Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.01.2011, 11:40   #1
75radekc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2011
Posty: 3
75radekc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cambridge Audio dvd 89 problemy z odtwarzaczem

Witam.
Od 4 lat jestem posiadaczem odtwarzacza Cambridge Audio dvd 89. Od samego poczatku mam z nim same problemy. Chciałbym się dowiedzieć czy ktość z forumowiczów miał może kontakt z takim odtwarzaczem,a lbo słyszał opinie o takich.
Problemy dotycza odtwarzania płyt.
Sprzęt kupiłem nowy, ze sklepu.
Odtwrzacz miał czytać wszystko, SACD, CD, DVD,DiVX...
Problemem jest samo załadowanie płyt, są dni kiedy załaduje płyte od razu, są dni kiedy mija jakieś 5-10 min zanim zdecyduje sie odtworzyć zawartość, czasem w ogóle nie oddtwarza. Płyt CD wcale nie czyta, kiedyś owszem.
Czasem załaduje płytę, ale podczas odtwarzania, przerywa, klatkuje.
Czy ktoś z Was spotkał się z tym sprzętem? czy słyszał o nich, czy akurat mi trafił się feralny egzemplarz?
Oczywiście zmieniam odtwarzacz
Pozdrawiam
75radekc jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.01.2011, 14:09   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wygląda na problemy z laserem. Sprzęcik ma już 4 lata...powinien jeszcze chodzić, ale niekoniecznie.
Spróbuj mu przeczyścić optykę.
Zakładam, że płytki są w porządku.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2011, 14:23   #3
75radekc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2011
Posty: 3
75radekc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak płyty jak najbardziej w porządku, i nie ważne że płyty oryginalne, czy nagrywane, nie ma to znaczenia dla tego odtwarzacza
tym bardziej że tak jak napisałem sprawa wygląda tak od dotarczenia mi go do domu.
więc chyba i optyka to nie to, tym bardziej że dość rzadko odpalam sprzęt.
Czekam dalej, może ktoś słyszał akurat o tym modelu, albo miał z nim do czynienia.
Dzięki za odpowiedź
75radekc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2011, 14:27   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
I dopiero po 4 latach pytasz?

Trochę późno, przyznam szczerze - trzeba było za nowości oddać, bo teraz to już po ptokach (znaczy - po gwarancji).

A jeśli kupiłeś sprzęt jako używany, to cóż - niewykluczone, że dlatego został sprzedany.

Tak czy inaczej rozebranie pudła i wyczyszczenie optyki na pewno nie zaszkodzi.

Najlepiej alkoholem izopropylowym (sklepy chemiczne).

Płyty czyszczące odradzam.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2011, 14:40   #5
75radekc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2011
Posty: 3
75radekc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
od nowosci jakoś tam sobie działał, a jak zaczął bardziej fikać to płyty ladowały w ps3, albo w cd rotela ciśnienia nie miałem. A pytam się po prostu z ciekawości.
Ostatnio przeglądałem na allegro oferty używanych cambridg-y i się zdziwiłem uzywane egzemplarze 2-3 letnie są wystawiane za 370-470 zł. Nowy kupowałem za 1599 .
Tak jak napisałem sprzęt był nowy
A interesują mnie opinie użytkowników, czy ten model dvd 89 jest nie dopracowany, bo do tej pory tj do ok 2006 roku cambridge zajmował się raczej audio.
Czy może akurat miałem pecha i trafił mi się konkretny egzemplarz walnięty
Pozdrawiam
75radekc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2011, 17:04   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Weź i wyczyść tę optykę. Wiele czasu ci to nie zajmie, nie masz nic do stracenia.
Zawsze możesz zanieść do jakiegoś płatnego serwisu, w którym zrobią to samo albo zaproponują ci wymianę lasera za nie wiadomo ile.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
DVD - problemy! asdfasdfasdf Napędy optyczne DVD 3 24.04.2009 17:27
Kopiowanie DVD - ciekawy problem Coppermine Napędy optyczne DVD 8 09.03.2009 18:32
Domyślne Audio i napisy na DVD JAROmix DVD-Video 5 22.04.2006 06:21
problem z tmpg fati DVD-Video 1 11.12.2004 21:24
Problemy z Pover DVD i LG DVD playerem Mad Max PL Napędy optyczne DVD 1 21.04.2002 12:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.