Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.05.2014, 14:32   #1066
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
oby Ci służył:-)


jeśli pomimo aktualizacji softu będzie Ci się sam dźwięk nagłaśniał i ściszał to serwis,

no i po 4 latach lubi coś w matrycy kopyrtnąć wtedy tylko nieautoryzowany serwis

który dłubie dokładnie,gdzieś chyba @superrrmario mi tłumaczył co i jak gdy się

zdziwiłem jak oldshoolowy elektronik za 250zł postawił samsunga na nogi a w serwisie 1600....
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.05.2014, 14:39   #1067
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ciekawe co opowiadasz z tym dźwiękiem. Moich rodziców tv ma takie objawy. To model UE40D503. Mówisz, że jak nie pomoże aktualizacja oprogramowania to serwis?
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2014, 15:21   #1068
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no moi znajomi tak mieli,na infolinii zalecili aktualizacje softu ale gdy okazało się że takowej brak to tv wylądował w serwisie

wyszło ponad 400zł za wymianę 'modułu dźwiękowego' bo tv po gwarancji...
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2014, 18:08   #1069
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Miałem "falowanie" dźwięku w LE32B530, pomogła aktualizacja oprogramowania telewizora. Było widać/słychać, że to problem softu, gdyż tylko kanały w jednym formacie kodowania falowały (już teraz nie pamiętam czy te w AC3 czy MPEG).
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2014, 19:42   #1070
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
TV to LE40D503F7W a nie UE. Wrzuciłem fw i zobaczymy.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2014, 11:04   #1071
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no to na mnie kolej

potrzebuje zestawu TV + soundbar

wymagania TV:
- okolo 32"
- Full HD
- DVB-T
- min. 2 HDMI i najlepiej CEC
- USB
- niskie zuzycie energii i dobry obraz
- koniecznie LCD (plazma migocze i ja nie moge tego ogladac)

wymagania naglosnienie:
- nie musi byc sounbar, ale cos co bedzie na scianie wisiec
- USB, 3,5 mm, Bluetooth mile widziany
- bezprzewodowy subwoofer albo jakosc taka samego ustrojstwa, ze juz w ogole niepotrzebny
- RADIO FM (to jest najwiekszy problem z soundbarami), chyba, ze TV bedzie je mial w sobie (sa takie?) z pamiecia stacji oczywiscie

wszystko oczywiscie jak najlepiej i jak najtaniej
optymalnie, jakby sie dalow 2000 zamknac, jak nie to tak do 3000 PLN
zrodlem sygnalu bedzie antena naziemna, sygnal mam bardzo dobry
oba elementy maja ze soba wspoldzialac, fajnie, jakby lataly na jednym pilocie
z czasem pod to podepne microPC typu Raspberry PI lub podobne sticki z Androidem
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2014, 21:09   #1072
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
wymagania TV:
- okolo 32"
- Full HD
- DVB-T
- min. 2 HDMI i najlepiej CEC
- USB
- niskie zuzycie energii i dobry obraz
- koniecznie LCD (plazma migocze i ja nie moge tego ogladac)

optymalnie, jakby sie dalow 2000 zamknac, jak nie to tak do 3000 PLN
zrodlem sygnalu bedzie antena naziemna, sygnal mam bardzo dobry
oba elementy maja ze soba wspoldzialac, fajnie, jakby lataly na jednym pilocie
z czasem pod to podepne microPC typu Raspberry PI lub podobne sticki z Androidem
Coż Mogę polecić swój model lub wyższy lub następce

Mój ma 4x HDMI, 3x USB (1x 0.5A, 1x 1A, 1x "camera"). Obraz jest moim zdaniem dobry choć w tym przypadku mogę być nieobiektywny.
Cieć w HDMI jest, ale dla pewności musisz sprawdzić. Czy ma niskie zużycie energii? "Typical power 52W".
Mam podpiętą TV naziemną po wbudowanym tunerze dbv-t i działa ok. Jedyny problem jaki zauważyłem to dziwne zachowanie funkcji GUIDE - przewodnik.
Powiedzmy włączam TV i ustawia mi się z automatu ostatni kanał TVP1. Przewodnik pokazuje mi tylko dla kilku kanałów - np. dla polszmaty, tvn nie (brak informacji). Dopiero jak przejdę na jeden z tych kanałów to jakby mi pobierało dopiero rozkład jazdy. Różne multipleksy ?

W przypadku WiFi zauważyłem, że nie zapamiętuje hasła po wyłączeniu tv... Dla mnie to bardzo irytujące bo moje hasło ma 63 znaki.... Przełączyłem się na razie na kabel bo i tak TV stoi blisko routera.
Wydaje mi się, że obraz z filmów po DLNA działa lepiej po kablu niż po WiFi - pewnie mniejsze opóźnienia.

