Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.07.2013, 00:54   #16
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam jeszcze jedno pytanie tym razem zwiazane z plytami. Zauwazylem ze bardzo mocno na rynek wchodzi niemiecka firma MediaRange - czy warto interesowac sie ta firma. A takze intenso, xlayer? Platinum swego czasu mialem plyty DVD i cd jakosc koszmar. A bluray?
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.07.2013, 09:11   #17
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Mam jeszcze jedno pytanie tym razem zwiazane z plytami. Zauwazylem ze bardzo mocno na rynek wchodzi niemiecka firma MediaRange - czy warto interesowac sie ta firma. A takze intenso, xlayer? Platinum swego czasu mialem plyty DVD i cd jakosc koszmar. A bluray?
KING jest tylko jeden

http://allegro.pl/panasonic-bd-r-blu...391680252.html
http://allegro.pl/panasonic-blu-ray-...361512238.html

Z płytami marek MediaRange,Intenso,Omega itp jest tak jak na loterii na ruletce-przeważnie te firmy oferują płyty z odrzutów nie spełniających norm ,partii testowych ustawień tłoczni itp -więc trzeba się liczyć z ryzykiem wtopy -ostatnio ktoś tu utopił się w chyba 100szt MediaRange 50GB-gdzieś jest o tym w jakimś temacie.
Przy takiej cenie Panasonika nie warto szukać nic innego
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 17.07.2013 o godz. 09:14
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2013, 22:31   #18
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
KING jest tylko jeden

http://allegro.pl/panasonic-bd-r-blu...391680252.html
http://allegro.pl/panasonic-blu-ray-...361512238.html

Z płytami marek MediaRange,Intenso,Omega itp jest tak jak na loterii na ruletce-przeważnie te firmy oferują płyty z odrzutów nie spełniających norm ,partii testowych ustawień tłoczni itp -więc trzeba się liczyć z ryzykiem wtopy -ostatnio ktoś tu utopił się w chyba 100szt MediaRange 50GB-gdzieś jest o tym w jakimś temacie.
Przy takiej cenie Panasonika nie warto szukać nic innego
Jeżeli chodzi o jitter, to wcale nie.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2013, 22:36   #19
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
Jeżeli chodzi o jitter, to wcale nie.
Ok, a lopatologicznie jak to zrozumiec?
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2013, 22:58   #20
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Ok, a lopatologicznie jak to zrozumiec?
Nośniki Panasonic są zdecydowanie najlepsze. Jeżeli chodzi o błędy Jitter, to trochę huśtawka. W sensie pozytywnym oczywiście dla nośnika Panasonic.
Na 208DBK, płyty 25 i 50GB nośniki TDK miały nieco lepsze wartości niż niby ubóstwiany Panasonic. Jitter jest dosyć istotny na lata, choć błędy LDC i BIS są równie ważne. Czy aby naprawdę ważniejsze od Jittera ? Nie wiem.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2013, 23:10   #21
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zapytalem, jako ze nie robie testow a to co dla mnie najwazniejsze to zeby pozniej plyta dzialala. Ale czytalem kiedys (nie wiem juz gdzie) ze nawet plyty takiej marki jak Tayima Yunden potrafily zaraz po nagraniu wykazywac duze ilosci bledow. A ponoc ma to wplyw na ich trwalosc. Chyba ze sie myle?
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2013, 23:38   #22
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Zapytalem, jako ze nie robie testow a to co dla mnie najwazniejsze to zeby pozniej plyta dzialala. Ale czytalem kiedys (nie wiem juz gdzie) ze nawet plyty takiej marki jak Tayima Yunden potrafily zaraz po nagraniu wykazywac duze ilosci bledow. A ponoc ma to wplyw na ich trwalosc. Chyba ze sie myle?
Taiyo Yuden, właśnie miałem iść spać.

