Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.01.2010, 08:06   #736
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
zaraz ide do sklepu zobaczyc te telewizory.
To w takim razie jak o tym Samsungu wypowiadacie się "różnie" to powiedzcie na jakie modele warto zwrócić uwagę?
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.02.2010, 21:35   #737
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam ponownie !

Po ponad pól roku znów wraca temat zakupu TV LCD ... męczę się jakoś z tym moim starym Goldstarem CRT, ale ostatnio polega to głównie na tym, że ... nie oglądam TV ... był nawet w naprawie ale tylko niektóre usterki się dało usunąć - facet co naprawiał stwierdził, że TV jest wyeksploatowany i ma same zimne luty ..cóż 18 lat już ma ... teoretycznie może i dało by go jeszcze porządnie naprawić ale jak mam pakować w niego kasę ... sam już nie wiem ...

I teraz kwestia ew. zakupu TV LCD - trochę poczytałem, pooglądałem w necie - i wybrałem takie dwa modele 19 LCD (większy nie może być - nie zmieści się - zresztą mam teraz CRT 14 więc 19 LCD będzie chyba wielkościowo dobrym "odpowiednikiem"):

LG - LCD 19LH2000 - o tym modelu już kiedyś wspominałem - znalazłem kilka niezłych opinii ... choć trochę mało aby były obiektywne ... jego dane to:

http://www.oleole.pl/telewizory-led-...tml#content_2c

Zainteresował mnie też taki SONY - KDL-19L4000:

http://www.video-top.pl/index.php?mo...&pid=996#tab-3

Krótkie porównanie:

LG:
+ chyba nowszy technologicznie model
+ MPEG4
+ czas reakcji 5 ms
+ mniejsze zużycie energii
+ cena niższa o prawie 200 zł
- mniejsza moc głośników bo 3 W+ 3W
- tylko 2 lata gwarancji

SONY:
+ marka SONY
+ większa moc głośników bo 5W+5 W
+ 5 lat gwarancji
- MPEG2
- czas reakcji 8 ms
- starszy model chyba wyprzedawany (dlatego chyba niecałe 1000 zł)
- cena około 200 zł wyższa niż LG

Dodam jeszcze - TV będzie współpracował z analogową kablówką (może później także z DVD ale to uboczne zastosowanie)

Co byście z tych dwóch wybrali ?

Pozdrawiam !
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 04.02.2010 o godz. 21:41
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2010, 22:39   #738
Gadzina18
Forumator
 
Avatar użytkownika Gadzina18
 
Data rejestracji: 27.08.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 885
Gadzina18 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jeżeli ma współpracować z analogiem, to bierz model, który lepiej wykonuje upscaling analogowego obrazu.. Posiadam KDL-37S5600 który radzi sobie z tym znakomicie.

LG wygląda tu lepiej, ale go sprawdź przed zakupem, a najlepiej porównaj nie tylko parametrami na papierze ale w praktyce.
__________________
Gadzina18 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 07:12   #739
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Jeśli chodzi o producentów LCD-ków to uważam że stawka jest wyrównana. No... może Samsung nieznacznie przewodzi stawce (duża możliwość opcji korekcji obrazu). Inna sytuacja jest w plazmach, gdzie zdecydowanie najlepsze (ale i najdroższe) telewizory produkuje Pioneer.
No ale wracajmy do tematu. Gdybym ja miał wybrać, to zdecydowałbym się jednak na LG. Choćby z jednej prostej przyczyny. Jeśli telewizor ma służyć dłuższy czas, to warto pomyśleć o cyfrowej telewizji naziemnej, która będzie nadawana w standardzie MPEG-4. Taki dekoder posiada właśnie LG.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 07:15   #740
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Z tego co sie orientuje 5lat gwarancji sony dawalo tylko do konca stycznia(o przedluzyli do konca lutego
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 08:01   #741
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
(o przedluzyli do konca lutego
I tak będą przedłużać w nieskończoność dla potencjalnych klientów Sony to hej...

choć i Panasonic wziął się na ten chwyt i Sharp z seria LE
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 09:03   #742
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez romanesco Podgląd Wiadomości
Jeśli chodzi o producentów LCD-ków to uważam że stawka jest wyrównana. No... może Samsung nieznacznie przewodzi stawce (duża możliwość opcji korekcji obrazu). Inna sytuacja jest w plazmach, gdzie zdecydowanie najlepsze (ale i najdroższe) telewizory produkuje Pioneer.
No ale wracajmy do tematu. Gdybym ja miał wybrać, to zdecydowałbym się jednak na LG. Choćby z jednej prostej przyczyny. Jeśli telewizor ma służyć dłuższy czas, to warto pomyśleć o cyfrowej telewizji naziemnej, która będzie nadawana w standardzie MPEG-4. Taki dekoder posiada właśnie LG.
Witam.

