Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.12.2022, 13:45   #1
Kunte
MasteR of PuppetS
 
Avatar użytkownika Kunte
 
Data rejestracji: 31.08.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 253
Kunte zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jaki odtwarzacz Blu-ray 4K/UHD do 1500PLN?

Witam,

Poszukuję, w cenie do 1500 PLN, stacjonarnego odtwarzacza jak w tytule.
Może mógłby ktoś coś polecić?
Fajnie gdyby obsługiwał HDR, Dolby Vision itp.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
__________________
Kunte
Kunte jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.12.2022, 16:53   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
//mod: przeprowadzka do właściwego działu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2022, 18:07   #3
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Najtaniej + najbardziej uniwersalne to bedzie PS4
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2022, 19:38   #4
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam SONY UBP-X800M2 ,złego słowa nie powiem
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.12.2022, 14:12   #5
Kunte
MasteR of PuppetS
 
Avatar użytkownika Kunte
 
Data rejestracji: 31.08.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 253
Kunte zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Najtaniej + najbardziej uniwersalne to bedzie PS4
konsola w ogóle nie wchodzi w grę

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
mam SONY UBP-X800M2 ,złego słowa nie powiem
dzięki, właśnie zastanawiam się nad tym modelem. Długo go masz? Brałeś pod uwagę inne, czy tak adhoc zdecydowałeś o tym?
__________________
Kunte
Kunte jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.12.2022, 22:12   #6
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kunte Podgląd Wiadomości
konsola w ogóle nie wchodzi w grę

dzięki, właśnie zastanawiam się nad tym modelem. Długo go masz? Brałeś pod uwagę inne, czy tak adhoc zdecydowałeś o tym?
mam go dwa lata, problemów nie było żadnych ,

minusy
- długi czas reakcji po włożeniu płyty [oryginały i kopie]
- pilot skromny jak do bramy garażu

plusy
- wygląd i gabaryt
- kultura pracy [jest cichy w porównaniu z moi poprzednim napędem blu]

Po dwóch latach mogę stwierdzić ,że wart swoich pieniędzy ,ale jeśli nie potrzebujesz aplikacji ,dodatkowych wyjść itd i nie przeszkadza Ci wygląd to myślę ,że tańszy model UBP-X700 również spełni twoje oczekiwania. U mnie odpadł ze względu na gabaryty
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2022, 10:20   #7
Kunte
MasteR of PuppetS
 
Avatar użytkownika Kunte
 
Data rejestracji: 31.08.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 253
Kunte zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
mam go dwa lata, problemów nie było żadnych ,

minusy
- długi czas reakcji po włożeniu płyty [oryginały i kopie]
- pilot skromny jak do bramy garażu

plusy
- wygląd i gabaryt
- kultura pracy [jest cichy w porównaniu z moi poprzednim napędem blu]

Po dwóch latach mogę stwierdzić ,że wart swoich pieniędzy ,ale jeśli nie potrzebujesz aplikacji ,dodatkowych wyjść itd i nie przeszkadza Ci wygląd to myślę ,że tańszy model UBP-X700 również spełni twoje oczekiwania. U mnie odpadł ze względu na gabaryty
Nie potrzebne mi są właśnie dodatkowe aplikacje, natomiast dodatkowe wyjścia, zwłaszcza audio by się przydały. Ponadto mam TV z Dolby Vision i HDR. Wyczytałem w testach tego odtwarzacza, że tam trzeba w opcjach ręcznie włączać DV, dla materiałów, które nie zostały zapisane w tym standardzie. Możesz coś powiedzieć na ten temat? Jak spisuje się interpolacja do 4K dla materiałów, które nie są w 4K?
__________________
Kunte
Kunte jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2022, 18:12   #8
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hej

Jeśli chodzi o DV to sprawdzę w domu i dam znać -wiem ,że pracowali nad tym przy aktualizacji softu a dawno nie sprawdzałem.

Co do interpolacji do 4k to są warianty AUTO, oraz wariant 1 i 2 i nic więcej na ten temat nie jest wyjaśnione w samym odtwarzaczu .Ja mam na AUTO i dla mnie działa dobrze , poza tym moim zdaniem najwięcej zależy od materiału źródłowego .

Swego czasu dużo rozmawiałem na temat 4k z gościem z Sony Center w SSC z Katowicach ,ale nie wiem czy jeszcze istnieją .

W media markt w Chorzowie na Katowickiej taki odtwarzacz stoi [stan na listopad] można zagadać i uruchomić na pokaż pogrzebać w opcjach.
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.12.2022, 07:42   #9
Kunte
MasteR of PuppetS
 
Avatar użytkownika Kunte
 
Data rejestracji: 31.08.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 253
Kunte zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Jeśli chodzi o DV to sprawdzę w domu i dam znać -wiem ,że pracowali nad tym przy aktualizacji softu a dawno nie sprawdzałem.
Dzięki, właśnie o to mi chodzi, bo czytałem, że miała to aktualizacja softu załatwić.

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Swego czasu dużo rozmawiałem na temat 4k z gościem z Sony Center w SSC z Katowicach,ale nie wiem czy jeszcze istnieją.
Tak jeszcze tam są. Kolega widzę, też ze śląskiego jest

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
W media markt w Chorzowie na Katowickiej taki odtwarzacz stoi [stan na listopad] można zagadać i uruchomić na pokaż pogrzebać w opcjach.
Dzięki za sugestie
__________________
Kunte
Kunte jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2023, 08:47   #10
wesner
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika wesner
 
Data rejestracji: 19.10.2015
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 20
wesner zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kunte Podgląd Wiadomości
Dzięki, właśnie o to mi chodzi, bo czytałem, że miała to aktualizacja softu załatwić.

Tak jeszcze tam są. Kolega widzę, też ze śląskiego jest

Dzięki za sugestie
We Wrocławiu też dalej są w większości "Media" sklepów
wesner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
1500pln, 4k/uhd, blu-ray, jaki, odtwarzacz

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.