Zapewne kolega "czary2mary" pomoże. Polecam.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 11:35   #23
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie na dwóch napędach LG i Lite-on zdecydowanie wygrywa Panasonic BD-R 25GB pod każdym względem-to
nie przypadek że jako jedyny Panasonic daje 50 lat autentycznej gwarancji na te płyty.
Płyty te występują tylko w marce Panasonic czyli jakość jest tak wysoka że nie ma potrzeby pozbywania się śmieci do firm handlujących odpadami.Do póki będą powstawały płyty w
tłoczniach Matsushita Japonia z MID MEIxxx będzie dobrze tak jak kiedyś z CD i DVD -przeniesienie produkcji do podwykonawców
spowodowało że płyty Panasonic CD i DVD są teraz robione w Indiach przez MBI i są zupełnie przeciętne.

Dobra płyta przeważnie zawsze się wypali w większości napędów ale już zła
jest zupełną niewiadomą
Wczoraj i dziś palone losowo płyty brane z cake -całkowicie powtarzalne i jakość do której daleko całej reszcie!!

LG BH16NS40/WH16NS40/BH16NS48

http://forum.cdrinfo.pl/f107/liteon-...ml#post1256310

Nie wiem skąd takie bzdury o Taiyo Yuden -płyty BD HTL są bardzo dobre tylko że praktycznie na dziś do kupienia tylko
w Japonii -występują tylko pod markami JVC i Thats i tak samo jak u Panasonica nie występują pod żadną inną marką.

Cała reszta bierze przeważnie płyty od podwykonawców -i na przykład w TDK możesz mieć płyty z japońskich tłoczni MID TDKxxx,koreańskich LG MID Philipsxxx,
tajwańskich CMC MID CMCxxx, Ritek MID RITEKxxx i to jest loteria na co trafisz i na jaką partie jakościową.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 12:34   #24
Rudzik99
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 15.08.2011
Posty: 24
Rudzik99 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Podpiął bym się pod temat wyboru nagrywarki. Tyle że, ze względu na jakość i trwałość napędu ale pod interfejs USB. Napęd będzie przeważnie wykorzystywany do archiwizacji, ale rozrywka też jest ważna
Co moglibyście polecić?
Rudzik99 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 13:02   #25
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki za informacje. Zadecydowalem ze - niestety wbralem LG ze wzgledu na M-DISC (juz mam zamowione plyty i starsze DVD zaraz przegrywam na nie) i duzo nizsza cene niz piooner.
Co do plyt - nie wiedzialem ze Taiyo Yuden produkuje pod nazwa JVC, a juz o Thats wogole. Co prawda przegladajac oferte jednej z firm wlasnie w Japonii zauwazylem te marke. Czy sa tu na forum jakies testy tych plyt? Jesli faktycznie jest tak jak piszesz to odstawie soniaki, tdk i maxelki (tdk i maxell mam wlasnie sprowadzane z japonii) a przeniose sie na wspomniane.

Co do testu o ktorym pisalem. Test dotyczyl plyt DVD a nie BD. A jeszcze jedno jakis czas temu widzialem plyty DVD Taiyo Yuden pod wlasna nazwa nie byly one wiele drozsze od innych, a skoro sa tak dobre czemu ich nie mozna dzisiaj kupic? Byly bardzo krotko w sprzedazy.
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 13:44   #26
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Dzieki za informacje. Zadecydowalem ze - niestety wbralem LG ze wzgledu na M-DISC (juz mam zamowione plyty i starsze DVD zaraz przegrywam na nie) i duzo nizsza cene niz piooner.
Co do plyt - nie wiedzialem ze Taiyo Yuden produkuje pod nazwa JVC, a juz o Thats wogole. Co prawda przegladajac oferte jednej z firm wlasnie w Japonii zauwazylem te marke. Czy sa tu na forum jakies testy tych plyt? Jesli faktycznie jest tak jak piszesz to odstawie soniaki, tdk i maxelki (tdk i maxell mam wlasnie sprowadzane z japonii) a przeniose sie na wspomniane.