TV posiada AllShare(DLNA od Szajsunga) - rewelka! Do danego urządzenia można przejść przez [Source] lub wciskając guzik SmartHub.
Sprawdzałem avc w opakowaniu z mkv z bitrejtem ~20Mb/s i radził sobie bez zająknięcia. Z audio odtwarza m. in. flaki (sprawdzałem po DLNA jednak z dysku USB też nie powinno być problemu).

Świetnie działa player od YouTuba. Gdybyś chciał to możesz castować materiał np. z YT z komputera czy tabletu na TV! Parujesz urządzenia i w momencie kiedy masz uruchomiony materiał np. na komórce to klikasz prostokąt cast i materiał pojawia się na TV. W przypadku smarta potrafi sam włączyć aplikację YT, w przypadku lapka musiałem najpierw włączyć aplikację na TV.

Jest Skype, ipla, przeglądarka www vod od TVP i wiele innych. Jeżeli masz klawiaturę po BT to korzystanie z tego będzie tylko przyjemnością

TV ma ciekawy design - cienkie ramki, oraz gustowna podstawa przez co wygląda bardzo przyzwoicie.
Programowane wyświetlanie działa miodzio przy cyfrowej naziemnej - po podłączeniu dysku można nagrywać materiał. Niestety nie testowałem tego. Materiał można nagrać manualnie oraz można nagranie zaprogramować.

Jest dwa piloty - klasyczny oraz "smart". Z tego drugiego nie korzystam bo obsługa jest o wiele dłuższa głosem lub mizianiem niż pyknięcie.
Może w przyszłości to dopracują, jednak teraz to taki bajer do szpanowania przed znajomymi

Jeżeli chodzi o aplikacje do TV to nic od samsunga nie pasuje do mojej sensacji. Najprawdopodobniej Szajsung ogranicza je tylko do urządzeń made baj Szajsung ;-)


No i na koniec dodam, że serwer DLNA mam na malince - zero problemu z działaniem.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2014, 23:33   #1073
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dzieki za opis
bardziej mi zalezy na calym zestawie - zeby wsio dzialalo i dzialalo poprawnie
andy - szczerze, to skutecznie mnie zniecheciles do TV szajsunga
chyba jednak pojde w kierunku Toshiby
a soundbary np firmy LTC czy Lenco sa za psie pieniadze (w porownaniu do zabawek Samsunga i innych) i chyba zaryzykuje zakup bez odsluchu (niepokoi mnie brak suba)

czy naprawde wymagam tak wiele? chce zwykle radio i nagle sie okazuje, ze NIE MA TAKIEGO SPRZETU NA RYNKU? q. chore

Ostatnio zmieniany przez nimal : 05.07.2014 o godz. 23:40
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2014, 23:42   #1074
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
andy - szczerze, to skutecznie mnie zniecheciles do TV szajsunga
Która z wypisanych wad najbardziej odstraszyła?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2014, 00:18   #1075
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wczesniejsze doniesienia o falowaniu dzwieku juz dawaly do myslenia
teraz jeszcze dochodzi brak programu z cyfrowej naziemnej
i kompatybilnosc sama ze soba - Samsung zamyka sie we wlasnym ekosystemie? to ja podziekuje, bo smartfonom tej firmy juz podziekowalem
jeszcze nie trzymanie haselka do sieci
i ten "genialny" smart pilot, o ktorym nie slyszalem ani jednej pozytywnej opinii (tak, wiem, ze jest tez normalny)
i soundbary wykastrowane ze zwyklego radia FM

fakt, ze mi akurat na Smart TV nie zalezy, to chce to zrealizowac wtyczka (Android TV stick lub Raspberry PI)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2014, 07:30   #1076
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja nie wiem...
U mnie nic nie faluje, program jest, ale tv mam z kabla, nie wiem o co chodzi z tą kompatybilnością tylko ze sobą, bo ja zrzucam na tv i z HTC i Nexusa bez problemu, działam po WiFi i hasło oczywiście trzyma, nie korzystam w ogóle z normalnego pilota, bo ten "genialny" smart pilot jest genialny.

