Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.03.2011, 19:31   #1
Drian
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.06.2004
Posty: 8
Drian w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Plextor PX-LB950SA + Welland ME-340J = Problem

Od paru miesięcy jestem posiadaczem zestawu takiego jak w temacie, czyli nagrywarka Plextor PX-LB950SA i obudowa Welland ME-340J (podłączam ją przez USB, bo nie mam eSATA w laptopie).

Kupiłem już kilkanaście płyt BD-R 25GB różnych firm i jedynie kilka udało mi się nagrać (i to w serii, w ciągu jednego/dwóch dni). Większość (niezależnie od firmy - kupowałem różnych producentów by znaleźć dla siebie najlepszy nośnik) po kilkunastu procentach pokazuję błąd (w większość nieokreślony, czasem "Przekroczono limit czasu jednostki logicznej") i płyta jest do wyrzucenia.

Do nagrywania używam Power2Go (0% sukcesu) oraz Nero 10 (tutaj kilka się udało).

Jeśli chodzi o pliki to zauważyłem że problemem jest duża ilość małych (ok. 20 MB) plików - zdjęcia w RAWach. Płyty, które udało się nagrać zostały zapełnione głównie filmami z aparatu - kilkanaście plików od 300 do 1000 MB + kilkadziesiąt mniejszych .

Czy ma ktoś jakąś radę, lub spotkał się z podobnym problemem? Bo już mi trochę szkoda kasy na płyty, które mogą robić za podstawki pod kubek.

Nie wiem jakie jeszcze informacje mógłbym podać...
Drian jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.03.2011, 23:07   #2
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Podlacz ja przez esata w innym kompie i sprobuj nagrac podobne dane. To najmniej kosztowne sprawdzenie, czy aby interfejs nie jest tutaj problemem. A dane nagraj ImgBurn.
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2011, 16:17   #3
Drian
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.06.2004
Posty: 8
Drian w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kupiłem kontroler eSATA na ExpressCard i śmiga aż miło. Muszę teraz dobrać sobie odpowiednie płyty do testów
Drian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
blu-ray, plextor, px-lb950sa, welland

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Sb Audigy 2 - Problem Z Directsound2.0 I Kernel... RafeQ Off topic 2 12.07.2013 18:54
Problem z odczytem i nagrywaniem obrazów ISO DVD Krystos Napędy optyczne DVD 4 01.07.2005 22:16
Problem z Nec 3520A reignman Napędy optyczne DVD 12 31.05.2005 19:44
Problem z CyClone Jura Napędy optyczne CD 3 20.01.2004 09:21
Proszę o pomoc - PROBLEM !!! (Teac W516EB-02, ASUS P5A, Ali Aladdin 5) Wojtek-J Napędy optyczne CD 2 31.08.2001 01:40


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.