Co do testu o ktorym pisalem. Test dotyczyl plyt DVD a nie BD. A jeszcze jedno jakis czas temu widzialem plyty DVD Taiyo Yuden pod wlasna nazwa nie byly one wiele drozsze od innych, a skoro sa tak dobre czemu ich nie mozna dzisiaj kupic? Byly bardzo krotko w sprzedazy.


Taiyo Yuden wykupił prawo do marki JVC wraz z tłoczniami -niestety płyty BD w Europie bardzo ciężko kopić -praktycznie wszystko co widziałem prywatny import -chyba nie ma tu u nas na forum testu nośnika TY MID TY-BDY05 przynajmniej nie kojarzę.
Sony jest całkiem dobre -część płyt jest robionych w tłoczniach Matsushity MID MEI T02 (x1-4)-resztę z MID SONYxxx również przyzwoita-najgorsze są od Ritek-MID RITEKxxx

Co do płyt DVD to inna bajka -Taiyo Yuden robi w kilku tłoczniach -jedynie dobre są z najnowocześniejszych tłoczni na świecie JVC i pod taką marką sprzedawane- Verbatim DVD natomiast z innych tłoczni jest dosyć słaby-a oczywiscie jeszcze dochodzą płyty z chińskich tłoczni a te są zupełnie słabe.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 14:17   #27
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Co do płyt DVD to inna bajka -Taiyo Yuden robi w kilku tłoczniach -jedynie dobre są z najnowocześniejszych tłoczni na świecie JVC i pod taką marką sprzedawane- Verbatim DVD natomiast z innych tłoczni jest dosyć słaby-a oczywiscie jeszcze dochodzą płyty z chińskich tłoczni a te są zupełnie słabe.
No tak, ale nie jestes w stanie sprawdzic tego przed zakupem. Jak juz wczesniej wspomniano to "ruletka". Dopiero po otworzeniu pudelka jestes w stanie zrobic test i ewentualnie sprawdzic z jakiej fabryki wychodza plyty. Kiedys czytalem ze jakims programem mozna bylo sprawdzic przed zapisem plyty z jakiej pochodzi fabryki, kiedy produkowana. Ale nie pamietam.

Przegladajac forum zauwazylem rozne opinie na temat Ritec'a. Tutaj tez nie jestesmy w stanie przed zakupem sprawdzic gdzie plyta produkowana.

A propos Verbatim'a. Mialem ostatnio przypadek, znajoma poprosila mnie o przegranie wlasnego wesela na kilka plyt DVD. Moja cena za plyty ja nie interesowala wiec poszla do sklepu prowadzonego przez chinczyka gdzie kupila paczke plyt Verbatim fabrycznie zapakowana z zewnatrz i oddzielnie pakowana w pudelka "slim" wewnatrz. Po otwarciu i wlozeniu do napedu okazalo sie za kazda z 10 plyt byla ... nagrana. Okolo 10mb zajete, jeden folder z opisami po chinsku Cena nie roznila sie od plyt dostepnych w tradycyjnych sklepach.
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 14:25   #28
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
No tak, ale nie jestes w stanie sprawdzic tego przed zakupem. Jak juz wczesniej wspomniano to "ruletka". Dopiero po otworzeniu pudelka jestes w stanie zrobic test i ewentualnie sprawdzic z jakiej fabryki wychodza plyty. Kiedys czytalem ze jakims programem mozna bylo sprawdzic przed zapisem plyty z jakiej pochodzi fabryki, kiedy produkowana. Ale nie pamietam.

Przegladajac forum zauwazylem rozne opinie na temat Ritec'a. Tutaj tez nie jestesmy w stanie przed zakupem sprawdzic gdzie plyta produkowana.

