Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.06.2009, 13:52   #1
Accura
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Accura
 
Data rejestracji: 10.10.2005
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 8
Accura w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Kino domowe DB TRONIC DB-1000

Czy ktoś miał doczynienia z tym kinem domowym:
http://db-tronic.com/product.php?pro...&categoryid=2# Problem polega na tym że z żadnego wyjścia na tylnym panelu nie ma wizji i foni.
Mała poprawka: obraz jest tylko na VGA ale przewyższa kolor zielony a dźwięk na klipsach do podłączenia głośników.
Nic w internecie nie mogę znależć odnośnie tego wynalazku,jest on na chipie MT 1379GE. Osoba która dała mi to kino powiedziała że podczas ostrej imprezy coś zostało namieszane w menu w ustawieniach,następnie pilot wylądował w koszu.Nie wiem czy to prawda ? może jest uszkodzone ?.Spróbować warto.Może to klon lub odpowiednik jakiegoś Wam znanego sprzętu ? Bez pilota nie można wejść do opcji chyba że jest jakiś tryb serwisowy ale ja go nie znam.
Na trafie jest naklejka z sześcioma napięciami,są one prawidłowe i bezpieczniki też dobre.
Może ktoś zaproponuje mi jakies kody aby wklepać do pilota uniwersalnego aby upwenić się że nie jest uszkodzone.
Accura jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.06.2009, 18:33   #2
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
otwórz i zobacz czy nie idzie go zresetować [wyłącz bezpieczniki , może na płycie głównej jakaś zworka jest, w ostateczności w mięsnym zamroź go na noc ]
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.06.2009, 21:48   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Warto napisać do producenta (o ile jeszcze istnieje) pytanie o zakup nowego pilota, również o instrukcję (np. w pdf'ie) i kod, ew. kombinację klawiszy resetującą ustawienia - reset fabryczny z reguły robi się używając klawiszy dostępnych na urządzeniu. Warto pokrótce opisać jak doszło do zaistniałej sytuacji.

W ostateczności skorzystać z wyszukiwania kodów w jakimś lepszym pilocie uniwersalnym, choć tu nie wszystkie przyciski mogą później działać.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2009, 08:23   #4
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Istnieje, bo mam wiatrak z tej firmy. Dystrybutor w pl firma http://www.allegro.pl/item646134265_646134265.html w kazdym razie oni to skas biora.

Zreszta kolega meczy temat juz pare miesiecy
http://forum.divx.pl/viewtopic.php?t...06f39d8c0ae5e8
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2009, 13:32   #5
Accura
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Accura
 
Data rejestracji: 10.10.2005
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 8
Accura w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kolega loki7777 zna temat i podał link z innego forum gdzie jest opisana m.in. przyczyna uszkodzenia.Do producenta w Hong-Kongu pisałem parę miesięcy temu z zapytaniem o pilota i manuala w PDF - bez odzewu.DB-TRONIC produkuje różny sprzęt m.in. radia samochodowe,na Allegro dorwałem dystrybutora tych caraudio i napisałem z zapytaniem o serwis dvd - odpowiedź -> nie wiemy.

Nowo odkrytą ciekawostką jest to że jak podłączam wyjście audio z czinczów lub przelotki euro->czincz to dzwięku w TV nie ma ale jak podłączam te wyjścia do głośników PC ze wzmacniaczem to jest czysty dzwięk i można swobodnie regujować głośność.Może na wyjściach Component Video Out jest ok ?, ale nie mam jak sprawdzić.
Kilka osób powiedziało mi że jest jeszcze jedno prawdopodobieństwo: został wgrany zły firmware !!!. Pytanie - ale skąd wziąć prawidłowy
To kino nie jest sprawą gardłową,poprostu szkoda było by wywalić.Ale jak nic nie da się zrobić to trudno.

Może ktoś po wnętrzu rozpozna ten sprzęt:http://www.fotosik.pl/albumgroup/egz...bum_photos.php i poda mi linki do ewentualnych firmware-ów.Chętnie poeksperymentuję - płakać nie będę.Wynikami podziele sie na forum.
Accura jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.08.2009, 05:35   #6
Accura
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Accura
 
Data rejestracji: 10.10.2005
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 8
Accura w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Poddaję się !!!
Jeżeli ktoś chce to kino za darmo,opłatę za przesyłkę ponosi osoba zainteresowana to niech poda swoje namiary na PW.
Nie mam pojęcia ile przesyłka może kosztować dlatego wyślę je za pobraniem pocztowym przez Poczte Polską a nie żadnego kuriera i koszt ten pokryje chętny
Accura jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2009, 16:23   #7
Accura
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Accura
 
Data rejestracji: 10.10.2005
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 8
Accura w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odkurzam temat.
Kino było na sprawdzeniu w dwóch serwisach i okazało sie że działa super z wyjść component których nie mam w swoich TV i nie miałem jak sprawdzić.
Obydwaj serwisanci powiedzieli że jest poprzestawiane w opcjach menu i bez pilota nic nie da się zrobić.Nie mogli znaleźć takiego pilota lub odpowiednika,żaden uniwersal nie pasował.Tor odbioru podczerwieni jest sprawny.
Może ktoś podpowie mi gdzie uderzyć aby dorwać tego pilota,ja już swoje wszystkie możliwości wyczerpałem,pisałem do różnych dystrybutorów pilotów i nic.
Accura jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Kino domowe nimal Off topic 51 18.10.2013 13:55
Jakie kino domowe (dot. dźwięku) radmar2 Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 45 14.12.2010 15:18
Moje kino domowe nie odtwarza DVD RW JARKES Napędy optyczne DVD 7 10.02.2006 16:39
POMOCY,Kto wie jak przestroić Amerykańskie Kino Domowe kaczor101 DVD-Video 1 13.03.2005 12:39
Kino domowe... blood_x Napędy optyczne DVD 10 10.10.2004 22:26


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.