Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.01.2009, 22:59   #91
pierrekubica
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2009
Posty: 4
pierrekubica w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z zainstalowaniem

Witam wszystkich , nie wiem czy wybrałem odpowiednie forum lecz może ktoś może pomóc mi w rozwiązaniu problemu. Kupiłem ostatnio podzespoły na nowy komputer jednym z nich był LG GGC-H20L problem w tym że nie dostałem żadnych płyt instalacyjnych do tego urządzenia. Zainstalowałem LG FW update z nadzieją że zainstaluje nowe sterowniki ale nic z tego tymczasem obecna wersja to 5.1.2535.0 z 2001 roku i nie potrafię ich zastąpić nowymi. Do miejsca zakupu też nie pójdę bo mam całe [ 1400km] . Proszę o pomoc
pierrekubica jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.01.2009, 23:19   #92
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pierrekubica Podgląd Wiadomości
Witam wszystkich , nie wiem czy wybrałem odpowiednie forum lecz może ktoś może pomóc mi w rozwiązaniu problemu. Kupiłem ostatnio podzespoły na nowy komputer jednym z nich był LG GGC-H20L problem w tym że nie dostałem żadnych płyt instalacyjnych do tego urządzenia. Zainstalowałem LG FW update z nadzieją że zainstaluje nowe sterowniki ale nic z tego tymczasem obecna wersja to 5.1.2535.0 z 2001 roku i nie potrafię ich zastąpić nowymi. Do miejsca zakupu też nie pójdę bo mam całe [ 1400km] . Proszę o pomoc
Może po prostu kupiłeś napęd w wersji OEM !? I tutaj kaprysem sprzedawcy było danie lub nie danie płytki z nero, bo tyle sadze, że byś tylko dostał. Jeżeli chodzi o FW to jest to Firmware nagrywarki, a nie sterownik. Nie napisałeś po co Tobie sterownik i co byś chciał osiągnąć po przez wgranie nowszego sterownika !?
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2009, 23:35   #93
pierrekubica
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2009
Posty: 4
pierrekubica w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez KarolluZ Podgląd Wiadomości
Może po prostu kupiłeś napęd w wersji OEM !? I tutaj kaprysem sprzedawcy było danie lub nie danie płytki z nero, bo tyle sadze, że byś tylko dostał. Jeżeli chodzi o FW to jest to Firmware nagrywarki, a nie sterownik. Nie napisałeś po co Tobie sterownik i co byś chciał osiągnąć po przez wgranie nowszego sterownika !?



Wielkie dzięki za zainteresowanie,chcę w pełni korzystać z tej nagrywarki a w tej chwili ledwo otwieram filmy,chodzi również o lektor blu-ray

Trochę to dziwne z tą wersją OEM bo wydałem na kompa ponad 7000 tys więc chyba by mi nie wciskał tego.
Czy możesz mi doradzić co trzeba zrobić by usprawnić tą nagrywarkę

Ostatnio zmieniany przez pierrekubica : 08.01.2009 o godz. 23:53 Powód: EDYTUJ nie gryzie, to nie czat ani komunikator, tylko forum. :P
pierrekubica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2009, 00:06   #94
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pierrekubica Podgląd Wiadomości
Wielkie dzięki za zainteresowanie,chcę w pełni korzystać z tej nagrywarki a w tej chwili ledwo otwieram filmy,chodzi również o lektor blu-ray

Trochę to dziwne z tą wersją OEM bo wydałem na kompa ponad 7000 tys więc chyba by mi nie wciskał tego.
Czy możesz mi doradzić co trzeba zrobić by usprawnić tą nagrywarkę
Znaczy ja przypuszczam, że może to napęd w wersji OEM skoro piszesz, że nie dostałeś żadnej płytki. Zresztą o ile się orientuje to LG GGC-H20L to jest nagrywarka cd/dvd z możliwością odczytu blu-ray i HD DVD. Także filmy nagrane na blu-ray'u i HD DVD powinny bez problemu być odtwarzane na przykład w jakimś power dvd. Ja mam wersje 7.3 i na ekranie powitalnym jest napisane, że generalnie to jest obsługiwane, chociaż przyznam szczerze, że jeszcze nic nie odpalałem. Jednak dziwi mnie, że w takim kompie masz combo, a nie nagrywarke.
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2009, 00:27   #95
pierrekubica
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2009
Posty: 4
pierrekubica w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez KarolluZ Podgląd Wiadomości
Znaczy ja przypuszczam, że może to napęd w wersji OEM skoro piszesz, że nie dostałeś żadnej płytki. Zresztą o ile się orientuje to LG GGC-H20L to jest nagrywarka cd/dvd z możliwością odczytu blu-ray i HD DVD. Także filmy nagrane na blu-ray'u i HD DVD powinny bez problemu być odtwarzane na przykład w jakimś power dvd. Ja mam wersje 7.3 i na ekranie powitalnym jest napisane, że generalnie to jest obsługiwane, chociaż przyznam szczerze, że jeszcze nic nie odpalałem. Jednak dziwi mnie, że w takim kompie masz combo, a nie nagrywarke.


