Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.08.2007, 23:45   #61
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
widzia***322;em tego Sharpa 46" w Elektro World niedawno...ma***322;o si***281; nie zapowietrzy***322;em jak zobaczy***322;em obraz a potem dosz***322;o do mnie, ***380;e to LCD !!!!
a***380; nie wierzy***322;em i go z bliska ogl***261;da***322;em naprawd***281; robi wra***380;enie, LCD Sharp o mniejszych przek***261;tnych te***380;.
nie dziwota. 4 ms, 100Hz czy 120Hz (jakos tak), prawdziwy PIP co jest rzadkoscia w LCD, ponoc bardzo dobry odbior sygnalu ze zwyklej anteny, ale tylko 2xHDMI i nie przyjmuje1080p/24, choc odtwarza..
http://media.netpr.pl/notatka_74432.html

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
wszystkie LCD posz***322;y do przodu niesamowicie a ceny coraz lepsze...
z tym nie moge zgodzic sie. wiekszosc lcd to straszny badziew. ostatnio ogladalem sobie cala sciane lcdkow. moja uwage przykul tylko jeden sharp ze sredniej polki (jakis wczesniejszy model), choc dokladnosc wykonania obudowy pozostawiala do zyczenia.

Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
Za to czarny na pewno nie jest dobry.
ponoc jest calkiem, calkiem. moze to nie Kuro, ale nie ma na co narzekac.

Ostatnio zmieniany przez pepperman : 15.08.2007 o godz. 23:52
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.08.2007, 07:42   #62
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman Podgląd Wiadomości
(...)
z tym nie moge zgodzic sie. wiekszosc lcd to straszny badziew. ostatnio ogladalem sobie cala sciane lcdkow. moja uwage przykul tylko jeden sharp ze sredniej polki (jakis wczesniejszy model), choc dokladnosc wykonania obudowy pozostawiala do zyczenia.(...)
jak się stanie przed ścianą klatkującego badziewia w markecie, to łatwo zobaczyć jeden dobry

ja oglądałem nowe modele Philipsa, Sony i Sharpa właśnie, nie były to tanie modele, ale obraz naprawdę luks. jak chce się LCD tylko po to, aby mieć płaski i kupuje taniochę to ma się g....

ale w porównaniu do tego co było drzewiej ja widzę postęp nawet w tych tańszych, ale nowych modelach.

markety jak zwykle wysprzedają złom, którego nikt nawet kijem by w Niemczech czy gdzie indziej nie dotknął a nasz niezamożny rodak kupuje i szpanuje płaszczakiem
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 08:12   #63
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
co was tak ciagnie do tego LCD ogladanego w markecie?
zawsze tam gdzie jasno bedzie lepiej wygladal niz plazma
a jak przywieziesz go do domu i odpalisz przy zgaszonym swietle to ... bryndza
juz kilku takich gagatkow wsrod znajomych mam

nie wiadomo jak by LCD posunelo sie z szybkoscia wyswietlania, katami widzenia i jakoscia kolorow
technologi plazmowej w zaden sposob nie dorownaja ... ta w miejscu tez nie stanela
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 10:11   #64
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Plazma w moim domu niedlugo konczy rok (albo juz ma) i jak na razie:

- zero tzw. duchow/poswiat/wypalen,
- nie zauwazylem spadku kontrastu
- oczy bardzo szybko przyzwyczaja sie do 4:3 na 16:9 (geby i postacie splaszczone w pionie), ale jak widze obraz 16:9 na 4:3 to dopiero mi sie niedobrze robi, pol TV niewykorzystywane ;-).
- mimo tego, ze czesto ogladam xvidy/dvd z ratio 16:9 innym niz ~1,77 z plazma na gorze ani na dole nic sie nie dzieje

W sumie jestem z tata zadowolony, ale bardzo brakuje kanalow HD - Discovery po czasie sie nudzi, na nsport czesciej leci SD skalowane do HD, na MGM HD nie ma nic ciekawego (za stare te filmy..), a N leci w kulki i nie daje zadnego HD na VODzie (nie liczac odwroconych bodajze) ani zadnych nowych kanalow - jakis "film hd" z nowosciami by sie przydal..

