Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.07.2013, 12:58   #31
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
https://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=77314 - napiszesz tutaj i coś na powiększenie limitu na pewno się zaradzi.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.07.2013, 16:35   #32
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
https://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=77314 - napiszesz tutaj i coś na powiększenie limitu na pewno się zaradzi.
Już jakiś czas temu Bartezowi zameldowałem na PW najwyraźniej na rozpatrzenie podania ma 30dni
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2013, 22:20   #33
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, kontynuujac temat Dotarla do mnie nagrywarka LG z plytami M-disc.

Nie bede sie tu rozpisywal o niej, ale zauwazalnie jest szybsza od tych co mialem. Praktycznie blyskawicznie odnajduje nosnik i wyswietla zawartosc. W Asusie od samego poczatku trwalo to dobrych kilkanascie sekund.

Jednak bez zachwytu. Pierwsza plyte ktorej nie umial skopiowac Asus (o czym wczesniej wspomnialem) LG skopiowalo blyskawicznie a film jak wczesniej pisalem tym razem dziala bez problemu. Niestety druga plyte juz mielil. I niestety kopiowanie wlasnego filmu musialem rozlozyc na 3 razy bo sie zawieszala tak samo jak ASUS, a wiec sprawdze jeszcze przez kilka dni i conajwyzej do wymiany.

Alez mam szczescie ;(

PS
Software zamieszczone do LG to jest jakis zart. Ani razu nie udalo mi sie zainstalowac nawet minimum z opcji. Przy probie instalacji z napedu HP zawiesil sie podczas pierwszej instalacji. Instalacja z napedu HP spowodowala ze instalator co kilka sekund otwieral sie jako nowy proces. W koncu jak mialem juz blisko 40 procesow otwartych musialem wyciagnac plyte z napedu. Poprostu to sie w pale nie miesci.

Ostatnio zmieniany przez anmedia : 24.07.2013 o godz. 22:24
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2013, 23:08   #34
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Trzeba było czytać to co napisał kolega "czary2mary" w drugim poście.
Pomijając model S08-XLT
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2013, 23:19   #35
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czytalem, czytalem, glupi nie jestem. Napisalem rowniez ze mam sporo filmow bardzo waznych (takze dla klientow) wiec po przeczytaniu postu drugiego wyszedlem z zalozenia ze nadaza sie okazja i zmiany a szczegolnie ze tylko LG obsluguje M-Disc. Dodatkowo w ktoryms z postow ktos wspomnial ze nagrywarki obslugujace BD-XL i M-Disc musza miec trwalsza optyke.
Rowniez doczytalem
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Jakość napędów optycznych jest bardzo słaba stąd tez powyższe kłopoty
W sumie to co najwazniejsze po uszkodzeniu HDD udalo mi sie odzyskac wszystkie plyty BD i DVD.
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2013, 07:47   #36
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Witam, kontynuujac temat Dotarla do mnie nagrywarka LG z plytami M-disc.

Nie bede sie tu rozpisywal o niej, ale zauwazalnie jest szybsza od tych co mialem. Praktycznie blyskawicznie odnajduje nosnik i wyswietla zawartosc. W Asusie od samego poczatku trwalo to dobrych kilkanascie sekund.

Jednak bez zachwytu. Pierwsza plyte ktorej nie umial skopiowac Asus (o czym wczesniej wspomnialem) LG skopiowalo blyskawicznie a film jak wczesniej pisalem tym razem dziala bez problemu. Niestety druga plyte juz mielil. I niestety kopiowanie wlasnego filmu musialem rozlozyc na 3 razy bo sie zawieszala tak samo jak ASUS, a wiec sprawdze jeszcze przez kilka dni i conajwyzej do wymiany.

Alez mam szczescie ;(

PS
Software zamieszczone do LG to jest jakis zart. Ani razu nie udalo mi sie zainstalowac nawet minimum z opcji. Przy probie instalacji z napedu HP zawiesil sie podczas pierwszej instalacji. Instalacja z napedu HP spowodowala ze instalator co kilka sekund otwieral sie jako nowy proces. W koncu jak mialem juz blisko 40 procesow otwartych musialem wyciagnac plyte z napedu. Poprostu to sie w pale nie miesci.
Hmm... jeżeli te LG nie potrafi przeczytać jakieś płyty BD i się zawiesza przy odczycie to już nic tej płyty nie odczyta w normalnym trybie-kłania się Isobuster i odczyt z pomijaniem błędów który może potrwać nawet kilka dni
Chyba że jest jakiś problem z kompem albo ze sterami SATA i wiesza napęd.