Co do kastrowania sounbarów z fm się nie wypowiem, choć jak widzę fm w sondbarach to w ogóle rzadkość, natomiast jeśli z listewki chcesz uzyskać dobry dźwięk za psie pieniądze w dodatku bez suba, to lepiej zostań przy wbudowanych...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2014, 09:36   #1077
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to potwierdza, ze ile osob tyle doswiadczen i tyle opinii
najchetniej bym sam na sobie przetestowal, tylko wyzucic poltora klocka dla testow?
w kazdym razie odnotowano pierwsza pozytywna opinie o smartpilocie (wszyscy dotychczas twierdzili, ze obsluga jego musi byc mega powolna i mega dokladna, przez co zwykly pilot jest po prostu szybszy)
co do pozostalych - zobacz post Andego (wszystkie zarzuty po kolei) i kilkanascie wczesniejszych (dotyczacych falowania dzwieku)

w kazdym razie dzieki za opinie i prosze o wiecej
bo na razie kazdy pomysl rozbija sie o zwykle radio...
juz nawet myslalem o monitorze i do tego microPC z karta TV, ale to znowu nie jest wygodne, a ma byc wygodne

Ostatnio zmieniany przez nimal : 06.07.2014 o godz. 09:40
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2014, 18:50   #1078
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
wczesniejsze doniesienia o falowaniu dzwieku juz dawaly do myslenia
Falowanie dźwięku dotyczyło 4 letniego budżetowego TV moich rodziców nie mojego.

Cytat:
teraz jeszcze dochodzi brak programu z cyfrowej naziemnej
Źle zrozumiałeś. U mnie TV naziemna działa świetnie. Mam jednak drobny problem z przewodnikiem po kanałach - GUIDE.

Gdy uruchomię TV np. z kanałem TVP1 to w przewodniku kanałów mam "Brak informacji" dla kanałów 4-29.
Gdy przejdę do danego kanału wyświetla się on bez problemu, oraz przy ponownym wejściu do przewodnika kanałów jest on już widoczny dla wszystkich (tj. dla kanałów 4-29, które nie były widoczne).

Gdy go włączę z kanałem Polsat to jest ta sama sytuacja, tylko tym razem w przewodniku nie są widoczne informacje o kanałach z zakresu 1-3, oraz 12 - 34.

Po wejściu na jeden z tych kanałów przewodnik pokazuje kanały dla wszystkich.

Cytat:
i kompatybilnosc sama ze soba - Samsung zamyka sie we wlasnym ekosystemie? to ja podziekuje, bo smartfonom tej firmy juz podziekowalem
Nie sprawdzałem pilotów firm trzecich, ale wiem że Samsung swoje oprogramowanie wydaje tylko na swoje telefony - te do zdalnej obsługi. Jeżeli jest inaczej to poproszę o linka do takiego pilota

Cytat:
jeszcze nie trzymanie haselka do sieci
Od momentu kiedy miałem ten problem Szajsung wydał dwie aktualizacje fw do mojego TV.
Przed momentem sprawdziłem i... kurde działa! Nie musiałem nawet podać ponownie hasła. Najwidoczniej najnowszy fw to naprawił.

Cytat:
i ten "genialny" smart pilot, o ktorym nie slyszalem ani jednej pozytywnej opinii (tak, wiem, ze jest tez normalny)
i soundbary wykastrowane ze zwyklego radia FM
To nie tak, że pilot jest zły. Po prostu obsługa za jego pomocą jest zdecydowanie wolniejsza niż zwykłym. Testowałem sterowanie głosem, gładzikiem i sorki ale szybciej mi się obsługuje klasycznym. Może gdybym używał go przez 2-3 tygodnie, to nabrałbym pewności - kto tam wie.

Cytat:
fakt, ze mi akurat na Smart TV nie zalezy, to chce to zrealizowac wtyczka (Android TV stick lub Raspberry PI)
Odpalanie YouTube bezpośrednio z TV (fajna sprawa). Przekazywanie materiału z YT na TV - rewelacja!
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2014, 19:18   #1079
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Co do guide'a zrozumialem dokladnie tak, jak opisales
Nadal jednak pozostaje problem zwyklego radia fm
You tube na tv bez dodatkowych kombinacji to faktycznie zajefajna sprawa
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.07.2014, 07:43   #1080
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
A nie lepiej kupić coś LG lub Samsunga? I to zarówno TV, jak i soundbar lub soundplate.
Wybór jest spory, choć w przypadku Samsunga (starsze modele) bywa problem z własną numeracją kanałów. Oczywiście jeżeli nie używasz dekodera.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Która konsole, jaki model itp... [?] Mlody-San Hardware 98 22.01.2006 11:14
jaki program uzywa portu 7200? -Sid-The-Rat=> Off topic 5 30.01.2003 07:38
Jaki Ups wybrać? AS_Wywiadu Off topic 20 14.11.2002 11:47
LAN w budynku. Jaki osprzęt ? +++LeWaP+++ Off topic 18 29.10.2002 08:41
Jaki kodek???? Skoczy DivX, Xvid, Matroska i inne 4 02.08.2002 10:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.