Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.11.2009, 18:20   #1
beproo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2009
Posty: 4
beproo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD Pioneer DV-310s

Witam,
Mam nadzieję że ktoś tu mi pomoże
Zakupiłem właśnie powyższy odtwarzacz dvd...
namieszałem jakoś w ustawieniach i włączyłem w opcjach funkcję progressive scan... jak teraz się dowiedziałem większość telewizorów tego nie obłsuguje
problem polega na tym że teraz po włączeniu odtwarzacza jest czarny obraz (nic nie widać) i tylko słychać dźwięk... i teraz pytanie jak wyłączyć tą opcje progresvie scan żebym znów miał obraz ?? po omacku tego nie zmienie w menu ?
Jakoś zresetować odtwarzacz ? ale jak ?
z góry dzięki za pomoc
beproo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.11.2009, 18:32   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,571
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z google:

1. podłącz przez component (RCA) - ujrzysz obraz

2. druga możliwość:

- wyłącz odtwarzacz (stand-by),

- przytrzymując przycisk STOP (albo FAST REWIND, w zależności od modelu) na panelu odtwarzacza (nie na pilocie) naciśnij przycisk STANDBY/ON.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2009, 18:35   #3
beproo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2009
Posty: 4
beproo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki serdeczne za szybka odp...
zaraz wypróbuję...
beproo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2009, 18:39   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,571
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Próbuj - jakby co, zwal winę na mnie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2009, 20:18   #5
beproo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2009
Posty: 4
beproo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki wielkie, podziałało...
Jednak dalej jest problem... otóż gdy łączę powyższy odtwarzacz DVD z TV (Sony Bravia) przez gniazdko Scart (eurozłącze) to zaraz po włączeniu odtwarzacz sam się wyłącza... czasem włącza się i zaraz wyłącza się sam z siebie ...więc spróbowałem podłączyć przez kable component... wszystko elegancko chodziło ale głosu nie było < kable musiały być dobrze podłączone i do TV i do odtwarzacza... bo sprawdzałem to kilka razy... a i tak po kilku minutach znów sam się zaczął wyłączać....

Ostatnia próba wyglądała że podłączyłem DVD do starego telewizora przez eurozłącze.... no i wszystko cacy chodziło przez 10 minut i znów się odtwarzacz sam wyłączył... po ponownym uruchomieniu działał przez kilka sekund i się wyłącza... -> a i zaznaczę że już zaraz po zakupie tego DVD i podłączeniu tak się działo...
Jutro jade to badziewie oddać do reklamacji... No i pytanie do Was czy coś źle robie podłączając te DVD ? Bo ja jestem pewny że to jakaś usterka fabryczna... o ile mógłbym mieć wątpliwości przy tym TV SONY bravia bo ma tyle tam opcji że można się pogubić to o tyle jestem pewnym przy starym TV... bo tam nie ma innej opcji jak podłączenie przez eurozłącze...
beproo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2009, 20:36   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Usterka odtwarzacza. Zdarza się. Ale badziewie jako sztuka, nie jako seria... Mam 410 i działa niezawodnie.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2009, 20:52   #7
beproo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2009
Posty: 4
beproo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki za odp,
tak wlasnie myslalem zeby wziasc wymienic ten uszkodzony 310 i dopłacić do 410 bo z tego co czytałem ma pochlebne opinie...
Pozdrawiam
beproo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z wypalaniem CD na Pioneer DVDR-112D noe Napędy optyczne CD 4 02.06.2007 16:38
DVD --> avi (DV) dav_k DivX, Xvid, Matroska i inne 2 20.01.2006 14:33
Zgrywanie DVD do avi bez strat i łączenie z plikami avi DV. bodzio.x DVD-Video 2 24.04.2005 10:53
Pioneer DVD 116 Problem z DVD+R E&D Napędy optyczne DVD 1 07.03.2005 02:01
DV na DVD Smoczek DVD-Video 1 17.10.2003 22:11


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.