Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.12.2004, 16:55   #1
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jaki projektor do kina domowego?

Doradźcie proszę jakiś możliwie najtańszy projektor LCD do domu. Na Allegro widziałem nawet takie za 500 zł, osobiście nie chciałbym na to wydać więcej niż 1000 zł. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że taki sprzęt nie będzie powalał na kolana i będzie to zapewne stary model, ale na nic więcej mnie nie stać, więc nie mówcie "dozbieraj kasy i kup lepszy".

Projektor miałby pracować w pokoju 3x4 m, dlatego istotna byłaby dla mnie możliwość uzyskania jak największej przekątnej przy względnie małej odległości projektora od ekranu - maksymalnie jakieś 2,5 metra - jaką przekątną mógłbym wtedy uzyskać? Docelowo projektor ma wisieć na suficie.

Waga projektora nie ma tu większego znaczenia, a mobilność żadnego. Jak wygląda sytuacja z okablowaniem - nie chciałbym przecież, żeby przez cały pokój leciała plątanina kabli od projektora. Na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie? Co z rozdzielczością, jasnością, kontrastem, itp. itd? Jak stoi sprawa z żywotnością lampy? Dlaczego jest taka droga i dlaczego nie można wstawić zwykłej żarówki?

Dużo tych pytań, ale jestem początkujący w temacie; wszystkim cierpliwym dziękuję za odpowiedzi
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.12.2004, 21:23   #2
wolfdog
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika wolfdog
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: Valhalla
Posty: 393
wolfdog zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam

Mialem przez jakis czas projektor podlaczony do xboxa, bul to jeden z tanszych modeli sharpa bodajze pg10s, i musze powiedziec ze to jest fajna sprawa a teraz kilka odpowiedzi na Twoje pytania:

- o czyms za 500 pln zpomnij, taki sprzet rowna sie duuuuze klopoty po pierwsze przewaznie jest starej generacji i z lampami jest bardzo cienko, mam takie sanyo na serwisie i lezy juz 4 miesiace bo nie moge do niego kupic lampy ponizej 1500 pln
- 1000 pln to troche malo na projektor ktory mialby ci jeszcze posluzyc, glownie rozbija sie o lampyktore w starych modelach mialy przerazajaco krotki czas zycia co sie prostoliniowo przeklada na koszty eksploatacji
- wszystkie tanie modele produkowane w tej chwili maja bardzo krotka ogniskowa wiec nie ma najmniejsze problemu z uzyskaniem obrazu o duzej przekatnej na scianie niewiele oddalonej od projektora, z odleglosci 2,5m powinienes uzyskac ok 3,5m przekatna, jesli projektor bedzie wisial na suficie musi miec funkcje do korekcji efektu keystonea (znieksztalcenia geometryczne)
-waga i mobilnosc rozumiem ale jest jeszcze jeden bardzo wazny parametr ktory charakteryzuje wszystkie projektory a jest nim halas generowany przez wentylator chlodzacy lampe zarowa, niestety starsze projektorny makabrycznie chalasowaly w nowych ten parametr rozroznia sie jeszcze umiajscowieniem ogladajacego czyla za lub przed projektorem
- kabelek idzie tylko jeden, kompozyt lub svhs lub rgb takze nie widze problemu
-ten ktory ja posiadalem mial rozdzielczosc 800x600 i to wystarczalo do ogladania dvd w przyzwoitej jakosci, im lepszy kontrast tym mniej oczy zmeczysz rozmytym obrazem, jasnosc wazna w przypadku nie zaciemnionego calkowicie pomieszczenia i przeklada sie wprostproporcjonalnie na zywotnosc lampy (tryb econo), zywotnosc lampy w nowych projektorach waha sie w granicach 4000 - 6000 w porywach do 8000 h w trybie econo a dlaczego taka droga ? niestety technologia kosztuje a producent tez chce na czyms zarobic a jesli na projektorze nie moze to zarabia na materialach eksploatacyjnych analogia do drukarek i atramentow do nich
- nie moze byc zwykla zarowka (swiatlo ma byc biale i ma miec duzo luxow)

