.10.2019 14:32
Dysk zewnętrzny do PS4 Y2J Hardware 8 02.03.2019 08:40
Darmowy soft do edycji save na ps4 JARO1232 Inne 2 17.02.2019 20:10
PS4 Jailbreak Berion Homebrew 143 24.06.2018 12:22
Rozdzielacz / Switch HDMI dla PS4 i PS3 Y2J Hardware 20 09.02.2018 20:07


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.