Co do softu CyberLink Media Suite nigdy się nie spotkałem z problemem zainstalowania (20-30 instalacji tego pakietu na różnych kompach -czasami nie działa Instant Burn ale to problem sprzętowy zazwyczaj)-trwa to długo i rzeczywiście jest wiele procesów ale tak naprawdę instalator kilka programów instaluje które wchodzą w skład pakietu.
Sam Power DVD w sklepie kosztuje 300-350zl -więc cena softu dołączonego do nagrywarki przekracza z 5 razy cenę samego napędu

Zakup nagrywarki BluRay - pomoc!-media-swit.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2013, 08:53   #37
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki za info. Plyta o ktorej wspomnialem dziala. Wczesniej w Asusie rowniez dalo sie ja skopiowac, ale jako ze padal laser, po skopiowaniu na filmie bylo duzo pikseli. Plyte ktorej Asus nie umial skopiowac LG skopiowalo jako pierwsza bez najmniejszego problemu. A film po skopiowaniu nie posiada zadnej wady.

Z tego co moge sie wylacznie domyslac, problemem jest zbyt wysoka temperatura. Plyta tuz po wyciagnieciu az pazy w rece + wysoka predkosc odczytu daje wlasnie taki efekt. W koncu po kilku probach udalo mi sie plyte zgrac. I po ogladnieciu filmu rowniez nie widac zadnego uszkodzenia (zarwania czy pikseli).

Powiem szczerze, ze gdyby nie koniecznosc odzyskania kilku filmow po uszkodzeniu HDD, pewnie bym tego nie zauwazyl.

Co do instalatora. Taki problem jak opisalem z moim wieloletnim doswiadczeniem widze po raz pierwszy. Dzisiaj wieczorem sprubuje zrobic zrzut ekranu, lub zgrac caly proces instalacji.

PS.
@czary2mary, Ty posiadasz te nagrywarke. Mozesz napisac jak ja dostales i z czym. Ja otrzymalem w pudelku bardzo podobnym do tego jak sie sprzedaje dyski HDD, szare bez obrazkow. Plyta z oprogramowaniem zawiera Power DVD ale w wersji 10. I w komplecie byly srubki, kabel SATA i kabel zasilajacy SATA.

Ostatnio zmieniany przez anmedia : 25.07.2013 o godz. 08:56
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2013, 09:54   #38
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
@czary2mary, Ty posiadasz te nagrywarke. Mozesz napisac jak ja dostales i z czym. Ja otrzymalem w pudelku bardzo podobnym do tego jak sie sprzedaje dyski HDD, szare bez obrazkow. Plyta z oprogramowaniem zawiera Power DVD ale w wersji 10. I w komplecie byly srubki, kabel SATA i kabel zasilajacy SATA.
Ja kupiłem w wersji BOX -czyli z firmowym pudełkiem ,kablami śrubkami,przejściówką zasilania SATA,płytą M-Disc , pakiet CyberLink Media Suite

Zakup nagrywarki BluRay - pomoc!-ultra10.png

Mniej więcej tak to wyglądało

Zakup nagrywarki BluRay - pomoc!-lg-bh16ns40-box-contents.png

Są jeszcze wersje OEM -jedna taka jak Twoja w kartonie z kablami i Power DVD10 i w opakowaniu foliowym sam napęd tylko chyba z śrubkami
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2013, 09:56   #39
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
De lux

Ja do mojego Pioneera dostałem ... yyyy..... no..... paragon i karte gwarancyjną?
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2013, 19:19   #40
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
De lux

Ja do mojego Pioneera dostałem ... yyyy..... no..... paragon i karte gwarancyjną?
Ja też. Pionek jest jak, dobre stare wino. Do niego nic nie trzeba.
Takie LG czymś musi zachęcić klienta, bo cena taka jak u wszystkich.

P.S. Pioneer S08XLT to nie Pionek. Zalatuje chińską podróbą.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2013, 18:59   #41
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Są jeszcze wersje OEM -jedna taka jak Twoja w kartonie z kablami i Power DVD10 i w opakowaniu foliowym sam napęd tylko chyba z śrubkami
Tam gdzie ja kupowalem nie bylo zadnej wzmianki ze to wersja oem. Natomiast jest ta sama nagrywarka - drozsza ale z zapisem x8 na dyski BD, a tansza z zapisem x2 (wlasnie te posiadam)

Co do kompletu u mnie brakuje instrukcji (a pani mnie zapewniala ze powinna byc) i plyty DB, cala reszta jak u Ciebie.

Ja tam nie mam problemu z wymiana czy ze zwrotem wiec to kwestia kilku dni wyjasnienia lub zwrot.

Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
Takie LG czymś musi zachęcić klienta, bo cena taka jak u wszystkich.
Pomijajac sama plyte bo nawet do Asusa dostalem Verbatim BD-RW ale sam fakt obslugi M-Disc jest juz nie byle czym. Z tego co poczytalem w internecie to niestety ale malo prawdopodobne aby inne firmy wprowadzily te technologie do swoich nagrywarek. Jedynie Hitachi-LG wpieraja ten projekt, reszcie jakos na tym nie zalezy, a szkoda.