podsumowojac nie warto rzucac sie na projektor za 500 pln bo albo wlasciciel nie mogl zdobyc do niego lampy albo jest ona tak droga ze jej kupno jest nieoplacalne, nie kupowac projektora "prawie nowego z zerowym przebiegiem w atrakcyjnej cenie" poniewaz wbudowane liczniki kasuje sam uzytkownik po wymianie lampy na nowa (procedura kasowania jest opisana zawsze w instrukcji obslugi) takze mozna skasowac licznik po przebiegu np 1000 godzin i w momencie kiedy niewymieniona lampa konczy zywot nastepuje efektowny wybuch ktory niejednokrotnie niszczy caly projektor, prosze pamietac ze licznik w projektorze jest jako informacja dla uzytkownika kiedy ma wymienic lampe

jesli trzeba cos jeszcze wyjasnic to chetnie odpowiem

pozdr

-
wolfdog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 15:06   #3
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witam
wiem ze troche czasu upłyneło od waszych wypowiedzi, ale problem zawsze pozstaje ten sam - co kupić??

jaki model projektora max do 2,5tys mozecie polecic??

aha i moze ktos wytlumaczyc czym sie roznia projektory DLP od LCD - jaki to ma wplyw na lampę oraz na jakośc obrazu??

znalazlem cos takiego

http://allegro.pl/show_item.php?item=72832490

lub

http://allegro.pl/show_item.php?item=72393151

powiedzcie czy jest to cos warte
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 21:53   #4
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witam ponownie!!

sorki ze nie edytuje tego posta ale "zgubiła m isie opcja" EDIT

wracajac do tematu ...szukałem jeszcze troche po allegro i znalazłem coś takiego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73816233

całkiem ciekway projektor - troszeczke słaba rozdzielczośc i kontrast no ale za taka cene to nie mozna mieć cudów... za to żywotnośc lampy (6000h) i jej koszt wymiany (ok 250zl "PROJEKTOR NA LAMPY METALOHALOGENOWE HCI-TS 150 W "OSRAM" DOSTĘPNE W SKLEPIE "OSRAM" 6.000-8.000 godzin ,max 199 zł !!!") to bardzo duży atut, no i wbudowany tuner TV ..rewelka

co Wy na to?warto kupić coś takiego

a tutaj : http://www.projektorek.fora.pl/viewtopic.php?t=3 znalzłem forum od gościa który to sprzedaje

a tu troche o lampach http://www.projektorek.fora.pl/viewtopic.php?t=5
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!

Ostatnio zmieniany przez Ufil123 : 22.11.2005 o godz. 22:33
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 22:06   #5
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
witam ponownie!!

sorki ze nie edytuje tego posta ale "zgubiła m isie opcja" EDIT

wracajac do tematu ...szukałem jeszcze troche po allegro i znalazłem coś takiego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73816233

całkiem ciekway projektor - troszeczke słaba rozdzielczośc i kontrast no ale za taka cene to nie mozna mieć cudów... za to żywotnośc lampy (6000h) i jej koszt wymiany (ok 250zl "PROJEKTOR NA LAMPY METALOHALOGENOWE HCI-TS 150 W "OSRAM" DOSTĘPNE W SKLEPIE "OSRAM" 6.000-8.000 godzin ,max 199 zł !!!") to bardzo duży atut, no i wbudowany tuner TV ..rewelka

co Wy na to?warto kupić coś takiego

a tutaj : http://www.projektorek.fora.pl/viewtopic.php?t=3 znalzłem forum od gościa który to sprzedaje

a tu troche o lampach http://www.projektorek.fora.pl/viewtopic.php?t=5


Edycję nie wsiorbało tylko administracja zaszalała .
Dlatego za post pod postem niemasz co przepraszać

Pierwsza rada :
Nie kupuj nigdy zanim nie zobaczysz na własne oczy co projektor potrafi !

A ten co dałeś link z Allegor nie budzi mojego zufania , posunę się nawet by stwierdzić
że nie wiem czy chciało by mi się go oglądnąć.
Rozdzielczość i kontrast do bani.

Na Twoim miejscu udał bym się do jakiegoś salonu AV gdzie mają projektory i
pooglądał na początek ze 2-3 modele.

