Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.12.2013, 23:34   #1
samuraxo
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 12.12.2013
Posty: 9
samuraxo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Poszukuje takiej nagrywarki...

Witam
Poszukuje nagrywarki BluRay obsługującej większość formatów płyt w tym BDXL 128GB. Zależy mi na technologi LightScribe.
samuraxo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.12.2013, 07:22   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez samuraxo Podgląd Wiadomości
Witam
Poszukuje nagrywarki BluRay obsługującej większość formatów płyt w tym BDXL 128GB. Zależy mi na technologi LightScribe.
Niet

Ostatnimi modelami BD z LightScribe był Lite-on iHBS 212 (nie produkowany już ) i LG BH10LS30(również nie produkowany) oczywiście bez obsługi BDXL

Najwięcej formatów płyt wspierają najnowsze modele

LG BH16NS40/WH16NS40/BH16NS48

Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2013, 07:40   #3
samuraxo
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 12.12.2013
Posty: 9
samuraxo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmmm

Wielka szkoda, jak dla mnie ;/
Głupota lekka no ale cóż.
W każdym razie najlepszym wyborem będzie chyba to co dawno już miałem na oku czyli LG BH16NS40

Kurcze szkoda, tylko, że na allegro te wersje bez opakowania czyli OEM chyba. Co oni z tym robią, opakowania i płytki dla siebie zagarniają czy jak to jest?
Nie siedzę w tym temacie, ale to lekko nienormalne żeby na jednej aukcji w podobnej cenie była nagrywarka w foli i tyle, a na drugiej 10zł drożej już z kablami, programami i kartonem całym.

tu?
skroc.pl /lglglg

Są też od 280, pomógłbyś mi wybrać?

Cholera, szkoda, że nie będę mógł sobie na DVD nic "druknąć", taka fajna opcja, jakoś nigdy w życiu z niej nie korzystałem, a żałuję bo płytki z filmami byłyby teraz dużo ładniejsze hehe.
samuraxo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2013, 08:06   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez samuraxo Podgląd Wiadomości
Wielka szkoda, jak dla mnie ;/
Głupota lekka no ale cóż.
W każdym razie najlepszym wyborem będzie chyba to co dawno już miałem na oku czyli LG BH16NS40

Kurcze szkoda, tylko, że na allegro te wersje bez opakowania czyli OEM chyba. Co oni z tym robią, opakowania i płytki dla siebie zagarniają czy jak to jest?
Nie siedzę w tym temacie, ale to lekko nienormalne żeby na jednej aukcji w podobnej cenie była nagrywarka w foli i tyle, a na drugiej 10zł drożej już z kablami, programami i kartonem całym.

tu?
skroc.pl /lglglg

Są też od 280, pomógłbyś mi wybrać?

Cholera, szkoda, że nie będę mógł sobie na DVD nic "druknąć", taka fajna opcja, jakoś nigdy w życiu z niej nie korzystałem, a żałuję bo płytki z filmami byłyby teraz dużo ładniejsze hehe.
Wersja BOX i OEM są wersjami producenta LG.
Ostanie BOX od LG z jakimi się spotkałem w tym napędzie są skromniejsze i zawierają oprogramowanie OEM PowerDVD10 lub coraz rzadziej OEM Media Suite 11,kabel SATA i adapter zasilania SATA i śrubki.
W wersji OEM tylko nagrywarka w worku.
Pytaj się przed zakupem sprzedawców co jest w zestawie bo LG zaczął oszczędzać i coraz mniej dodatków daje

tui masz BOX na Allegro:
http://allegro.pl/nowosc-najszybsza-...776593745.html

Co do LightScribe kup sobie jakąś używkę LG lub Samsunga z LS za 10 zł i jazda
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2013, 10:24   #5
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez samuraxo Podgląd Wiadomości
Cholera, szkoda, że nie będę mógł sobie na DVD nic "druknąć", taka fajna opcja, jakoś nigdy w życiu z niej nie korzystałem, a żałuję bo płytki z filmami byłyby teraz dużo ładniejsze hehe.