A propos Verbatim'a. Mialem ostatnio przypadek, znajoma poprosila mnie o przegranie wlasnego wesela na kilka plyt DVD. Moja cena za plyty ja nie interesowala wiec poszla do sklepu prowadzonego przez chinczyka gdzie kupila paczke plyt Verbatim fabrycznie zapakowana z zewnatrz i oddzielnie pakowana w pudelka "slim" wewnatrz. Po otwarciu i wlozeniu do napedu okazalo sie za kazda z 10 plyt byla ... nagrana. Okolo 10mb zajete, jeden folder z opisami po chinsku Cena nie roznila sie od plyt dostepnych w tradycyjnych sklepach.
Kupujemy JVC i jesteśmy pewni że płyta jest przyzwoita

JVC DVD+R - made in Japan

JVC DVD+R - made in Japan

JVC DVD+R - made in Japan

JVC DVD+R - made in Japan

JVC DVD+R - made in Japan

JVC DVD+R - made in Japan

JVC DVD+R - made in Japan


JVC DVD+R - made in Japan
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 14:59   #29
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki za linki, szkoda ze nie robisz zdjec okladek, pudelek w oryginale. Latwiej byloby rozpoznac.

Tak mi sie przypomnialo jak piszemy o nagrywaniu. Mam plyty CD-RW x10. problem w tym ze znalezienie takich plyt z maksymalnie x4 jest prawie nie realne a jesli juz to koszt okolo 80zl za 10szt. Kiedys probowalem jednym z programow do nagrywania zmniejszac zapis do maksymalnie x2 ale z uporem maniaka nagrywarka zapisywala x10. Mam sporo muzyki i musze zgrac je na MD, ale mioj CD po wymianie optyki na oryginal nie bardzo chce czytac plyty z zapisem wyzszym niz x4. Czy istnieje mozliwosc zmniejszenia szybkosci aby nagrywarka nie palila z taka szybkoscia. Mam nowe swieze plyty Verbatima CD-RW ale podczas odczytu plyta "przeskakuje".
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 19:19   #30
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Dzieki za linki, szkoda ze nie robisz zdjec okladek, pudelek w oryginale. Latwiej byloby rozpoznac.

Tak mi sie przypomnialo jak piszemy o nagrywaniu. Mam plyty CD-RW x10. problem w tym ze znalezienie takich plyt z maksymalnie x4 jest prawie nie realne a jesli juz to koszt okolo 80zl za 10szt. Kiedys probowalem jednym z programow do nagrywania zmniejszac zapis do maksymalnie x2 ale z uporem maniaka nagrywarka zapisywala x10. Mam sporo muzyki i musze zgrac je na MD, ale mioj CD po wymianie optyki na oryginal nie bardzo chce czytac plyty z zapisem wyzszym niz x4. Czy istnieje mozliwosc zmniejszenia szybkosci aby nagrywarka nie palila z taka szybkoscia. Mam nowe swieze plyty Verbatima CD-RW ale podczas odczytu plyta "przeskakuje".
Jak bym miał każde pudło fotografować to nic innego nie mógłbym zrobić również bez tego kończy mi się dopuszczalna wielkość MB na dodawanie załączników więc nie długo nic już nie będę wstawiał tutaj

Płyty JVC które miałem tak wyglądały

JVC DVD+R - made in Japan

Co do wolniejszego zapisu to zapisze nagrywarka tak jak jest zapisane w firmware -nowe modele mają najniższą prędkość x16 -czasami x8 i temat bez przerobienia firmware jest nie do ruszenia
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Laptop nie widzi nagrywarki ;-( Prośba o pomoc arekszym Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 0 14.02.2006 20:30
Trochę inne pytanie o wybór nagrywarki pianoman Napędy optyczne CD 8 20.09.2005 09:11
Zakup CD-RW - prośba o pomoc w wyborze... Kalasanty Napędy optyczne CD 10 14.03.2003 12:59
aktualizacja biosu nagrywarki 8080b do biosu nagrywarki 8120B ver.2.00 metro21 Napędy optyczne CD 1 01.01.2002 18:11


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.