Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.02.2013, 12:14   #1
ketras
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 09.02.2013
Posty: 4
ketras w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jaka nagrywarka do około 330 zł współpracująca z LTH

Witam.

Posiadam LiteOna BH-4B1S spisywał się świetnie, nagrywał płytki platinium, verbatim BD-RE , zakupiłem paczkę 25 sztuk Verbatim BD-R x6 - 25GB PRINTABLE
jednak są to LTH typ. I tu zong mimo aktualizacji firmware nagrywarka wywala błąd zapisu danych ATApi i tyle po próbie nagrywania (płytki są całe)

Stąd zacząłem się zastanawiać nad wymianą owej nagrywarki na coś nowszego, tutaj spotkałem opinie iż LG BH10LS38 nie nagrywa tych płytek, czy może ktoś to potwierdzić? Szukam pewnej co do zapisu tego typu płyt i płyt verbatim DVD-R nagrywarki w cenie około 330 zł.

Polecany liteon 112-212 podono także ma problem z tymi płytam...

P.S. wyczytałem o LG BH16NS40 czy ta nagrywarka która, rzekomo nagrywa płyty BDXL czy nagra płyty verbatim 25 BG BD-R LTH type?

Ostatnio zmieniany przez ketras : 09.02.2013 o godz. 12:47
ketras jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.03.2013, 00:46   #2
Corvette
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 13.03.2013
Posty: 2
Corvette w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka LG BH10LS38 jak i LG BH16NS40 na pewno poradzą sobie z wypalaniem płyt typu LTH(na stronie producenta dokładne dane na ten temat - przykładowo model BH16NS40 może wypalać płyty LTH z prędkościami 2x, 4x, 6x). Sam posiadam starszy model LG BH10LS30 który również obsługuje LTH, chociaż miałem problem z oprogramowaniem - Nero często wyrzucał błędy przy LTH, po przerzuceniu się na program ImgBurn wszystkie płyty BD-R i BD-R LTH wypalam bezproblemowo Pozdrawiam
PS. osobiście radzę nie przechowywać na płytach LTH ważnych danych z uwagi na stosunkowo szybką degradację nośników tego typu. Polecam lekturę artykułu na cdrinfo: "Płyty BD-R LtH nie nadają się do archiwizacji".
Corvette jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaka nagrywarka DVD ? do 100 zł Personnn Napędy optyczne DVD 20 24.02.2007 14:04
jaka nagrywarka może byc w laptopie do zmiany booktype i bitsettingu?? aragornLiber Napędy optyczne DVD 0 01.06.2006 12:36
Jak nagrywarka DVD do 700 zł fulos Napędy optyczne DVD 2 09.04.2004 15:12
Jaka nagrywarka ampel Napędy optyczne CD 5 18.11.2002 19:16
Jaka nagrywarka lepsza? ZeRoCooL Napędy optyczne CD 4 26.11.2001 17:47


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.