Masz rację ... też ten MPEG4 powoduje, że składaniam się ku temu LG ... tylko taka jedna kwestia mnie zastanawia - czy mając kablówkę to mi się w najbliższych latach przyda ? Bo jakoś wątpię abym na zwykłej pokojowej antenie (bo za oknem żadnej nie będę montował) z tej naziemnej cyfrówki uzyskał lepszy obraz niz z analogowej kablówki ? A po drugie - w tej naziemnej będzie kilka kanałów ... coś wątpię aby poza ew. testami pojawiły się jakieś takie, których nie mam w pakiecie pośrednim kablówki ?
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 09:12   #743
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Zawsze obraz cyfrowy będzie lepszy niż analogowy A poza tym nigdy nic nie wiadomo, co kiedyś może Ci się przydać. Teraz korzystasz z kablówki ale możesz przecież zmienić zdanie lub inne przyczyny skłonią Cię do podłączenia anteny naziemnej. Jak już kupować to wybrać model lepszy, przyszłościowy.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 09:40   #744
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez romanesco Podgląd Wiadomości
Jeśli chodzi o producentów LCD-ków to uważam że stawka jest wyrównana. No... może Samsung nieznacznie przewodzi stawce (duża możliwość opcji korekcji obrazu).
Ciekawa teoria...

W praktyce z mojego punktu widzenia jest tylko dwóch producentów popularnych tv których warto rozważać: Sony i Sharp. Żaden Samsung nie dorównuje im jakością obrazu. A LG to złom.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 09:48   #745
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Ciekawa teoria...

W praktyce z mojego punktu widzenia jest tylko dwóch producentów popularnych tv których warto rozważać: Sony i Sharp. Żaden Samsung nie dorównuje im jakością obrazu. A LG to złom.
przyłączam się do opinii .... Sony te z niskiej półki [modelowej] tez badziew ...

brał bym też pod uwagę Toshibe i JVC
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 10:42   #746
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez romanesco Podgląd Wiadomości
Zawsze obraz cyfrowy będzie lepszy niż analogowy A poza tym nigdy nic nie wiadomo, co kiedyś może Ci się przydać. Teraz korzystasz z kablówki ale możesz przecież zmienić zdanie lub inne przyczyny skłonią Cię do podłączenia anteny naziemnej. Jak już kupować to wybrać model lepszy, przyszłościowy.
Ogólnie masz rację ... dlatego też w porównaniu tych dwóch skłaniam się trochę bardziej w kierunku LG bo ma jednak MPEG4 ... z tym, że prawda jest też taka, że patrząc na te opóźnienia z naziemną cyfrówką to ciekaw jestem kiedy to na dobre ruszy ... pomijam już kwestię, że przy dzisiejszej żywotności sprzętu to raczej myślenie o TV na 10 czy 15 lat może niestety się nie sprawdzić ...

Cytat:
Napisany przez Reetou
Ciekawa teoria...

W praktyce z mojego punktu widzenia jest tylko dwóch producentów popularnych tv których warto rozważać: Sony i Sharp. Żaden Samsung nie dorównuje im jakością obrazu. A LG to złom.
Z całym szacunkiem dla Ciebie ... ale ostatnie stwierdzenie zaraz mi przypomniało teorię "nie kupuje się samochodów na F" i tym podobne ...
Oczywiście są TV dobre, przeciętne i kiepskie ... ale opinia typu LG to złom to raczej mało wnosi konkretów - może masz na to dowody, porównania, wyniki fachowych testów ? Jak ponad 18 lat temu dostałem w prezencie TV 14 cali Goldstar to też koledzy się śmiali, że to badziewna marka - i owszem swoje małe wady miał ... ale przez ponad 15 czy nawet 16 lal bez żadnej naprawy ... a nie jeden lepszy TV już w tym czasie przeszedł ich kilka ... OCZYWIŚCIE - ja nie porównuję dziś Goldstara do LG (choć to przecież ta sama firma) bo czasy się niestety zmieniły .... trwałość 90 % sprzętu jest niższa albo nawet dużo niższa niż kiedyś ... ale nie bądźmy śmieszni i nie rzucajmy takich dziecięcych opinii

A Sony - owszem - nadal uważam tą markę za jedną z lepszych - ale wiadomo przecież, że to nie ta Sony co kiedyś ... gdyby ten Sony co podawałem miał MPEG4 i czas reakcji 5 ms a nie 8 to bym go brał bez zastanowienia ...

Cytat:
Napisany przez mensir67pl
przyłączam się do opinii .... Sony te z niskiej półki [modelowej] tez badziew ...

brał bym też pod uwagę Toshibe i JVC
Cóż ... chyba będę rzucał monetą ...

