![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany
Data rejestracji: 25.01.2013
Posty: 27
![]() |
Wypadło mi z nagrywarki BR Pioneera
Wiesz może ktoś z którego miejsca rozbieranego napędu Pioneera XLT09 (o ile dobrze pamiętam) mogły mi te gumki wypaść i czy są potrzebne?
Nawiasem pasta na jakimś scalaku po kilku latach wykruszyła się po spojrzeniu na nią
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,927
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Thermal pady, tak sa potrzebne.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany
Data rejestracji: 25.01.2013
Posty: 27
![]() |
Dzięki. Po dziurkach domyśliłem się z których układów. Chyba i tak mi jednego brakuje, ale już trudno.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,927
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Dokup uniwersalne i napraw jak trzeba.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs. |
|
|
|
![]() |
| Tagi |
| br, mi, nagrywarki, pioneera, wypadło |
|
|