Poza tym jeśli projektor potrzebujesz tylko do kina domowego to 16:9 musi być,
owszem 4:3 niby obleci , ale wszystkie projektory (no może poza Yamahą xxx) nie mają
czerni i te dwa pasy szarości u góry i dołu (przy 4:3) po niedługim czasie będą mocno denerwować.

Teraz nie jestem trochę w temacie , ale jak kupowałem swój Panasonic ORCA PT-AE300
to pooglądałem wszystko co było możliwe do zobaczenia .

Co do różnic LCD i DLP to moje zdanie jest takie (pewnie już przestażałe)

DLP obraz generuje jakiś chip z miniaturowymi lustereczkami czy coś w tym stylu.
Obraz jest jedwabiście gładki i kontrazt wysoki.
Ale tanich DLP w 16:9 jak na lekarstwo, jak już pisałłem 4:3 idzie pooglądać ale te szare pasy
No i kolory do dupy, mdłe , wyblakłe , nie kinowe

LCD to już chybia wiadomo jak obraz powstaje , 3 matryce LCD przez które światło przechodzi.
Generalnie kiedyś podstawową wadą projektorów LCD byłła wyraźnie widoczna matryca.
I właśnie od modelu Panasonica AE300 to się zmieniło , obraz głładki jak pupa niemowlaka,
a kolory to poezja !
Prawdziwe soczyste kinowe kolory !

W takiej kwestji jak wybór projektora to nie specjalnie więcej doradzę,
musisz zobaczyć co kupujesz, inaczej to mi to LOTTO

A żarówkami się tak bardzo nie przejmuj, chyba w DLP to około 2-3 tyś.h, a w LCD do 5 tyś. h.
Ale warto kupić sprzęt znanej firmy by za kilka-kilkanaście lat dało się dokupić żarówkę.

To kupa czasu , ja mam projektor od jakichś 2.5 roku i wyświecone mam dopiero 600 h
czyli około 300 filmów

Tak sobie popisałem dzisiaj

Projektor swój kupowałem jakiś czas temu i w temacie nie jestem więc .........
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 22:38   #6
alf_red
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.12.2004
Posty: 22
alf_red w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co do projektora za 1000pln, czasem zdażają się okazje. Szukaj sprzętu powystawowego i podobnego. Z pół roku temu, moja hurtownia sprzedawała 2 projektory svga: 3M i bodaj Panaskanika za 1000 i 1200zeta. Zgodnie z informacją miały po 200 i 300h pracy. A Najzabawniejsze jest to, że nikt ich nie nie chciał wziąść za te pieniążki... ;-)
alf_red jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 22:56   #7
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez alf_red
Co do projektora za 1000pln, czasem zdażają się okazje. Szukaj sprzętu powystawowego i podobnego. Z pół roku temu, moja hurtownia sprzedawała 2 projektory svga: 3M i bodaj Panaskanika za 1000 i 1200zeta. Zgodnie z informacją miały po 200 i 300h pracy. A Najzabawniejsze jest to, że nikt ich nie nie chciał wziąść za te pieniążki... ;-)
Dlaczego się dziwisz że nikt nie chciał ?
Jak ktoś chce projektor to :

1. Ma kasę to śmieci nie bieże , bo go stać na HiEnd.
2. Nie ma kasy dlatego szuka dobrego (nie styranego) sprzętu w uczciwej dobrej cenie.

3. Zainteresowanie projektorami jest niestety niewielkie.

"Kino domowe" to przecież nie obraz ! srać obraz !
Dzwięk z plasikowych głośników ! to dopiero czad !


Takie czasy

Kino domowe dziś to obraz z TV + dzwięk z plastikowej tandety.

Czas umierać, świat się kończy :\
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 23:18   #8
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
"Pierwsza rada :
Nie kupuj nigdy zanim nie zobaczysz na własne oczy co projektor potrafi !

