Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.11.2022, 18:22   #1
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Telewizor z Android, czy to ma sens?

Czy warto kupić telewizor z systemem Android, czy lepiej zakupić tv z własnym systemem? Android manipuluje naszym mózgiem, wszędzie go pełno, ale z drugiej strony wszystko możemy obsługiwać z poziomu telefonu. Czy to idzie w dobrym kierunku?
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.11.2022, 18:24   #2
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Mam z androidem i jakimis dedykowanymi wynalazkami, android wygrywa na wszystkich plaszczyznach uniwersalnosci.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2022, 22:55   #3
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
ja jestem przeciwny... pozostaje kilka płaszczyzn na których sam się zaorywa

Miałem ostatnio w rękach dość ciekawy aparat fotograficzny SONY, jakaś wyższej półki cyfrówka z 2014go roku. Zakup do firmy. Kobieta która obsługuje sprzęt robiła dokumentację jakichś badań również w formie zdjęć które chmurą przesyłane były też na komputer (synchronizacja).
Mimo że zdjęć za dużo nie było zrobionych przez kilka lat to jednak podczas samego działania i synchronizacji zapchało się miejsce tu i ówdzie, a przez to trzeba było jakoś przywrócić sprawność systemu przez kasowanie aplikacji.

Odinstalowanych kilka aplikacji śmieciowych z których zresztą nikt nie korzystał i wow... odzyskałem 35MB miejsca.
Więc co... przegląd konta co tam jest, co ma być skonfigurowane (zdjęcia zresztą i tak na MicroSD 64GB) i przywrócenie do stanu początkowego.
Ileż to ja się musiałem namordować żeby sposobami zalogować się na konto google'a aby móc aktualizować czy instalować aplikacje ze sklepu google. Okazuje się dodatkowo że z biegiem czasu blokowane są opcje aktywacji starszych androidów więc póki działa to ok, a jak chcesz przywrócić to albo kosz, albo kombinuj.
TV nie kupuje się jak telefon na 2-3 lata, a najczęściej więcej. Nie każdy planuje też co chwilę zmianę ze względu na przestarzały soft gdzie inne podstawowe funkcje są bez zastrzeżeń.

Owszem, nikt bogatemu nie zabroni zmiany co 2 lata TV za kilka tysięcy, ale tutaj Android sam siebie wyklucza jako długoterminowe rozwiązanie. Jak dla mnie już lepiej bardzo dobry TV i przystawka z Android TV.

Oczywiście nikt się nie musi ze mną zgadzać bo i ja przyznaję że Android w TV baaardzo poszerza horyzonty i możliwości sprzętu, ale moje argumenty też mają rację bytu.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2022, 23:09   #4
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A ja sie z toba wogule nie zgadzam , podejdzmy do tego tak: Do czego sluzy telewizor?


Do ogladania i teraz na jaka platforme mamy najwiecej alikacji do ogladania i streamingu ?
Na Androida

Czy te aplikacje sa w jakim kolwiek innym systemie w telewizorze ? NIE

Czy te aplikacje dzialaja ze starymi androidami wszystkie wlacznie nawet z tak starym androidem jak 4.4

Wniosek mozna liczyc ze kupujac tv na androidzie aplikacje do streamingu dalej beda dzialac pez kolejne lata przyjanmniej 8-10 patrzac sie na date wydania androida 4.4. a kupujemy obecnie tv z 10.0 wiec zakladamy ze 10.0 bedzie wspierany przez aplikacje dlugie lata.

Co do systemu zamknietego typu dedykowanego pod tv: przewaznie aktualizacje koncza sie 2-3 lata po zakupie i platforma przestaje byc wspierana przez producenta tym uniemozliwajac nam aktualizacje aplikacji ktora jest nie wspierana i mamy koniec ogladania
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2022, 23:47   #5
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
...
Czy te aplikacje dzialaja ze starymi androidami wszystkie wlacznie nawet z tak starym androidem jak 4.4...




Co do systemu zamknietego typu dedykowanego pod tv: przewaznie aktualizacje koncza sie 2-3 lata po zakupie i platforma przestaje byc wspierana przez producenta tym uniemozliwajac nam aktualizacje aplikacji ktora jest nie wspierana i mamy koniec ogladania
akapit pierwszy... nie zgadzam się że działa wszędzie. Wałkowałem temat przystawek z androidem jak robiłem emulator konsol. Ludzie się pozbywali już wersji 6 2 lata temu bo im youtube nie szło i albo szedł Netflix a HBO nie albo odwrotnie (przykład w skrócie myślowym bo nie pamiętam na które dokładnie się skarżyli platformy... sączę grzańca )
Ja nie powiedziałem zresztą że android jest zły... powiedziałem że to rozwiązanie jest już nastawione na problemy po kilku latach, a odnoszę wrażenie graniczące z pewnością że zarówno cykl wsparcia dla oprogramowania w ostatnich latach mocno się skrócił i o ile nie jest to mówione jasno że koniec, to odcinanie kolejnych gałęzi robi swoje bo przestaje działać to co wcześniej działało.
Jak dla mnie cykl wsparcia dla oprogramowania TV 5 - 6 lat to minimum, a nikt nam tego nie zagwarantuje.