Ale co za problem kupic BD do nadruku i w drukarce plujce wydrukowac ladnie kolorowo na nosniku , stad zapewne lightscibe odchodzi bo technologia nadruku kolorowego na plytach wali drzwiami i oknami
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2013, 17:42   #6
samuraxo
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 12.12.2013
Posty: 9
samuraxo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki czary2mary.
Kto wie czy moja nagrywarka stara DVD nie ma tej opcji. Ok już wiem, nie ma : D
Mam starego LiteOn'a DH-20A4P

Chyba kupie tą wersję BOX, wolę już mieć wszystko w zestawie. Zapytałem jakie oprogramowanie jest dołączone i czekam.
Chyba nic lepszego w tej cenie nie znajdę?
Jest szybka, nagrywa M-Disc, Blu XXL-ki....

Nigdy nie interesowałem się takimi niby pierdołami jak lightscribe, ale teraz widzę jak zaje..fajnie mogły wyglądać moje wszystkie płytki heh.

Misiozol w drukarce na nośniku?
Nie za bardzo wiem o co chodzi, ale jak już mówiłem, nie interesowałem się nigdy tym tematem.
Myślałem, że od tego jest specjalny laser i specjalna powierzchnią płyty?
Przecież chyba nic się na płytkę nie nakleja
Może chodzi o specjalne drukarki hmm?

Edytowane:

Sprzedawca pewien odpisał mi:
" Jeśli chodzi o Lightscirbe, to od razu mogę Panu powiedzieć ***8211; żadna nagrywarka Blu-ray nie ma tej funkcji, technologia wymiera wraz z DVD. Pozdrawiam."

O co w tym chodzi i czemu wymiera, nigdy nie zdążyłem nawet z tego skorzystać ; d
Przecież fajnie w nagrywarce mieć bajer, który pozwoli bez zbędnych dupereli wypalić grafikę na nośniku.
Chyba, że jakieś inne metody są teraz stosowane niż laser i spec. powierzchnia?

Nie piszemy posta pod postem, do tego służy opcja edycji posta/grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 13.12.2013 o godz. 17:55
samuraxo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2013, 17:58   #7
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez samuraxo Podgląd Wiadomości
Dzięki czary2mary.
Kto wie czy moja nagrywarka stara DVD nie ma tej opcji. Ok już wiem, nie ma : D
Mam starego LiteOn'a DH-20A4P

Chyba kupie tą wersję BOX, wolę już mieć wszystko w zestawie. Zapytałem jakie oprogramowanie jest dołączone i czekam.
Chyba nic lepszego w tej cenie nie znajdę?
Jest szybka, nagrywa M-Disc, Blu XXL-ki....

Nigdy nie interesowałem się takimi niby pierdołami jak lightscribe, ale teraz widzę jak zaje..fajnie mogły wyglądać moje wszystkie płytki heh.

Misiozol w drukarce na nośniku?
Nie za bardzo wiem o co chodzi, ale jak już mówiłem, nie interesowałem się nigdy tym tematem.
Myślałem, że od tego jest specjalny laser i specjalna powierzchnią płyty?
Przecież chyba nic się na płytkę nie nakleja
Może chodzi o specjalne drukarki hmm?

Edytowane:

Sprzedawca pewien odpisał mi:
" Jeśli chodzi o Lightscirbe, to od razu mogę Panu powiedzieć ***8211; żadna nagrywarka Blu-ray nie ma tej funkcji, technologia wymiera wraz z DVD. Pozdrawiam."

O co w tym chodzi i czemu wymiera, nigdy nie zdążyłem nawet z tego skorzystać ; d
Przecież fajnie w nagrywarce mieć bajer, który pozwoli bez zbędnych dupereli wypalić grafikę na nośniku.
Chyba, że jakieś inne metody są teraz stosowane niż laser i spec. powierzchnia?

