Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.01.2011, 22:48   #1
aarko1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.01.2011
Posty: 4
aarko1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z nagraniem filmu hd na blu ray

witam wszystkich mam problem .od niedawna jestem posiadaczem kamerki sony hd cx155 to była szybka decyzja ,materiał z kamerki zgrałem na komputer widze format m2ts oraz mts ,wiec kupiłem nagrywarke lg bh10 ls30 działa poprawnie ,mam tez program cyberlink power2go oem za pomoca ktorego probuje stworzyc z tego materiału film na blu ray do odtwarzacza stac .same pliki moge nagrac na płytke bez problemu zeby odworzyc na kompie ,ale jak probuje stworzyc film aby ogladac na odwarzaczu blu ray program odrzuca mi te pliki choc w zakładce jakie pliki obsługuje sa wymienione miedzy innymi m2ts i inne co moze byc powodem jak do tego sie dobrac zeby ogladac na stacjonarnym
pozdr aarko
aarko1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.02.2011, 09:37   #2
latet
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 04.08.2003
Posty: 691
latet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Skoro to kamerka Sony, to powinieneś dostać wraz z nią program o nazwie PMB - on ma opcję nagrywanie płyt AVCHD. Powinien sobie poradzić.

Pomyśl też o jakimś niezależnym (darmowym) programie do tworzenia z materiału video obrazów ISO płyt Blue-Ray (zdaje się, że dobrze robi to tsMuxeR GUI). Potem taki obraz spokojnie wypalisz na płytę programem ImgBurn, albo odtworzysz w odtwarzaczach, które czytają bezpośrednio z pliku .iso (większość nowoczesnych playerów multimedialnych to umie).

Słyszałem też, że niezły jest też multiAVCHD (też darmowy), ale nie miałem okazji spróbować.

Mam też prośbę ze swojej strony. Ponieważ jestem zainteresowany tą kamerką, czy mógłbym Cię uprzejmie prosić o udostępnienie 2-3 krótkich, oryginalnych plików .mts (czy też .m2ts - nie wiem, kiedy który rodzaj powstaje?). Chodzi mi o takie 5-10 sek. nagrania, abym mógł ocenić jakość obrazu i dźwięku (szumy). Szczególnie zależy mi na nagraniu z pomieszczenia przy sztucznym świetle.

Dziękuję,

latet
latet jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.03.2011, 22:20   #3
aarko1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.01.2011
Posty: 4
aarko1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez latet Podgląd Wiadomości
Skoro to kamerka Sony, to powinieneś dostać wraz z nią program o nazwie PMB - on ma opcję nagrywanie płyt AVCHD. Powinien sobie poradzić.

Pomyśl też o jakimś niezależnym (darmowym) programie do tworzenia z materiału video obrazów ISO płyt Blue-Ray (zdaje się, że dobrze robi to tsMuxeR GUI). Potem taki obraz spokojnie wypalisz na płytę programem ImgBurn, albo odtworzysz w odtwarzaczach, które czytają bezpośrednio z pliku .iso (większość nowoczesnych playerów multimedialnych to umie).

Słyszałem też, że niezły jest też multiAVCHD (też darmowy), ale nie miałem okazji spróbować.

Mam też prośbę ze swojej strony. Ponieważ jestem zainteresowany tą kamerką, czy mógłbym Cię uprzejmie prosić o udostępnienie 2-3 krótkich, oryginalnych plików .mts (czy też .m2ts - nie wiem, kiedy który rodzaj powstaje?). Chodzi mi o takie 5-10 sek. nagrania, abym mógł ocenić jakość obrazu i dźwięku (szumy). Szczególnie zależy mi na nagraniu z pomieszczenia przy sztucznym świetle.

Dziękuję,

latet
dzieki za odp widzisz mam ten program o ktorym piszesz niestety moj win odwołuje sie do strony win aby cos pobrac wiec pobieram ale nie w jezyku polskim i nie moge tego zaistalowac chociasz mam pak3 jesli chodzi mts czy m2ts drugi ma lepsza jakosc moge ci przesłac takie probki niewiem tylko czy po zipowaniu mailem przejdzie pozdr
aarko1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 22:16
Chuck Norris Morris Humor 111 07.10.2018 02:42
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 18:16
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 17:07
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 20:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.