Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.03.2016, 18:00   #1
fcbarca86
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 12.03.2016
Posty: 1
fcbarca86 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka Blu Ray a odtwarzanie oryginalnych płyt

Witam serdecznie, przepraszam jeśli to zły dział, ale ten wydawał się mi najodpowiedniejszy.
Czytając forum zauważam, że większość Was kupuje nagrywarki które mają służyć raczej do archiwizacji danych aniżeli jako odtwarzacz multimediów.
U mnie jest inaczej, kilka dni temu padł mi odtwarzacz stacjonarny Blu Ray i rozważam uczynienie komputera moim centrum multimedialnym.
Niepokoi mnie jednak pewna kwestia, która kiedyś odwiodła mnie od PC video, a mianowicie problem napędów komputerowych z odczytem oryginalnych filmów na Blu Ray
(ktoś pisał kiedyś, że chyba oryginalny Spiderman mu nie działał i nie chodziło o region płyty bo na stacjonarnym odtwarzaczu było ok)
oraz problemy z softem do odtwarzania ów filmów. Czy może ktoś z Was powiedzieć czy coś się zmieniło na lepsze w tej kwestii?
Bardzo cenię sobie jakość filmów i jak już uciułam z wypłaty jakieś 50-70 zł to kupię sobie dobry tytuł na niebieskim nośniku i głupio byłoby nie móc go obejrzeć.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam Rafał
fcbarca86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.03.2016, 18:11   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W skrajnych przypadkach może się tak zdarzyć że zabezpieczania przed kopiowaniem błędnie blokują odtwarzanie materiałów na BluRay PC-player , ale programy typu AnyDVD \ DVDFab Passkey w 100% radzą sobie z tymi ograniczeniami.....
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy ten obraz blu ray ma kod regionalny? naimad89 Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 1 03.12.2014 07:06
Czy można dodać audio pl do obrazy płyty blu ray naimad89 High Definition 24 15.08.2014 11:03
głośniki z kina domowego z dvd do odtwarzacza Blu Ray serious Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 4 19.03.2011 20:23
problem z nagraniem filmu hd na blu ray aarko1 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 2 02.03.2011 22:20
Nagrywarka nie czyta oryginalnych płyt toja DVD-Video 5 10.11.2006 21:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.