Nie piszemy posta pod postem, do tego służy opcja edycji posta/grzeniu
Drukarka z możliwością nadruku na płytach printable i piękne etykiety
Poszukuje takiej nagrywarki...-2013-12-13-18-57-01.jpg
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2013, 18:17   #8
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Na dzien dzisiejszy kazda drukarka ze srednio niskiej polki i w gore posiada mozliwosc nadruku na plytach printable
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2013, 21:33   #9
samuraxo
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 12.12.2013
Posty: 9
samuraxo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmmm rozumem, ale czy nie lepiej zamiast dodatkowego kloca w postaci drukarki, mieć to wbudowane w napęd?
Rozumiem, że drukarki laserowe?
Może jakaś różnica w jakości jest?
samuraxo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2013, 01:25   #10
gbetiuk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.07.2005
Posty: 2
gbetiuk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No właśnie nie laserowe, a atramentowe - niby w jaki sposób laserem wypaliłbyś kolorowy wzór?
gbetiuk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2013, 04:30   #11
samuraxo
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 12.12.2013
Posty: 9
samuraxo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez gbetiuk Podgląd Wiadomości
No właśnie nie laserowe, a atramentowe - niby w jaki sposób laserem wypaliłbyś kolorowy wzór?
Przecież napędy LightScribe właśnie to robią.
Tuszem po płycie? O.o
Chyba bym tak nie zaryzykował swoich danych.

To drukarki laserowe Twoim względem nie istnieją?
samuraxo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2013, 06:27   #12
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Drukowanie na płytach do tego przeznaczonych(Printable) jest zupełnie bezpieczne .Oferta takich płyt jest bardzo duża Jest to dzisiaj najładniejsza technologia robienia nadruku na płytach

np..

http://www.sklep.platinet.pl/FOTO_PL...10298,%29.aspx

Drukarka praktycznie każda atramentowa z minimum średniej półki .

np.

http://canon.strefamarek.allegro.pl/...ma-mg5350.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2013, 14:06   #13
samuraxo
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 12.12.2013
Posty: 9
samuraxo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Drukowanie na płytach do tego przeznaczonych(Printable) jest zupełnie bezpieczne .Oferta takich płyt jest bardzo duża Jest to dzisiaj najładniejsza technologia robienia nadruku na płytach

np..



Drukarka praktycznie każda atramentowa z minimum średniej półki .

np.

Dzięki "stary" zielony w temacie byłem strasznie
Sprzedawca coś nie odpowiada na pytanie jakie oprogramowanie dołączone do tego BOXA od LG, ale najwyżej i tak kupię. NA razie czekam drugi dzień na odp. biorę też pod uwagę, że jest weekend


PS. Niezłe gówno mam, a nie drukarkę z tego co widzę, za przeproszeniem, ale tu się chyba nie dowiem na tym forum za wiele jaką drukarkę kiedyś wybrać? Dużo tuszu pożera taki nadruk czy "normalnie"?
samuraxo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2013, 16:28   #14
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Proste drukarke najlepiej kupywac z glowica drukujaca ktora nie ma jej zintegrowanych z tonerami oraz w ktorej sie da zainstalowac CISS a reszta do wyboru oraz w/g portwela osobiscie polecam cannon
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2013, 19:25   #15
samuraxo
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 12.12.2013
Posty: 9
samuraxo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
" Witam.
W skład oprogramowania wchodzi:

CyberLink PowerDVD BD CyberLink Power2Go
CyberLink PowerProducer
CyberLink MediaShow
CyberLink Media Espresso
CyberLink PowerBackup
User Manual

Pozdrawiam
Com-Tel
"

Wszystko ok?


Misiozol, wezmę sobie do głowy to co piszesz. Szkoda tylko, że nie wyjaśniasz, bo to czym najmniej się interesuje to drukarki i mimo, że nie raz kompy składałem to sfera drukarek jest dla mnie czarną magią
Po prostu fajnie by było jak byś wyjaśnił, bo to troszkę tak jak byś po japońsku pisał (te skróty dla mnie). Dzięki jednak, że i tak się wypowiadasz
samuraxo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nie widać nagrywarki w niektórych programach Janek55 Napędy optyczne CD 4 03.01.2005 14:29
Problem z wykryciem nagrywarki Nec ND-3500 WILI_ Napędy optyczne CD 2 28.12.2004 11:33
Proszę o opinie na temat nagrywarki Asus DRW-1604P Andrzej Nie Napędy optyczne DVD 1 07.10.2004 22:05
Nagrywarki DVD a zabezpieczenia czero Napędy optyczne DVD 2 01.10.2004 15:23
POSZUKUJE BIOS 1.01 DO NAGRYWARKI LG 32X sawcz Napędy optyczne CD 0 04.06.2002 19:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.