Chyba trzeba sie zaopatrzyc w cos, co poradzi sobie z materialem HD i "zalatwiac" we wlasnym zakresie. Na zachodzie maja najlepsze seriale w HD (abc HD np.), a u nas nic! Moze ktos wie co z tym Canal+HD, bo w lutym sie umowa z N konczy :-).

Na razie zadowalamy sie dobrymi jakosciowo xvidami lub dvd, a najlepiej hr xvid, wielkosc wciaz robi wrazenie (kredyt, ktory pozostal ojuc do splacenia rowniez ^_^).

pzdr
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 10:31   #65
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
OT mały

po co katować się i oglądać spłaszczony obraz 4:3 (tekst o przyzwyczajaniu się oczu do tego zmiótł mnie z krzesła )

ja ustawiam format automatyczny, obcina trochę obrazu, ale panny są chudsze

Załącznik 41871

Załącznik 41872

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 18:30
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 10:44   #66
Beerra
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Beerra
 
Data rejestracji: 15.02.2003
Lokalizacja: Bielsko Biała
Posty: 266
Beerra zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sharp w najwyższych modelach troche oszukuje, z timi 4ms to nie jest do końca prawda, czerń też oszukuje przez kombinacje z gamma, nie ma wogóle gradecji szarości w bardziej czarnym obrazie (murzyna w nocy nie widać ) smuzenie oczywiście jest jak na każdym LCD, ale najlepiej to widać nie przy tenisie itp. tylko wtedy kiedy kamera się porusza, najlepiej to przetestować nagrywając obraz z okna samochodu. Problem jest rozwiązany w dobrej plaźmie (Pioneer, Hitachi, Samsung 18Bit) ale problem jest ze zużyciem energii 380W dla 42" i ponad 500W dla 50"
Beerra jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 11:29   #67
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
jak si***281; stanie przed ***347;cian***261; klatkuj***261;cego badziewia w markecie, to ***322;atwo zobaczy***263; jeden dobry
taka doslowna sciana to nie byla, bo rozstawione to bylo na lewo i prawo. 99% jednak dyskwalifikowalo koszmarne smuzenie.

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
ja ogl***261;da***322;em nowe modele Philipsa, Sony i Sharpa w***322;a***347;nie, nie by***322;y to tanie modele, ale obraz naprawd***281; luks.
widzialem sony z wyzszej polki i przyznaje, ze nie powalaly i nie powala mnie mnie na kolana. no i to zdzierstwo sony, duzo placisz, malo dostajesz. to juz philipsy sa bogatsze.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
co was tak ciagnie do tego LCD ogladanego w markecie?
zawsze tam gdzie jasno bedzie lepiej wygladal niz plazma
a jak przywieziesz go do domu i odpalisz przy zgaszonym swietle to ... bryndza
juz kilku takich gagatkow wsrod znajomych mam
przeciez nikt nie kaze kupowac Ci tv tylko po tym co zobaczysz w sklepie. w koncu ludzie maja tego sharpa w domu i oczy tez.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
nie wiadomo jak by LCD posunelo sie z szybkoscia wyswietlania, katami widzenia i jakoscia kolorow
posuwa sie caly czas. kroczki male, ale jednak.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
technologi plazmowej w zaden sposob nie dorownaja ... ta w miejscu tez nie stanela
kwestia czasu, a plazma ma zastoj. jedynie pioneer jeszcze ja jakos do przodu pcha tylko za jakie pieniadze i nie wydaje mi sie, zeby znaczaco obnizyli koszmarne zuzycie pradu.

Cytat:
Napisany przez Beerra Podgląd Wiadomości
Sharp w najwy***380;szych modelach troche oszukuje, z timi 4ms to nie jest do ko***324;ca prawda, czer***324; te***380; oszukuje przez kombinacje z gamma, nie ma wog***243;le gradecji szaro***347;ci w bardziej czarnym obrazie (murzyna w nocy nie wida***263; ) smuzenie oczywi***347;cie jest jak na ka***380;dym LCD, ale najlepiej to wida***263; nie przy tenisie itp. tylko wtedy kiedy kamera si***281; porusza, najlepiej to przetestowa***263; nagrywaj***261;c obraz z okna samochodu.
oczywiscie, ale w praktyce to dziala, a smuzenie niektorzy beda widzieli jak bedzie nawet -1ms .