A ten co dałeś link z Allegor nie budzi mojego zufania , posunę się nawet by stwierdzić
że nie wiem czy chciało by mi się go oglądnąć.
Rozdzielczość i kontrast do bani."

tez jestem za tym żeby zanim coś kupić to dokładnie to przetestować!!!!

ten projektor niby bie budzi respektu (niska rozdzielczość i kontrast), ale ja sie nie poddaje , umówiłem sie z gościem na pokaz

rozmawiałem też z gościem który kupił juz taki projektor, a oto jego spostrzeżenia:

"1. zaciemnienie chyba typowe dla tego sprzetu - w dzien nic nie widac w widnym pokoju, ale wieczorem i w nocy bez problemu, wystacza wmiare nie przezroczyste zaslony.
Obiektyw jest dosyc szerokokatny, nie trzeba duzej odleglosci aby miec duze powiekszenie.
2. mialem juz kilka projektorow, jezeli chodzi o halas, to ten w skali 1-10 oceniam na jakies 7. szumi ale podobnie jak inne w tej klasie cenowej.
3. co do jakosci obrazu- kolory ladne nie znieksztlca - dobra geometraia, sporadyczne przepalenia jasnosci (jest do tego regulacja).

ogolnie dobra cena za taki sprzet, zarowki faktycznie sa dostepne w cenie ok 150 zl, w zasadzie jednyna wada to duzy rozmiar projektora. (nie nadaje sie do noszenia w torbie)
reasumujac - polecam"

EDIT:

jedynym atutem tego projektora jest LAMPA (TANIA ) oraz Wbudowany tuner

no ale jak pojade na testy to przekonam sie co to za "djabeł"
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!

Ostatnio zmieniany przez Ufil123 : 23.11.2005 o godz. 23:33
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 23:31   #9
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
"Pierwsza rada :
Nie kupuj nigdy zanim nie zobaczysz na własne oczy co projektor potrafi !

A ten co dałeś link z Allegor nie budzi mojego zufania , posunę się nawet by stwierdzić
że nie wiem czy chciało by mi się go oglądnąć.
Rozdzielczość i kontrast do bani."

tez jestem za tym żeby zanim coś kupić to dokładnie to przetestować!!!!

ten projektor niby bie budzi respektu (niska rozdzielczość i kontrast), ale ja sie nie poddaje , umówiłem sie z gościem na pokaz

rozmawiałem też z gościem który kupił juz taki projektor, a oto jego spostrzeżenia:

"1. zaciemnienie chyba typowe dla tego sprzetu - w dzien nic nie widac w widnym pokoju, ale wieczorem i w nocy bez problemu, wystacza wmiare nie przezroczyste zaslony.
Obiektyw jest dosyc szerokokatny, nie trzeba duzej odleglosci aby miec duze powiekszenie.
2. mialem juz kilka projektorow, jezeli chodzi o halas, to ten w skali 1-10 oceniam na jakies 7. szumi ale podobnie jak inne w tej klasie cenowej.
3. co do jakosci obrazu- kolory ladne nie znieksztlca - dobra geometraia, sporadyczne przepalenia jasnosci (jest do tego regulacja).

ogolnie dobra cena za taki sprzet, zarowki faktycznie sa dostepne w cenie ok 150 zl, w zasadzie jednyna wada to duzy rozmiar projektora. (nie nadaje sie do noszenia w torbie)
reasumujac - polecam"

Ja przepraszam , ale kaszę podałeś
Ja lubię kaszę ze skwarkami ale do jedzenia..

Na forum poproszę jasno i klarownie
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2007, 09:54   #10
Ekseption
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2007
Posty: 2
Ekseption w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A co my***347;licie o LG AH115? Mam 3500 z***322; na projektor. Wiem ,ze to niedu***380;o jak na projektor,ale ten model LG wydaje mi si***281; ca***322;kiem w porz***261;dku.
Ekseption jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2007, 11:33   #11
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
optoma hd70
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2007, 14:31   #12
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Tylko pami***281;taj demek, ***380;e DLP ci***281;***380;ej zainstalowa***263;.
A i bywaj***261; osoby, kt***243;re maj***261; 'wra***380;liwe oczy' na obraz rzucany przez DLP.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2007, 14:33   #13
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a co tam jest wrazliwego ?
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2007, 14:35   #14
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Po prostu oczy si***281; m***281;cz***261;. Nie wiem co, tak czyta***322;em na jakim***347; forum :-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2007, 14:38   #15
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
nie zauwazylem u siebie takiego problemu...
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.