Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.09.2011, 15:36   #1
Reimer
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.11.2009
Posty: 20
Reimer w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG BE12LU30 (Zewnętrzna) czy Wewnętrzna+Obudowa ?

Bardzo was proszę, szanowni forumowicze o poradę.
Planuję zakup nagrywarki Blu-Ray. Z racji, iż nie posiadam komputera stacjonarnego a jedynie laptopa, w grę wchodzi nagrywarka zewnętrzna lub wewnętrzna z dokupioną obudową eSATA.

Co byście mi polecili ?
Zależy mi przede wszystkim na JAKOŚCI nagrywania płyt Blu. ( kopie filmów ) i bezproblemowych ich odtwarzaniu w stacjonarnym odtwarzaczu ( Philips BDP7500 MKII ).


Nie wiem czy kupić tego LG'ka czy lepszą jakość zapisu uzyskam, kupując np. wewnętrznego LG BH10LS30 + obudowę.


Doradzicie ?
Reimer jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.09.2011, 14:07   #2
Reimer
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.11.2009
Posty: 20
Reimer w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Naprawdę nikt nie potrafi mi pomóc ?
Reimer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2011, 10:54   #3
janulek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 05.05.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 97
janulek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witaj, widocznie mało osób zdecydowało się na zakup. Ja kupiłem ją o 50% drozej niż obecnie jest oferowana. W srodku jest chyba jakaś nagrywarka B/12/30, ale jaka nie zaglądałem. Ostatnio wyszedł nowy FW 1.01, po zakupie wyświetlał się 4261. Napęd posiada gniazda USB i eSata, w komplecie jest kabel eSata i śledź do PC z gniadem eSata. Do tej pory nagrałem 2 szt 25-RW, 2 szt 50-RW i z 10 szt 25-R. Jako stary entuzjasta i eksperymentator latałem po znajomych i odtwarzałem płytki. Wszystkie się odtwarzały na róznej maści BD włącznie z PS3. Do nagrywania nie uzywałem dołączonego do nagrywarki oprogramowania. Nagrane płyty odtwarzałem też na moim telewizorze poprzez Patriot Box i moje BE12LE30 po USB. Z perspektywy czasu jestem zadowolony z zakupu. Jeżeli chodzi o testy to przejzyj forum.
janulek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2011, 11:33   #4
Reimer
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.11.2009
Posty: 20
Reimer w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chodzi właśnie o to że jakoś nie znalazłem żadnych testów tej nagrywarki. Może gdybym wiedział co tam w środku siedzi, było by prościej.
Ciekawe jak się ma jakościowo do Liteon iHBS112.

Ogólnie bardzo mało informacji na necie na temat jakości nagrywania.

ps. janulek, można na niej testować ??
Reimer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2011, 12:16   #5
janulek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 05.05.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 97
janulek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
czy można testować? to pewnie zalezy od uzytego oprogramowania, nie wiem. W sprawie nagrywarki Li2Lg to jest bardzo wiele płaszczyzn oceny, w tym ocena subiektywna. Czyli np Twój stosunek do marki. Na forum slawekj robi b dużo testów, link LG BH10LS30 i testy w nim, myślę że odpowie na wiele Twoich wątpliwości. Wykonałem kilkaset testów na płytach DVD i DVD_dl i wydaje mi się ,że mam ogólne pojęcie co wolno a czego nie nalezy robić przy nagrywaniu, jakich płyt uzywać!!. W przeciwieństwie do DVD_dl, płyty 50 są RW i to jest bardzo przyjazne choć takie płyty drogie a wybór mały
janulek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2011, 12:40   #6
Reimer
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.11.2009
Posty: 20
Reimer w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak, widziałem testy nagrywarki LG BH10LS30 i w sumie jest OK, ale nigdzie nie ma odpowiedzi czy akurat to ten model siedzi w środku BE12LU30. Może coś gorszego, a może lepszego ? Nie wiem.

I chyba pozostaje mi kupić wewnętrzną + obudowę do tego.
Reimer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Informacje o bananach IceManSpy Propozycje, sugestie, błędy forum 27 14.07.2005 20:19
Co wybrać - LG 4163B czy NEC ND-3520A? chairon Napędy optyczne DVD 6 03.06.2005 21:59
LG 4163B made in Korea vs. made in China - czy te z Chin sa w jakis sposob gorsze? to-ja Napędy optyczne DVD 11 01.06.2005 15:23
LG 4163B i Verbatim DVD+R 8x - wypalac 4x czy 8x? to-ja Napędy optyczne DVD 15 12.05.2005 18:51
Czy Napędy Lg To Kupa Złomu ? Harpagon Napędy optyczne CD 20 23.10.2002 09:07


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.