Ostatnio zmieniany przez anmedia : 27.07.2013 o godz. 19:03
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2013, 20:08   #42
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
M-Disc to lipa. Co tam trzeba na tej wielkości nośniku archiwizować ?
No chyba, że ktoś miłuje się w rozdzielczości DVD. Kupa na amen.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2013, 22:09   #43
anmedia
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2004
Posty: 35
anmedia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
M-Disc to lipa. Co tam trzeba na tej wielkości nośniku archiwizować ?
No chyba, że ktoś miłuje się w rozdzielczości DVD. Kupa na amen.
Kolego, na tak doswiadczonego "forumowicza" to albo to co napisales nalezy potraktowac jako "zart" albo szukasz klotni. Kto z taka wiedza pisze takie glupoty
Jezeli Twoim argumentem jest tylko
Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
Co tam trzeba na tej wielkości nośniku archiwizować ?
No chyba, że ktoś miłuje się w rozdzielczości DVD.
to chyba ograniczasz sie jedynie do siebie. Nie bede Ci dawal "wykladu" bo nie ma sensu. Ale byli juz tacy co po wprowadzeniu plyt DVD przewidywali upadek plyt CD w bardzo krotkim czasie. A jak widac to jakos plytki maja sie dobrze i przynajmiej przez najblizsze 10 lat nie grozi im wyginiecie. A powodow dlaczego jest bardzo wiele.
anmedia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2013, 08:08   #44
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Tam gdzie ja kupowalem nie bylo zadnej wzmianki ze to wersja oem. Natomiast jest ta sama nagrywarka - drozsza ale z zapisem x8 na dyski BD, a tansza z zapisem x2 (wlasnie te posiadam)

Co do kompletu u mnie brakuje instrukcji (a pani mnie zapewniala ze powinna byc) i plyty DB, cala reszta jak u Ciebie.

Ja tam nie mam problemu z wymiana czy ze zwrotem wiec to kwestia kilku dni wyjasnienia lub zwrot.


Pomijajac sama plyte bo nawet do Asusa dostalem Verbatim BD-RW ale sam fakt obslugi M-Disc jest juz nie byle czym. Z tego co poczytalem w internecie to niestety ale malo prawdopodobne aby inne firmy wprowadzily te technologie do swoich nagrywarek. Jedynie Hitachi-LG wpieraja ten projekt, reszcie jakos na tym nie zalezy, a szkoda.
Wersję wyposażenia są zmienne -zróżnicowane terytorialnie i czasowo-u nas w PL jest wiele nawet wersji BOX -dodają czasami tylko płytę DVD ,DVD-RAM albo nic -nie ma reguły.

Ja dokładnie taki BOX kupiłem u tego sprzedawcy

http://allegro.pl/nowosc-najszybsza-...399416689.html

Inne oferty BOX

http://allegro.pl/nagrywarka-blu-ray...417115112.html

http://allegro.pl/nagrywarka-blu-ray...407258648.html

http://allegro.pl/nagrywarka-bd-re-l...425124521.html

Nie wiem co to zapis BD x8 i BD x 2?
LG BH16NS40 może zapisywać BD-R z prędkością x16 i sam Panasonic BD-R 25GB tak paliłem


Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
M-Disc to lipa. Co tam trzeba na tej wielkości nośniku archiwizować ?
No chyba, że ktoś miłuje się w rozdzielczości DVD. Kupa na amen.
W sierpniu 2013 na rynku ma się pojawić M-Disc BD-R 25GB który kasuje wady które podajesz
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2013, 08:49   #45
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez anmedia Podgląd Wiadomości
Kolego, na tak doswiadczonego "forumowicza" to albo to co napisales nalezy potraktowac jako "zart" albo szukasz klotni. Kto z taka wiedza pisze takie glupoty
Jezeli Twoim argumentem jest tylko

to chyba ograniczasz sie jedynie do siebie. Nie bede Ci dawal "wykladu" bo nie ma sensu. Ale byli juz tacy co po wprowadzeniu plyt DVD przewidywali upadek plyt CD w bardzo krotkim czasie. A jak widac to jakos plytki maja sie dobrze i przynajmiej przez najblizsze 10 lat nie grozi im wyginiecie. A powodow dlaczego jest bardzo wiele.
Kłótni nie szukam, oczywiście, że ograniczam się do siebie. Wykładów również nie przyjmuję, chyba, że od pana czary2mary.
Przy aktualnych cenach nośników DVD-DL cały ten bajzel jest zupełnie nie opłacalny. Nośnik BD 25GB można kupić już za 5zł a nawet mniej. Każdy ma swój rozum i potrafi liczyć. Przynajmniej mam taką nadzieję.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Laptop nie widzi nagrywarki ;-( Prośba o pomoc arekszym Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 0 14.02.2006 20:30
Trochę inne pytanie o wybór nagrywarki pianoman Napędy optyczne CD 8 20.09.2005 09:11
Zakup CD-RW - prośba o pomoc w wyborze... Kalasanty Napędy optyczne CD 10 14.03.2003 12:59
aktualizacja biosu nagrywarki 8080b do biosu nagrywarki 8120B ver.2.00 metro21 Napędy optyczne CD 1 01.01.2002 18:11


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.