postawiłem na grafikę i procesor a czytnik blu-ray jest dla mnie wystarczający,gdybym dorzucił z 200 zł byłaby nagrywarka ale 7300 bez monitora to spory wydatek a reszty podzespołów nie chciałem zmieniać

obudowa-Antec Gamer Tvelve Hundred
płyta-Asus P6T WS PRO iX58
procesor-i7 920
RAM-Corsair XMS3 DHX 2*2GB 1600 Mhz DDR3
garfika -Asus EN 280GTX OC
zasilacz-Corsair 750 watt
HDD-WD Veloci Raptor 150GB +Samsung F1 1 tetra
i LG

sam widzisz że trochę niewypał z tą wersją OEM ale wielkie dzięki za pomoc.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 09.01.2009 o godz. 11:47
pierrekubica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2009, 11:02   #96
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tetre to miały bobasy miedzy nogami... raczej chodziło o tera
trzeba było sobie jeszcze jednego Raptora kupić i w RAID połączyć !
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2009, 16:12   #97
pierrekubica
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2009
Posty: 4
pierrekubica w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj Podgląd Wiadomości
tetre to miały bobasy miedzy nogami... raczej chodziło o tera
trzeba było sobie jeszcze jednego Raptora kupić i w RAID połączyć !

Dzięki za poprawkę
pierrekubica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2009, 20:51   #98
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kurcze... to chyba miałeś tyle kasy zaplanwane na kupienie komputera... ale ja odkąd kupiłem ps3 to chyba już nie będę inwestował w PC zbytnio, bo dla mnie mija się to z celem... chyba jakiś off top się z tego zrobił
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2009, 18:55   #99
bongozul
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2009
Posty: 4
bongozul w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No... sprzęt niekiepski. Ale zamiast 280GTX, włoźyłbym HD4870X2...
bongozul jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2009, 21:52   #100
Wildhoney
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Wildhoney
 
Data rejestracji: 17.12.2007
Posty: 19
Wildhoney w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez KarolluZ Podgląd Wiadomości
Znaczy ja przypuszczam, że może to napęd w wersji OEM skoro piszesz, że nie dostałeś żadnej płytki. Zresztą o ile się orientuje to LG GGC-H20L to jest nagrywarka cd/dvd z możliwością odczytu blu-ray i HD DVD. Także filmy nagrane na blu-ray'u i HD DVD powinny bez problemu być odtwarzane na przykład w jakimś power dvd. Ja mam wersje 7.3 i na ekranie powitalnym jest napisane, że generalnie to jest obsługiwane, chociaż przyznam szczerze, że jeszcze nic nie odpalałem. Jednak dziwi mnie, że w takim kompie masz combo, a nie nagrywarke.
nie wydaje mi się by te napędy występowały w wersjach OEM. Raczej sklep który składał zestaw nie dostarczył płytek, w sumie ciekawe dlaczego? Ja co prawda mam GGW-H20 ale to był extra BOX z wszystkimi możliwymi dodatkami, softem i czysta płytką RE 25GB
Wildhoney jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2009, 22:10   #101
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wildhoney Podgląd Wiadomości
nie wydaje mi się by te napędy występowały w wersjach OEM. Raczej sklep który składał zestaw nie dostarczył płytek, w sumie ciekawe dlaczego? Ja co prawda mam GGW-H20 ale to był extra BOX z wszystkimi możliwymi dodatkami, softem i czysta płytką RE 25GB
Ja także miałem wersje box, ale wiadomo jak to co niektórzy robią w sklepach. Dlatego ja zastrzegałbym sobie prawo do każdego pudełeczka i woreczka po częściach :-)
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2009, 11:20   #102
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wydaje mi się że występowały dwie odmiany tej nagrywarki jedna "ładniejsza" a druga typowa dla LG jeśli chodzi o wygląd panela zewnętrznego, być może ten "ładniejszy" jest wersją BOX (tak robił m.in. BenQ z modelem DW-1640). @pierrekubica wklej zdjęcie napędu
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2009, 17:15   #103
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
moja wersja box

nawet nie brzydko
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
LG GGWH20L-lg-ggw-h20l.jpg  
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2009, 20:28   #104
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no, to jest na pewno BOX, moja jest identyczna
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2009, 13:30   #105
draft
Bywalec
 
Avatar użytkownika draft
 
Data rejestracji: 06.11.2007
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 49
draft w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tez tak myślę moja również jest identyczna i trzeba przyznać, ze jak na nagrywarkę wyglada dość ciekawie.
draft jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
blu-ray, ggw-h20l, nagrywarka


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.