Wymiana przystawki z Androidem to mniejszy koszt niż wywalanie TV
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 05:09   #6
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Chłopy spokój... Każdy ma rację. Teraz wiem po co google wydaje przystawki do tv. Po co wspierać i aktualizować tv, jak jego parametry są archaiczne, lepsza dostawką.
Pytanie. Czy aktualizacja systemu na telefonach idzie w parze z aktualizacją na tv oraz na innych urządzeniach?
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 07:43   #7
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
[...] Każdy ma rację. [...]
No właśnie.

Morał z tego taki: kup cokolwiek, a po jakimś czasie i tak będziesz niezadowolony.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 08:53   #8
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
Chłopy spokój... Każdy ma rację. Teraz wiem po co google wydaje przystawki do tv. Po co wspierać i aktualizować tv, jak jego parametry są archaiczne, lepsza dostawką.
Pytanie. Czy aktualizacja systemu na telefonach idzie w parze z aktualizacją na tv oraz na innych urządzeniach?
To jednak zależy raczej od producenta a nie google. W końcu wychodzi taki Android 13 a to producenci mówią czy i jakie ich starsze telefony dostaną update. Wszystkie pośrednie rozwiązania naruszają gwarancję.
Łatki bezpieczeństwa to już kwestia samego systemu i jego wersji.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 09:19   #9
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Google, jak i Microsoft i inne firmy wypuszczając nowy system operacyjny, czy nawet oprogramowanie wymuszają na nas zakup mocniejszego sprzętu. Starsze maszyny nie spełniają min wymagań, więc dlaczego producenci mają je dalej wspierać w nowej wersji? Lepiej niech korzystają ze starszej, której i tak wsparcie wygaśnie.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 10:49   #10
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
Google, jak i Microsoft i inne firmy wypuszczając nowy system operacyjny, czy nawet oprogramowanie wymuszają na nas zakup mocniejszego sprzętu. Starsze maszyny nie spełniają min wymagań, więc dlaczego producenci mają je dalej wspierać w nowej wersji? Lepiej niech korzystają ze starszej, której i tak wsparcie wygaśnie.
Ok, to powiedz na ilu maszynach postawisz dowolną wersję Windowsa a na ilu telefonach, telewizorach zainstalujesz inną wersję androida niż stockowa?
Ja jeszcze raz podkreślam, nie jestem wrogiem Androida w TV ale uwaz że to względnie krótkotrwałe rozwiązanie. Finalnie mając dobry TV wylądujemy z zewnętrzna przystawką.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 11:51   #11
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Ok, to powiedz na ilu maszynach postawisz dowolną wersję Windowsa a na ilu telefonach, telewizorach zainstalujesz inną wersję androida niż stockowa?
Ja jeszcze raz podkreślam, nie jestem wrogiem Androida w TV ale uwaz że to względnie krótkotrwałe rozwiązanie. Finalnie mając dobry TV wylądujemy z zewnętrzna przystawką.

Podejdz no do plota , ja ci to doglebnie wytlumacze
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 13:22   #12
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Ok, to powiedz na ilu maszynach postawisz dowolną wersję Windowsa a na ilu telefonach, telewizorach zainstalujesz inną wersję androida niż stockowa?
Ja jeszcze raz podkreślam, nie jestem wrogiem Androida w TV ale uwaz że to względnie krótkotrwałe rozwiązanie. Finalnie mając dobry TV wylądujemy z zewnętrzna przystawką.
Chodziło mi o komputery, bo na rynku telefonów Microsoft już dawno poległ. Apple w naszym kraju to eksperyment, gdzie nie ma szans dorównać konkurencji pod względem obsługiwanych różnorakich sprzętów.

A ktoś odpowie na moje pytanie z postu nr 6?
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 14:16   #13
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
Chodziło mi o komputery, bo na rynku telefonów Microsoft już dawno poległ. Apple w naszym kraju to eksperyment, gdzie nie ma szans dorównać konkurencji pod względem obsługiwanych różnorakich sprzętów.

A ktoś odpowie na moje pytanie z postu nr 6?
Nie idzie, wszystko zalezy od producenta.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 15:04   #14
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Podejdz no do plota , ja ci to doglebnie wytlumacze
Dogłębnie... ::
Z płytkich naczyń nie pijam
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2022, 17:06   #15
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Rodzicom wybrałem LG z autorskim systemem - WebOS. Jest prosty i intuicyjny. Często zachwalany w recenzjach. Sterować można klasycznie lub nowocześnie - głosowo, a sam pilot działa jako wskaźnik. Ale czy ten os jest lepszy od robocika?
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
android, czy, ma, sens, telewizor

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.