Ostatnio zmieniany przez pepperman : 16.08.2007 o godz. 11:38
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 12:19   #68
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
@ed - u mnie tez jest "automatyczny" (jak jest sztuczne 16/9 to sam obcina) i taki "pol 4:3", w ktorym nie obcina duzo obrazu, a postacie robia sie praktycznie normalne - ja tak wlasnie ogladam, ale np. mama woli 16/9 i scisniete geby ;-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 13:24   #69
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman Podgląd Wiadomości
kwestia czasu, a plazma ma zastoj. jedynie pioneer jeszcze ja jakos do przodu pcha tylko za jakie pieniadze i nie wydaje mi sie, zeby znaczaco obnizyli koszmarne zuzycie pradu.
toc to wierutne bzdury ... opowiesci dziwnej tresci
zrozumcie ze ze zaden lcdek nie bedzie wyswietlal tak dobrego obrazu kolory/ szybkosc jak plazma czy crt

kolejny argument nie do przebicia to portfel
kto przy zdrowych zmyslach kupuje lcd ktore maja wiecej cali niz 32"?
wiem ze sa rozne gusta i gusciki ale bez przesady
probowal ktos czyscic panel/ekran lcd szmatka do czyszczenia zwyklych szyb?
i tak dalej i tak dalej ... powodzenia

co do poboru pradu co zescie sobie znalezli tez problem
500W?! skad te dane? kolejne bzdury ...
Panasonic TH-50PV700 pobiera maxymalnie 368W
Panasonic TH-42PV70P <- 238W
nie jest tajemnica ze najwiecej zre pradu jak bedziecie ogladali sniegowe zabawy niedziedzi polarnych w bialej farbie
ale to nudne ...

polecam topic chlopcow z forum hdtv gdzie z miernikiem sprawdzali pobor pradu
w zaleznosci od wyswietlanego obrazu
Nowe technologie a pobór mocy - telewizory plazmowe.

moja plazma panasonic'a TH-42PV50E pobor 315W (panel 8 generacji) ma prawie dwa i pol roku za rachunki wiecej nie place
wlasnie sprawdzilem i juz mam nastukane 03661h

reasumujac kupuje plazme (panel 10 generacj) bo
- 42" to teraz minimum i za ta cene tzw. valu2price
- jakosc i ostrosc obrazu jest lepsza niz w lcd
- czas reakcji i czern zawsze bedzie lepsza niz w lcd

wada technologi plazmowej jest jedna - kiepsko sie prezentuje w jasnych/rozswietlonych pomieszczeniach

oled tez mial byc taka rewelacja a tu ... ogromny rozmiar 11" u sony a 17" u samsung'a
i jak zwykle to prototypy ktore nie maja zamiaru trafic do wstepnej produkcji
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 14:26   #70
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
(...)

moja plazma panasonic'a TH-42PV50E pobor 315W (panel 8 generacji) ma prawie dwa i pol roku za rachunki wiecej nie place
wlasnie sprawdzilem i juz mam nastukane 03661h

reasumujac kupuje plazme (panel 10 generacj) bo
- 42" to teraz minimum i za ta cene tzw. valu2price
- jakosc i ostrosc obrazu jest lepsza niz w lcd
- czas reakcji i czern zawsze bedzie lepsza niz w lcd
(...)
Mhmm - te 42 cale to minimum pod jakim względem ?
Dla mnie to już kino a nie TV i trzeba mieć pokój chyba z min 35 metrów kwadratowych dla takiego czegoś.
A co do poboru mocy ... kupić TV co pobiera ponad 300 W
To więcej niż stare Rubiny

Ale to tylko moje skromne komentarze ...
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 14:41   #71
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
@ro29, masz staroswieci tok rozumowania :-).

U mnie 42" stoi na 18m2, mniejwiecej, a i tak TV moglby byc spokojnie wiekszy, 50" bylaby pewnie idealna :-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 15:07   #72
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
racja, ***380;e wielko***347;***263; nie przeszkadza wcale nawet jak si***281; ogl***261;da zwyk***322;e DVD a nie 1080p

