Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.02.2016, 20:13   #1
gruchabks
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 15.02.2016
Posty: 2
gruchabks w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Który napęd wybrać? 4 do zaopiniowania

Witam,
mam dylemat przeglądając allegro. Mam trochę materiałów, których chciałbym wykonać kopie zapasowe. Są to w większości filmy 3D. Przeglądając allegro natrafiłem na takie oferty:
- Pioneer BDC-TD03VB: 99zł
- Pioneer BDC-TD02RS: 99zł
- SonyBD 5740H i BD 5750H: po 180zł
- LG CT21N: 111zł


Przeglądając infrormacje na temat tych napędów w internecie znalazłem jedynie potwierdzenie co do modeli marki Sony, że są to nagrywarki. Czy to Pioneer czy LG ma w specyfikacji odczyt BluRay a zapis DVD/CD.
Pytanie bazując na Waszym doświadczeniu (bo dla mnie temat zielony lecz zrobiłem wszystko by sam znaleźć tą infomacje)- czy wszystkie w/w napędy to nagrywarki? Jeśli tak to czy posiadają również zapis BL?
Może pytanie banalne no ale cóż...
Dzięki z góry i pozdrawiam.
Łukasz
gruchabks jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.02.2016, 21:44   #2
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pioneer BDC-TD03VB to BD-ROM z odczytem 3D + nagrywarka CD/DVD
Pioneer BDC-TD03VB j/w
SonyBD 5740H i BD 5750H to nagrywarki BD/CD/DVD
LG CT21N to BD-ROM + nagrywarka CD/DVD

Polecam http://www.cdrinfo.pl/software/lista...nagrywarek.php

edyta: ja na twoim miejscu kupiłbym Pioneer BDR-XD05T, niestety nie kupisz jej za 100zł , ale masz pewność że jakość kopii będzie dobra ,ew kup wewnętrzną pionieera 209 + kieszeń

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 15.02.2016 o godz. 22:27
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2016, 07:30   #3
gruchabks
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 15.02.2016
Posty: 2
gruchabks w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za info! Co do Sony to pewny byłem lecz nie wiedziałem jak z DL. A w jednej pozycji sprzedawca mailowo na moje pytanie potwierdził, że jest to również nagrywarka.
Sprawdzę nagrywarki, które poleciłeś.
gruchabks jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2016, 10:27   #4
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli zależy Ci na nagrywaniu DVDDL to chyba nowsze konstrukcje pionieera będą lepszym wyborem.
Ja mało DL nagrywam ale @czarymary ,@Leman39 i kilku nałogowych jaraczy płyt na pewno coś doradzą w tej kwestii.
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2016, 16:36   #5
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dokładnie, do DVD+R DL jak najbardziej Pioneer 209 DBK/EBK lub Pioneer BDR-S09.
Spójrz na testy w dziale Nośniki optyczne, HP DVD+R DL czy nawet śmieciowe Fortis te konstrukcje palą świetnie.
Aczkolwiek polecam z tego typu nośników Verbatim DVD+R DL MKM003, gdzie w połączeniu z Pioneerem otrzymasz świetnie wypaloną trwałą płytkę
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
który dysk wybrać? - 2tb zewnętrzne stalker82 Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje 6 09.02.2011 08:59
Który odtwarzacz DVD wybrać? - dylemat... krajak Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 15 18.12.2009 20:01
NEC-2100 \ 2500 \ 2510 A Radzikk Napędy optyczne DVD 1272 29.10.2009 19:28
jakie dvd wybrać jako naped do kompa stefan22 DVD-Video 7 07.05.2004 00:45
DVD-RW który wybrać LG, czy Lite-On Qoorczak Napędy optyczne DVD 10 07.03.2004 19:08


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.