Niestety nie mam możliwości pojechać aktualnie do sklepów, nawet jakbym się wstrzymał z zakupem to takie porównywanie w sklepach to jak dla mnie to g... warte - nie znam sklepu gdzie znajdziesz wszystkie albo nawet większość modeli zwłaszcza tych 19 calowych ... po drugie w sklepie masz inne oświetlenie, TV stoi na innej wysokości niż będzie stał w domu, masz inny sygnał ... nie wiesz jakie ma ustawienia, masz duże pomieszczenie więc dźwięk sie inaczej rozchodzi ... ja tam w sklepie takiej rzeczy jak TV wybrać na podstawie porównania nie potrafiłbym

Mam jeszcze takie konkretne pytanie - według mnie różnica w czasie odświeżania pomiędzy 8 ms a 5 ms będzie chyba zauważalna - a według Was ?

Pozdrawiam i liczę na jeszcze jakieś rady - ja wiem, wiem - że jakbym pytał o TV 32-37-42 cale to by się znaleźli użytkownicy konkretnych marek modeli ... ale cóż ... mam "niepopularne" wymagania
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 11:03   #747
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Ciekawa teoria...

W praktyce z mojego punktu widzenia jest tylko dwóch producentów popularnych tv których warto rozważać: Sony i Sharp. Żaden Samsung nie dorównuje im jakością obrazu. A LG to złom.
To nie teoria i nie moja ocena. To co napisałem, opieram na tym co przeczytałem w testach zamieszczanych w "AudioVideo". Jest to bądź co bądź jedno z najlepszych (jeśli nie najlepsze) czasopism fachowych o sprzęcie RTV. Ale pewnie zaraz przeczytam, że te testy to można sobie w nos wsadzić, że pewnie artykuły były sponsorowane, etc. No cóż, każdy ma prawo do własnej oceny. Z tym, że ja bardziej ufam jednak specjalistom robiącym testy, aniżeli opinii (najczęściej subiektywnej) wydanej przez zwykłego użytkownika.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 11:11   #748
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
W teście Płaskie Ekrany Najlepszym 40 calowym TV LCD okazał się Samsung LE40A656 czyli model już nie produkowany (posiadam). W którymś z pism komputerowych, kolejny ranking wygrał Samsung LE37B651. TV Samsunga są OK i mają przystępne ceny. Sony -kolega miał dwa TV LCD Sony Bravia 32 cale - oddawał je po 3 dniach, ponieważ w każdym buczał zasilacz. Obecnie ma LE32B651 i jest zadowolony. Z obrazu i obsługi multimediów.
Swojego LE32B651 używam jako monitora do kompa. oglądam na nim filmy i bardzo go sobie chwalę. Co mi w nim brakuje - normalnej przeglądarki internetowej. Takiej jak IE czy Opera. podobno w jakimś Sharpie to już funkcjonuje. Samsungi na razie łączą się z kilkoma serwisami tylko - pogoda, YouTube. Inny brak to nie odtwarzanie w plikach mkv audio DTS. Ale chyba inne telewizory też tak mają.

Przyznam,że przy zakupie TV (szczególnie poprzedniego 40 cali) dużą rolę grała cena. 5000 za Sony było zbyt wysoką.
__________________

SITH LORD

Ostatnio zmieniany przez Jabba the Hutt : 05.02.2010 o godz. 11:14
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 11:14   #749
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam.

@romanesco

A ja się w znacznym stopniu z Tobą zgodzę .. oczywiście nie jest tak, że liczą się tylko testy bo też czasem są robione na zamówienie - a co ważniejsze - w przypadku oceny w jakimś stopniu indywidualnej - bo tak trzeba oceniać np. obraz TV - dwie osoby mogą wydać dwie różniące się trochę opinie ... natomiast mi też się teoretycznie wydaje, że dziś stawka producentów TV LCD jest dość wyrównana ... czyli ogólnie średnio-niska ... no chyba, że weźmiemy produkty z najwyższej półki ...
A opinie ... z każdego źródła są warte uwagi czy to z testów czy od użytkowników/znawców ... jeśli są konkretne i coś wnoszące

Zresztą ... ta sytuacja się powtarza ... kiedyś też w telewizorach mniejszych niż 20 cali wybór był słaby a modeli z dodatkowymi funkcjami i lepszych było bardzo mało ... a dziś wybór w przypadku TV LCD zaczyna się tak naprawdę od 26 cali ...

I jeszcze jedna kwestia ... jakbym miał na ten TV 1500-1600 zł to nie miałbym dylematu ... są modele 19 cali SONY które parametrami są prawie idealne ... ale ta cena
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 05.02.2010 o godz. 11:16
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 12:02   #750
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Wybór to jest od 32 cali. 26 cali to można sobie monitorek do kompa kupić
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Która konsole, jaki model itp... [?] Mlody-San Hardware 98 22.01.2006 11:14
jaki program uzywa portu 7200? -Sid-The-Rat=> Off topic 5 30.01.2003 07:38
Jaki Ups wybrać? AS_Wywiadu Off topic 20 14.11.2002 11:47
LAN w budynku. Jaki osprzęt ? +++LeWaP+++ Off topic 18 29.10.2002 08:41
Jaki kodek???? Skoczy DivX, Xvid, Matroska i inne 4 02.08.2002 10:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.