ja mam 32" dwa i p***243;***322; do (do trzech) metra przed sob***261; i jest w***322;a***347;nie ok. a wzrok mam jeszcze dobry. do mojego 24 metrowego, kwadratowego pokoju da***322; bym 50 cali na ***347;cian***281; i by***322;oby super
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 15:19   #73
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
To prawda ***380;e im wi***281;kszy tym lepszy, ale co z tego jak w***322;***261;czy si***281; DiviX kt***243;ry na CRT by***322; obraz idealny a na LCD z bliska ju***380; piskeloza, jedynie DVD Video jako tako, ale to i tak nie to samo ...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 15:32   #74
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
toc to wierutne bzdury ... opowiesci dziwnej tresci
zrozumcie ze ze zaden lcdek nie bedzie wyswietlal tak dobrego obrazu kolory/ szybkosc jak plazma czy crt
taa, jak do tej pory postep w elektronice przeczy wszystkiemu. kwestia czasu. ile razy to juz slyszalo sie "nigdy". poza tym sa plazmy i plazmy. naprawde dobra plazma swoje kosztuje.
poza tym nie rozumiem co chcesz udowodnic. kazdy swoje oczy ma.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
kolejny argument nie do przebicia to portfel
kto przy zdrowych zmyslach kupuje lcd ktore maja wiecej cali niz 32"?
wiem ze sa rozne gusta i gusciki ale bez przesady
probowal ktos czyscic panel/ekran lcd szmatka do czyszczenia zwyklych szyb?
i tak dalej i tak dalej ... powodzenia
teraz to Ty jakies bzdury glosisz. to kup 15 cali i nie bedziesz mial mniej do czyszczenia.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
co do poboru pradu co zescie sobie znalezli tez problem
500W?! skad te dane? kolejne bzdury ...
Panasonic TH-50PV700 pobiera maxymalnie 368W
Panasonic TH-42PV70P <- 238W
nie jest tajemnica ze najwiecej zre pradu jak bedziecie ogladali sniegowe zabawy niedziedzi polarnych w bialej farbie
ale to nudne ...
czysta matematyka, a nie bzdury. plazma zre prad w porownaniu nawet do crt i nie uspokoisz swoich watpliwosci nawet miernikiem. no chyba, ze bedzie sie sie non-stop pornole z murzynami ogladalo przy pelnym zaciemnieniu akcji . dodaj sobie do tego jeszcze ampli i masz wynik. czyms musisz wzbudzic tak duzy ekran. z dynama rowerowego nie skorzystasz.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
moja plazma panasonic'a TH-42PV50E pobor 315W (panel 8 generacji) ma prawie dwa i pol roku za rachunki wiecej nie place
wlasnie sprawdzilem i juz mam nastukane 03661h
no jak miales wczesniej Rubina to faktycznie mogly tylko zmalec..

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
reasumujac kupuje plazme (panel 10 generacj) bo
- 42" to teraz minimum i za ta cene tzw. valu2price
- jakosc i ostrosc obrazu jest lepsza niz w lcd
- czas reakcji i czern zawsze bedzie lepsza niz w lcd
to kup. np. od razu Pioneera PDP5000EX . poza tym moze gdybys nie mial plazmy to jeszcze bylbys obiektywny..

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
oled tez mial byc taka rewelacja a tu ... ogromny rozmiar 11" u sony a 17" u samsung'a
i jak zwykle to prototypy ktore nie maja zamiaru trafic do wstepnej produkcji
nie oled, a sed mial byc rewelacja i jest, ale przyjdzie dlugo na niego poczekac albo i w ogole.

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
To prawda ***380;e im wi***281;kszy tym lepszy, ale co z tego jak w***322;***261;czy si***281; DiviX kt***243;ry na CRT by***322; obraz idealny a na LCD z bliska ju***380; piskeloza, jedynie DVD Video jako tako, ale to i tak nie to samo ...
bo z bliska to oglada sie material fullhd.

Ostatnio zmieniany przez pepperman : 16.08.2007 o godz. 15:35
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2007, 15:39   #75
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
@mgit- nowe XviDy (DVDRiPy) z 3m wygladaja OK.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Która konsole, jaki model itp... [?] Mlody-San Hardware 98 22.01.2006 12:14
jaki program uzywa portu 7200? -Sid-The-Rat=> Off topic 5 30.01.2003 08:38
Jaki Ups wybrać? AS_Wywiadu Off topic 20 14.11.2002 12:47
LAN w budynku. Jaki osprzęt ? +++LeWaP+++ Off topic 18 29.10.2002 09:41
Jaki kodek???? Skoczy DivX, Xvid, Matroska i inne 4 02.08.2002 11:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.